Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wypalą tak na 100% i wkomponują się w system to czemu nie, ale szczerze mówiąc to nie wiem do końca czy jest to opinia czy tylko pobożne życzenie.

Pomyślałem że jak to przeleję na papier/ wrzucę na forum, to nabierze to mocy prawnej. Teraz tylko podpisu Dudy brakuje i jedziemy...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beniu

Wiara kibica jest bezcenna

I to się chwali

 

Ale mamy 2018

Trochę nieźle rokującej młodzieży dwóch wiecznych talentów bez kolan i bandę nonameów

O ile jeszcze jest można porównać do Heat bo oni też mają słaby roster i kłopot z Hassanem tak reszta stawki bije Bulls o przynajmniej jedną długość

 

Celtics

Sixers

Pacers

Raptors

Bucks

Raptors

 

To pewniaki

Co by się musiało zdarzyć żeby Bulls wyprzedzili choć jeden z tych zespołów?

 

Fred jest zerem

GarPax są skończeni i nie wiemy czy którykolwiek gm w lidze traktuje ich poważnie

 

Bulls ciekawie się odradzają ale to potrwa

Może nawet będą w tym roku pukali do PO, raczej bez powodzenia ale mogą być w stawce tych 5ciu ekip z podobnym bilansem

 

 

Top10 jest w zasięgu

Top5 tylko po dobrym tradzie i wymianie trenera

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały update na temat zlotu Bulls w Wawie 2019. Trzeci taki event organizowany głównie przez Marcina Więckowskiego, pompa ma być największa w historii.

 

Najpierw był kontakt mailowo-twitterowy ze Stacey Kingiem (i paczka giftów), lajki od Pippena pod eventem, wywiad dla Weszło FM (prowadził Łopacinski).

Teraz apetyt rośnie, Marcinowi udało się nawiązać kontakt z Natem Robinsonem i jego managerem, zostało wysłane oficjalne zaproszenie na zlot. Odpowiedzi, warunków Nate'a nie ma jeszcze, ale już sam fakt kontaktu jest sukcesem (jak na raptem 2 eventy do tego czasu).

Kolejny zlot może być duużym sukcesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beniu

Wiara kibica jest bezcenna

I to się chwali

Ale mamy 2018

Trochę nieźle rokującej młodzieży dwóch wiecznych talentów bez kolan i bandę nonameów

O ile jeszcze jest można porównać do Heat bo oni też mają słaby roster i kłopot z Hassanem tak reszta stawki bije Bulls o przynajmniej jedną długość

Celtics

Sixers

Pacers

Raptors

Bucks

Raptors

To pewniaki

Co by się musiało zdarzyć żeby Bulls wyprzedzili choć jeden z tych zespołów?

Fred jest zerem

GarPax są skończeni i nie wiemy czy którykolwiek gm w lidze traktuje ich poważnie

Bulls ciekawie się odradzają ale to potrwa

Może nawet będą w tym roku pukali do PO, raczej bez powodzenia ale mogą być w stawce tych 5ciu ekip z podobnym bilansem

Top10 jest w zasięgu

Top5 tylko po dobrym tradzie i wymianie trenera

Jak Knicksi w minionym mieli przebłyski to Bullsi mogą spróbować. Wyjebać trenera i nauczyć ich bronić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wspólnego z Bulls ma Nate poza tym, że grał tam jeden sezon?

 

nie żebym coś, bo to zawsze fajna sprawa, ale to mniej więcej tak jakbym na zlot fanów Nuggets (na co? czego?) zaprosił Iguodale

 

poza tym Nate od dłuższego czasu chciał wrócić do ligi, więc nic dziwnego, że jego agent jest aktywny, choć wątpie aby skończyło się na przelocie i noclegu w motelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wspólnego z Bulls ma Nate poza tym, że grał tam jeden sezon?

 

nie żebym coś, bo to zawsze fajna sprawa, ale to mniej więcej tak jakbym na zlot fanów Nuggets (na co? czego?) zaprosił Iguodale

 

poza tym Nate od dłuższego czasu chciał wrócić do ligi, więc nic dziwnego, że jego agent jest aktywny, choć wątpie aby skończyło się na przelocie i noclegu w motelu

Kibice Bulls bardzo dobrze go wspominają i go lubią, plus to nie był plan a, ale plan któryś z kolei jedyny jaki wypalił (wsensie był odzew).

 

Jasne jest, że Nate raczej nie przyjedzie, bo i po co miałby ale zawsze to pierwsze zwrócenie uwagi - mały sukces.

 

Próbować warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mówić o konkretach, bo jest pare składowych ale kosztowałoby to ponad 80 tys zł

ja pierdolle, przecież to było do przewidzenia, choć myślałem, że ktoś kto jest poza ligą zadowoli się 10k$ na czysto

 

trzeba marzyć, ale z głową, nie wiem skąd w ogóle ta podnieta "bo się z kimś kontakt nawiązało" w dobie twittera jaki to problem? sam zainicjowałem dłuższą rozmowę z Rafałem Juciem, podejrzewam, że agent Nejta to nie są jakieś szczyty możliwości (zwłaszcza, że zapewne jest spłukany), a tu padały jakieś słowa o małym sukcesie... czy tam na pewno komuś się sufit na łeb tam nie spadł u Was?

 

zamiast tego może trzeba było odezwać się do Polonii w Chicago, tańszy i w c*** lepszy target, no przynajmniej tak się mnie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdolle, przecież to było do przewidzenia, choć myślałem, że ktoś kto jest poza ligą zadowoli się 10k$ na czysto

 

trzeba marzyć, ale z głową, nie wiem skąd w ogóle ta podnieta "bo się z kimś kontakt nawiązało" w dobie twittera jaki to problem? sam zainicjowałem dłuższą rozmowę z Rafałem Juciem, podejrzewam, że agent Nejta to nie są jakieś szczyty możliwości (zwłaszcza, że zapewne jest spłukany), a tu padały jakieś słowa o małym sukcesie... czy tam na pewno komuś się sufit na łeb tam nie spadł u Was?

 

zamiast tego może trzeba było odezwać się do Polonii w Chicago, tańszy i w c*** lepszy target, no przynajmniej tak się mnie wydaje

Z Polonią w Chicago już jestckontakt i pierwszy człowiek już na 2gim zlocie był. I o co ta spina? Fajnie jest działać, fajnie jest próbować. Fajnie jest szum robić. Ja nie jestem zaskoczony kwotą, czy podejściem, bo wiem ile Nate wołał za grę w PLK od naszych klubów, ale jakaś nadzieja była. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy powiem znajomym, że jestem zainteresowany zakupem starszego rocznika Mercedesa po czym przyjdę do salonu w klapkach i t-shirtcie "I Love 500+" i Ci sami znajomi zobaczą w TV jak mnie stamtąd wyprowadzają, a ja im wtedy -  no, ale przynajmniej próbowałem, to imo nie będzie to robienie szumu tylko totalnej siary

 

ale kto co tam lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.