Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, przykład Giannisa pokazuje że bez rzutu można być co najwyżej rolesem

 

Zresztą śmieszne te ataki na Simmonsa w kontekście Mitchella się wydają skoro gra lepszy sezon i poprawił scoring gdzie Mitchell jako 1 opcja robi under 52% TS a fani Utah nie widzą w tym nic złego i lepiej sie pośmiać z rzutu Simmonsa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, przykład Giannisa pokazuje że bez rzutu można być co najwyżej rolesem

 

Zresztą śmieszne te ataki na Simmonsa w kontekście Mitchella się wydają skoro gra lepszy sezon i poprawił scoring gdzie Mitchell jako 1 opcja robi under 52% TS a fani Utah nie widzą w tym nic złego i lepiej sie pośmiać z rzutu Simmonsa :grin:

no giannis to zajebisty przyklad zappomniales jeszcze o shaqu , pewnie nie slyszales ale wyjatek nie stanowi reguly.

 

przestan bredzic. ja nie jestem fanem jazz ,..... caly koszykarski swiat czekal ze typ cos zrobi z jumperem (cokolwiek QRWA) a on zrobil ale wszystkich w jajo. simmons poprawil scoring - pcha sie pod dziure tylko czyim kosztem joel musi przez niego robic za strech 5 LOL.

najwieksza poprawa bena nazywa sie jimmy butler. ktory robi wszystkie rzeczy ktore powinien robic ben ale nie ma do tego skilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie już ten 15 grudnia...

 

Co do mitchella to na jego formę wg mnie skladaja się następujące czynniki:

-kontuzje (od startu sezonu miał już chyba jakieś zebra, kostka czy co tam jeszcze)

- decision making (czesto niestety forsuje kompletnie niepotrzebne rzuty, ale jest to związane z pkt 3 poniżej)

- słaba forma jazz

- tradycyjny sophomore slump (drużyny przeciwne porobiły tez pewne adjustments i kombinują jak wyłączyć mitchella)

 

Wszystko to składa się na jego słabe procenty, dla mnie no big deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim znacząca poprawa w post play i niewielkie w playmakingu i one on one

 

a ingram przytyl o dwa pixele :smile: to sa detale ktore kompletnie nie maja znaczenia przy bigger picture

 

ast/to mu sie minimalnie pogorszyl.   jest bardziej pasywny oddaje o ponad 20%  mniej rzutow,   ppg sie nie pogorszylo poniewaz zwiekszyl efektywnosc grajac wiecej? w post.  tylko pytanie czyim kosztem???(pisalem o tym wczesniej ). 

 

przeciez to bezsens ze embiid musi tworzyc spacing benowi aby ten reperowal swoje staty.  gdyby joel nie oddawal mu miejsca w pomalowanym simmons nie wyszedlby z 10ppg

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simmons miał słaby początek sezonu - jakieś problemy z plecami, no i słaba gra Sixers, od listopada ma 16-9-8-2 na 63%TS i ze trzy słabe mecze.

Od trade'u Butlera jeszcze lepiej to wyglądda.

 

jeszcze lepiej bo wpierd**** od CAVS powinien stać,

 

a może też działa to w druga stronę i Embiid nie musi pałować miliona izolacji, tylko można piłką inaczej dysponować, poza tym pisałem, że nalezy ich rozdzielić do granic możliwości wtedy to będzie działać.

 

co do post-up to w percentylach przedstawianych przez Cranjisa jest znaczący skok, bo z C na A czyli dość sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, tym bardziej że Ben bez Joela w tym sezonie robi per 36 ponad 18ppg na 59% TS

ile srednio gra ben bez joela - 5-max 10 minut?

 

wiec postanowiles  zgwalcic staty i interpolowac mala probe do jakichs kosmicznych rozmiarow i na tej podstawie wyciagasz wnioski ok .

 

i nadal nic to nie zmienia ze gdy graja razem z joelem to ben zabiera mu miejsce  grajac w post

 

Simmons miał słaby początek sezonu - jakieś problemy z plecami, no i słaba gra Sixers, od listopada ma 16-9-8-2 na 63%TS i ze trzy słabe mecze.

Od trade'u Butlera jeszcze lepiej to wyglądda.

ubiegles mnie :smile: chcialem wlasnie pisac o wplywie butlera ktory zdjal calkowita odpowiedzialnosc z plecow simmonsa i ben moze skupic na wszytkim poza scoringiem.  w tamtym sezonie tez mial jakies kontuzje i staty z tamtego sezonu to uwzgledniaja. , pozatym ze statow jasno wynika ze jest bardziej pasywny (oddaje mniej rzutow ) ale na lepszej skutecznosci.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile srednio gra ben bez joela - 5-max 10 minut?

 

wiec postanowiles  zgwalcic staty i interpolowac mala probe do jakis kosmicznych rozmiarow i na tej podstawie wyciagasz wnioski ok .

 

 

mecz z Pistons bez Joela mocno zaburza próbkę, ale nie zmienia to faktu że 333' to już nie najgorsza próbka, bo koło 13' - 15' per match i do tego raczej to będzie dążyć, zwłaszcza jak wywalą Amira z rotacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze lepiej bo wpierd**** od CAVS powinien stać,

 

a może też działa to w druga stronę i Embiid nie musi pałować miliona izolacji, tylko można piłką inaczej dysponować, poza tym pisałem, że nalezy ich rozdzielić do granic możliwości wtedy to będzie działać.

 

co do post-up to w percentylach przedstawianych przez Cranjisa jest znaczący skok, bo z C na A czyli dość sporo

jak juz wpominasz o tym postupie to moze warto napisac jak to wyglada %?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wpominasz o tym postupie to moze warto napisac jak to wyglada %?

ok 0.930 PPP 

 

Myślałem że narracja o tym że Ben to  średni starter bez Joela  po tym jak robił 16/10/9 na 60%TS i 10-1  gdy Joel się połamał na koniec sezonu upadła ale jednak niektórzy dzielnie się nie podają

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 0.930 PPP 

 

Myślałem że narracja o tym że Ben to  średni starter bez Joela  po tym jak robił 16/10/9 na 60%TS i 10-1  gdy Joel się połamał na koniec sezonu upadła ale jednak niektórzy dzielnie się nie podają

 

bardziej by mnie ciekawiło point scored + created per play, bo w porównaniu z Embiidem to mogłoby ciekawie wyglądać. 

spokojnie, on nie ma rzutu, nie może egzystować będzie jak mantra powtarzane

moglbys podac jakis link ile graja razem ? 

 

https://www.pbpstats.com/on-off/nba/player?Season=2018-19&SeasonType=Regular%2BSeason&TeamId=1610612755&PlayerId=203954

 

ja sprawdzam tu ale jeszcze na nbawowy można napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 0.930 PPP 

 

Myślałem że narracja o tym że Ben to  średni starter bez Joela  po tym jak robił 16/10/9 na 60%TS i 10-1  gdy Joel się połamał na koniec sezonu upadła ale jednak niektórzy dzielnie się nie podają

 LOL

 

chodzilo mi o % simmonsa na poscie z tamtego sezonu i z tego  bo o poprawie w tym elemncie wspominal polishamma69

 

a ja myslalem ze nauczys sie czytac bo nigdzie nie napisalem ze ben bez joela nie daje rady . 

 

daj cytat albo wy....... , nie bedziesz mnie tu obrazal bez powodu i wkladal w usta cos czego nigdy nie powiedzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.