Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

Jest różnica... jak tak dalej pójdzie to jeszcze ich Atlanta "wyprzedzi" a to nie będzie już 1,5 %. Z tego co kojarzę to draft jest płytszy, wiec lepiej być w ścisłym czubie a tutaj nawet te Twoje 1,5% może zrobić różnice. Sezon i tak na straty.... który to już.

Jak Atlanta ich wyprzedzi to będą mieli 10,5% szansy na jedynkę, podczas gdy Phoenix 14%. Szczerze to nie widzę tu jakiejś wielkiej różnicy, to będzie totalny random, więc nie ma co się spuszczać aż tak bardzo. Sezon na straty? Patrząc z perspektywy PO owszem, ale jeśli Lauri i Zach dalej będą robić postęp to Byki w przyszłym sezonie wzmocnione rozgrywającym ( Payton?), młodziakiem z draftu i ZDROWYM Denzelem mogą namieszać. Szkoda, że chłopaki się połamali na starcie, bo spokojnie mogli zagrać w następnej części sezonu.

 

 

 

gNMhPH4.png

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejną wygraną, może bym się trochę wkurwił że psują tank ale i tak nic innego jak 4 miejsce od końca nam nie grozi więc niech wygrywają. Widać że wokół tria Lauri, Otto i Zach będzie można zbudować coś sensownego, oby tylko te dwa dziady nie zjebały tego lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w racjonalnym świecie czegoś takiego jak niepodzielanie zachwytu nad Zionem, ale owszem - tercet Porter-Markkanen-Carter wygląda na znakomity fit, Porter jest po prostu świetny, Markkanen poza początkiem gdzie był zardzewiały ma świetną produkcję w ataku, a Carter może być z tej trójki najlepszy. Tu faktycznie można sobie wyobrazić zbudowanie poważnego zespołu gdyby Bulls udało się trafić w drafcie i pozyskać konkretnego guarda (Morant? Barrett?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w racjonalnym świecie czegoś takiego jak niepodzielanie zachwytu nad Zionem, ale owszem - tercet Porter-Markkanen-Carter wygląda na znakomity fit, Porter jest po prostu świetny, Markkanen poza początkiem gdzie był zardzewiały ma świetną produkcję w ataku, a Carter może być z tej trójki najlepszy. Tu faktycznie można sobie wyobrazić zbudowanie poważnego zespołu gdyby Bulls udało się trafić w drafcie i pozyskać konkretnego guarda (Morant? Barrett?).

Myślę, że Bulls po prostu widząc taką sobie głebie tego draftu uznali, że jeśli jest szansa na pozyskanie fajnego gracza pasujacego do składu pod wieloma wzgledami i w sumie niskim kosztem (bo raptem kosztem dwóch graczy ktorych przyszłosć w bulls i tak była wątpliwa, no i wolnego space) to warto to zrobić. Jeśli wzmocnia jakoś szczegolnie pozycję nominalnego PG (najlepiej kimś, kto cokolwiek ogarnia również bez piłki w ręku) to ta ekipa ma sensowne szanse zarówno na PO w następnym sezonie jak i na fajną dalszą przyszłość. Nawet ten Boylan okazuje nawet sensowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariactwo w Atlancie. Wstałem na LAL-Bucks a tu chłopaki jeszcze męczą dogrywki.

Niby konkurent w Tankowaniu Hawks, ale tak normalnie szkoda było wjebać tego meczu. 

Zach jechał  na oparach, sporo błędów w dogrywkach. Ale w decydującym momencie jakoś wcisnął tego layupa.

Qrde, niby fajnie że ciśną teraz ten wynik i że robią to gracze mający decydować o przyszłości klubu, ale to już przerabialismy w poprzednim sezonie. 

Dobrze że Bulls świetnie wybierają w drafcie ostatnio.

Niech jednak nie wypadną poza top-4 draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko tu zostawię.

 

19441930_1884592891807159_54711062785088

 

January z BMFem ogólnie mają od tego ziomka lepszą wiedzę na temat draftów i ich opinię bardziej cenię.

 

Np. Knicks dostali B za Frankie Nikilikinie. No ale akurat Ringer przeważnie hejtuje/ma słabe info o Bulls i nie warto ich w tej kwestii brać pod uwagę. Oczywiscie to jest zaraz po drafcie danę, ale to już wówczas było miedzy śmieszne a żałosne. A ostatnio stwierdził Kevinek, że zawsze w fina wierzył w jakim podcascie xD

 

Co do meczu, to był chory. Aż miło momentami się patrzyło na to "tankowanie" :)

 

I wg. KC Johnsona Bulls oddali Parkera bo miał zły wplyw na Zacha. Ma to sens. Bo munnie płacą za obronę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie byłem fanem Markkanena, tzn. miałem go w top10 i pisałem, że na pewno nie będzie bustem, ale wydawało się, że ma dużo redflagów (zbiórka, obrona, pozycja w NBA). Potem przyszedł Eurobasket, i wiadomo, podskoczył półkę wyżej jako prospekt ;] Po rookie season można było mu typować karierę allstara, a teraz można mu typować bycie allstarem za rok. Ciekawe co będzie za rok. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej patrzę na te stronki i oceny jako ukłony w stronę agentów graczy i inne okołobiznesowe kulisy.

 

To jest biznes i tu merytoryka przeplata się z interesem.

 

Niestety coraz bardziej widać ten wpływ pieniądza na każdy aspekt.

Niektórzy dziennikarze to merytoryczne palanty ale utrzymują się w mediach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/NBCSBulls/status/1101696152171360258
https://twitter.com/NBATV/status/1101728530612842496
https://twitter.com/NBCSBulls/status/1101684831912632325

Natrafiłem na ciekawą opinię, że Byki dlatego już nie spinają się na draft, bo mają Portera. Ktoś z trójki Morant, Reddish, Romeo plus McDaniels lub Herro z drugiej rundy. Byłoby pięknie..

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariactwo w Atlancie. Wstałem na LAL-Bucks a tu chłopaki jeszcze męczą dogrywki.

Niby konkurent w Tankowaniu Hawks, ale tak normalnie szkoda było wjebać tego meczu. 

Zach jechał  na oparach, sporo błędów w dogrywkach. Ale w decydującym momencie jakoś wcisnął tego layupa.

Qrde, niby fajnie że ciśną teraz ten wynik i że robią to gracze mający decydować o przyszłości klubu, ale to już przerabialismy w poprzednim sezonie. 

Dobrze że Bulls świetnie wybierają w drafcie ostatnio.

Niech jednak nie wypadną poza top-4 draftu.

Rok temu broniłem Sacramento ,że walczy o zwycięstwa i wylewano wtedy trochę pomyj na moją głowę

 

Chicago ma juz młody trzon. To jest ten moment by wygrywać takie zacięte końcówki. By stracić trochę szans na nr 1 ale jeszcze gorszą rzecza jest nauczyc porażek - kibice Orlando coś o tym wiedzą

 

Bulls idzie dobrą ścieżką. Pokazuje młodym, ze w nich wierzy - że dadzą sobie radę. Za rok Bulls powinni zrobić progres podobny do tego jaki jest udziałem Kings.

 

Dla nich i tak  w drafcie celem nr 1 powinien być Morant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem to perfekcyjny fit. Zreszta pisałem o tym w temacie Portland + w pewnej forumowej grze, ze chciałbym ten duet gdzieś zobaczyć. Lillard + Jrue to moim zdaniem fantastyczne połączenie, ale pewnie skończy się tylko na tym, ze mogę ich oglądać razem w NBA 2k

 

No ale w Bulls tez mógłby być spoko jako lider tej młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.