Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

No niby tak. Ale mówisz o 1+1(TO). Bo kurde żeby się nie wpieprzyc w duża umowę kiedy w 2019 zrobi się ciekawie na rynku.

Chodzilo mi raczej o 3 lata umowy, gdzie trzeci rok jest tą team option, choć 1+1 też jest ok, ale to raczej na pewno by Bucks wyrownali. Zależy też co z Zachem, jak on odejdzie to można na ciut wiecej pozwolić se.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w związku z tym że Bucks pozyskali Ilyasowe mają ograniczone pole manewru co do wyrównania Parkera. (tak January wspominał w podcascie) to znacząco zwiększa szanse Bulls w kontekście pozyskania Parkera. Generalnie myślę że w związku z sytuacją rynkowa Parker może dostać od Bulls jakiś 3 letni kontakt z opcją gracza, co w sumie byłoby dla organizacji spoko opcja, na pewno lepsza niż przyjmowanie Carmelo z jakimś odleglymi pickami

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w związku z tym że Bucks pozyskali Ilyasowe mają ograniczone pole manewru co do wyrównania Parkera. (tak January wspominał w podcascie) to znacząco zwiększa szanse Bulls w kontekście pozyskania Parkera. Generalnie myślę że w związku z sytuacją rynkowa Parker może dostać od Bulls jakiś 3 letni kontakt z opcją gracza, co w sumie byłoby dla organizacji spoko opcja, na pewno lepsza niż przyjmowanie Carmelo z jakimś odleglymi pickami

 

Ale czy ten Carmelo był by dla Was aż taki zły? Nie mówię tu o aspekcie sportowym bo wszyscy wiemy jak jest, ale i tak macie cap space, gdzie istnieje dość realna szansa, że nie wydacie na nikogo sensownego, więc dlaczego by go nie spożytkować aby pozyskać jakieś picki od OKC? Thunder z pierwszorundowców nie ma tylko z 2020 który oddali do Orlando choć jest protected 1-20. Poza tym nic nie zapowiada aby przez najbliższe 3 lata mieli być lotery team, więc spokojnie mogli by dołączyć 2019, 2021 + coś z drugiej rundy.

 

Wam by to pasiło, bo jesteście w przebudowie więc picki zawsze mile widziane, no i za rok Melo spada. OKC zdecydowanie też bo by zeszli z podatku.

 

Plus jeszcze bonus allstar/ex allstar. Koszulki będą szły. Jednoroczna twarz organizacji ( zawsze lepsza twarz niż Portis ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już wolę świdrate oko bobiego

zresztą po co robić okc za w sumie nic ?

obawiam się tylko ruchów #firegarpax

Masz kasę i MUSISZ ją wydać. Wolisz ją płacić byle jakiemu FA czy jednak wolisz ściągnąć sobie Melo i zgarnąć trochę picków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kasę i MUSISZ ją wydać. Wolisz ją płacić byle jakiemu FA czy jednak wolisz ściągnąć sobie Melo i zgarnąć trochę picków?

Melo i tak nie został by w Bulls a wykupiono by jego kontrakt żeby mogł się bujac z Bronem albo w Houston.

 

To nie jest zły pomysły, tylko ja myślę że Bulls zwalcza o Parkera raczej. Gość z tego miasta, kontuzje go trochę zatrzymały w rozwoju ale wciąż duży potencjał, więc można byłoby go podpisać na spoko umowie raczej.

Jeśli Bulls go podpiszą to powinni grać najbardziej wesoła koszykówkę dla oka w całej nba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kasę i MUSISZ ją wydać. Wolisz ją płacić byle jakiemu FA czy jednak wolisz ściągnąć sobie Melo i zgarnąć trochę picków?

 

nie powiedziałem że picki złe, ale obawiam się że ci dwaj nie rozgarnięci dają się wydymać i nic nie dostaniemy w miarę wartościowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech Bóg broni przed Parkerem!

Już był jeden bez kolan

 

Brać tego melona plus picki (przy odrobinie szczęścia może nawet wxloterii) i robić młodą ekipę

Jabari jest skończony

 

Niestety pewnie masz racje ale ja bym zaryzykował za podobną kasę jak oferowali Zachowi bo jednak Parker ma sufit nieporównywalnie wyższy. Uważam że w takie 2+1 z TO może warto by było wejść no chyba że za rok spełni się to co pisali w Chicago Sun Time i Jimmy wróci do Chicago z Irvingiem w walizce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pewnie masz racje ale ja bym zaryzykował za podobną kasę jak oferowali Zachowi bo jednak Parker ma sufit nieporównywalnie wyższy. Uważam że w takie 2+1 z TO może warto by było wejść no chyba że za rok spełni się to co pisali w Chicago Sun Time i Jimmy wróci do Chicago z Irvingiem w walizce :D

wolę dać zachowi 1+1 z PO niż cokolwiek ponad jednoroczną umowy Parkerowi. Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls nie chcieli być dłużej drugą Atlantą Hawks, więc oddali najlepszego zawodnika, zaczęli robić rebuilding, i po roku ich perspektywy to znowu druga Atlanta Hawks (ta przed tankowania).

 

He.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeb niech jeszcze ćwiczy. Bo głowa u niego odłogiem leży. może 3xmiechy starczą.

Co tam się odpierdziela?

Gill jest niby kimś w stylu starszego kumpla dla Zacha (a przynajmniej Gill tak twierdzi) i niby Zach dopytywał go co ma poprawić w swojej grze. Miał uslyszeć, że obronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.