Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Grayson Allen - mój najgorszy możliwy wybór zwłaszcza, że na stole wciąż był mój faworyt Okobo

 

Nie wiem po co Jazz Allen , który starterem nie będzie, Moze być od początku tylko kimś z ławki. I to w sytuacji kiedy jazz ma braki na rozegraniu ( Dante raczej rozgrywającym nie będzie) i ma braki potencjalne na stretch four.

 

I jeszcze sprzedali drugorundowy wybór jak mogli go zamienić na przyszłe drugorundowe.

 

Dla mnie jeden z najsłabszych draftów Jazz od lat.

Nawet jeśli Jazz choćby wyborem Royce'a udowodniła ,że nie ma co ich niedoceniać ,to jednak ten wybór mi się kompletnie ale to kompletnie nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grayson Allen - mój najgorszy możliwy wybór zwłaszcza, że na stole wciąż był mój faworyt Okobo

 

Nie wiem po co Jazz Allen , który starterem nie będzie, Moze być od początku tylko kimś z ławki. I to w sytuacji kiedy jazz ma braki na rozegraniu ( Dante raczej rozgrywającym nie będzie) i ma braki potencjalne na stretch four.

 

I jeszcze sprzedali drugorundowy wybór jak mogli go zamienić na przyszłe drugorundowe.

 

Dla mnie jeden z najsłabszych draftów Jazz od lat.

Nawet jeśli Jazz choćby wyborem Royce'a udowodniła ,że nie ma co ich niedoceniać ,to jednak ten wybór mi się kompletnie ale to kompletnie nie podoba.

Myśle ze niepotrzebnie demonizujesz. Patrzyłem na oceny draftu jazz kilku stron i wszędzie jest B+, B i jedno C, wiec nie przesadzałbym z taka zła ocena. Dla mnie tez to nie był wybór nr1, ani nawet nr5, ale nie oznacza to ze jest to zły wybór. Jest to po prostu najbezpieczniejsze zagranie ze strony jazz. Poczekajmy do chociaż do summer league z konkretniejsza ocena tego grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Karl

 

Lubię Graysona ale jakbyśmy kupili 38 wybór od 76ers

 

z 21 bym wolał jakby brali tego Okobo ,, czy nawet ryzyko z Williamsem\\

 

Tak przy okazji czuje,że skoro nie brali Okobo to mają plan powrotu Nigela-Grossa. Ostatnio nawet obejrzałem kilka meczyków Partizana i wyglądał tam rewelacyjnie. Świetna trójka, dobre rozegrania.. A Partizan nie grał tez z byle kim ... Ogólnie wygląda że znowu Jazz będzie mieć rozgrywającego z Gonzagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też brałbym Okobo zamiast Graysona, nawet KBD bym wziął, ale trzeba przyznać, że Jazz zagrali najbezpieczniej jak potrafili. Żadnego błysku nie widzę raczej w Graysonie, ale sądzę, że w lidze zachowa się przez te 10+ sezonów... No i pasuje do nas czy to mentalnością i choć trochę łata dziurę, którą mieliśmy.

 

Zaintrygowałeś mnie tym Nigelem Grossem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony Jones jest człowiekiem najlepiej zorientowanym w decyzjach Jazz

 

Rok temu pisał o Mitchellu. Od 3 tygodni pisał ,że Jazz mega poważnie rozpatruje Allena

Teraz napisał że oddanie 52 wyboru za gotówkę oznacza, że Jazz po prostu ma już zaplanowane wszystkie miejsca w składzie

 

A co do Nigela to on w Eurocupie miał 20p/6,7as i za 3 miał 16/32

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony Jones jest człowiekiem najlepiej zorientowanym w decyzjach Jazz

 

Rok temu pisał o Mitchellu. Od 3 tygodni pisał ,że Jazz mega poważnie rozpatruje Allena

Teraz napisał że oddanie 52 wyboru za gotówkę oznacza, że Jazz po prostu ma już zaplanowane wszystkie miejsca w składzie

 

A co do Nigela to on w Eurocupie miał 20p/6,7as i za 3 miał 16/32

 

Tak patrze, to razem z Allenem bedzie juz 15 (jeśli podpiszą wszystkich z poprzedniego sezonu) wiec miejsca i tak nie bedzie dla Williamsa Grossa.

 

Ale na summer league miejsce juz moze sie znaleźć. Ciekawe czy bedzie coś z tego Tony bradleya czy nic nie podziała.

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że Jerebko i Ekpe mają umowy gwarantowane dopiero 14 lipca albo 9... Thabo ma za tydzień

Po drugie to jest decyzja czy chcą Neto czy Nigela a na to im odpowie pewnie liga letnia

Do tego wzięcie Graysona może oznaczać ,że chcą wypchnąć Burksa np do Hawks  by mieć dodatkową kasę do wydania

 

Bradley jest wciąż bardzo surowy niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że Jerebko i Ekpe mają umowy gwarantowane dopiero 14 lipca albo 9... Thabo ma za tydzień

Po drugie to jest decyzja czy chcą Neto czy Nigela a na to im odpowie pewnie liga letnia

Do tego wzięcie Graysona może oznaczać ,że chcą wypchnąć Burksa np do Hawks by mieć dodatkową kasę do wydania

 

Bradley jest wciąż bardzo surowy niestety..

wiem :) chodzi mi tylko o to, żebym za bardzo nie mieszał na ławce, chyba ze ktoś sie pojawi na horyzoncie warty uwagi. Typu bjelica czy kto tam inny (tak do tego jest pewnie potrzebne niepodpisanie Favorsa)

 

Było gdzieś info ze neto bedzie grał w lidze letniej? Dla niego bedzie to 4 sezon w lidze... chyba juz rzeczywiście Nigel byłby ciekawszy w 15, jakis mały powiew świeżości.

 

grayson powinien byc jednym z najlepszych zawodników w lidze letniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było gdzieś info ze neto bedzie grał w lidze letniej? Dla niego bedzie to 4 sezon w lidze... chyba juz rzeczywiście Nigel byłby ciekawszy w 15, jakis mały powiew świeżości.

 

Chodziło mi ,że Nigela Grossa będą testować w lidze letniej i ocenią czy na poziomie NBA jest lepszy od Neto czy jednak nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek

Andy Larsen miał wywiad z Lindseyem i Jazz dostało oferty na Graysona w dniu draftu

 

There were two teams, very good teams, that were trying to move ahead of us for Grayson’s rights,” Lindsey explained. “We had a really good offer right after we selected him, but we wanted to hold on.”

 

Może jest coś czego nie dostrzegam. Może jest coś czego większość z nas fanów nie dostrzega ale jedyne co to trzeba poczekać 2 tygodnie do ligi letniej i zobaczyć jak się zaprezentuje i czy rzeczywiście z tej mąki będzie jakiś chleb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.