Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

 

18 godzin temu, january napisał:

Kurczę, grubo, on chyba jednak z kontuzją grał. Niemniej zdanie z lata podtrzymuję - strasznie się PG13 władował zostając w OKC (przypominam, że nie wziął wcale najkorzystniejszej finansowo umowy, wręcz przeciwnie).

Ja mam negatywny stosunek do modelu gracza a la Westbrook - czyli słaby obrońca i słaby offball gracz. Trzeba być naprawdę wybitnym przez duże All-time wybitnym, by być wtedy podwaliną prawdziwego contendera . Czasem aż przesadzam w głowie z negatywnym nastawieniem do modelu Wall-Brick-soonMorant. Ale jednak...

Przecież i lateLJ (czyli ten już troszkę olewający obronę, bo musiał zaciągać Cavs w ofensywie na maxa w 2018 przykładowo) znacznie słabszy niż dziś East przejechał by zebrać ostre baty od GS. A tytuł wygrał poza sprawami pozaboiskowymi swoją GOAT defensywą w tej serii. Kobe to inne czasy NBA już i też miał obok realMVP Gasola. 

Jakieś pomysły kto ostatnio zrobił trucontendera z liderem/ewentualnie opcją 1B o skillsecie noD, noffball? Od czasów KB i nie licząc 2018r LeBrona?

DAR jest dobry w obronie czy w grze offball?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Me Myself and I napisał:

Police reportedly found weed hidden inside a container that was made to look like an Arizona Iced Tea can in Russell's luggage.

lol, jakby to zrobił typowy random to byłoby śmiesznie, a tu zarabiający miliony facet który w wakacje dostanie 100/4 wzwyż. so dumb.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mayor napisał:

W NY taka ilość jaką TSA znalazła u DLO nie jest przestępstwem tylko wykroczeniem zagrożonym grzywną $100 ,Za zostawienie psiej kupy na chodniku jest $115 kary 

A co z NBA? Czy nie ma tam jakichś wewnętrznych przepisów regulujących tę kwestię lub czy nie zostanie teraz poddany jakimś testom na obecność przez NBA w związku ze znalezieniem marihuany?

Tak czy siak może Nets podpiszą go dzięki tej akcji taniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka niby tak, ale nie za często kogoś łapią z czymś przy sobie, więc może wtedy NBA jakoś na to reaguje? Mimo tego, że jarają na potęgę to przecież rzadko kiedy ktoś zostaje zawieszony za złamanie przepisów NBA w tej kwestii. Nie znam szczegółów tego programu antynarkotykowego w NBA i nie wiem, czy w ogóle marihuana się do niego łapie, bo w końcu w niektórych stanach jest legalna, ale przecież jakiś czas temu OJ Mayo dostał 2 lata zawieszenia od NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@LeweBiodroSmoka niby tak, ale nie za często kogoś łapią z czymś przy sobie, więc może wtedy NBA jakoś na to reaguje? Mimo tego, że jarają na potęgę to przecież rzadko kiedy ktoś zostaje zawieszony za złamanie przepisów NBA w tej kwestii. Nie znam szczegółów tego programu antynarkotykowego w NBA i nie wiem, czy w ogóle marihuana się do niego łapie, bo w końcu w niektórych stanach jest legalna, ale przecież jakiś czas temu OJ Mayo dostał 2 lata zawieszenia od NBA.

U Mayo to byłaby już chyba recydywa, nie porównywałbym tego. Generalnie to nie wydaje mi się aby skala przewinienia była na tyle duża by wpłynęło to na jego extension, już prędzej to stawiałbym na utratę umów reklamowych ze względów wizerunkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fluber napisał:

A co z NBA? Czy nie ma tam jakichś wewnętrznych przepisów regulujących tę kwestię lub czy nie zostanie teraz poddany jakimś testom na obecność przez NBA w związku ze znalezieniem marihuany?

Tak czy siak może Nets podpiszą go dzięki tej akcji taniej:)

 

Cytat

According to the NBA collective bargaining agreement, a player who violates the league's marijuana policy enters a "marijuana program" upon first violation, can be fined $25,000 upon second violation and can be suspended five games upon a third violation.

Czyli Russell dostał się do "marijuana program"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

U Mayo to byłaby już chyba recydywa, nie porównywałbym tego. Generalnie to nie wydaje mi się aby skala przewinienia była na tyle duża by wpłynęło to na jego extension, już prędzej to stawiałbym na utratę umów reklamowych ze względów wizerunkowych.

Chyba masz rację, bo znalazłem taką informację na ten temat:

Cytat

players are required to enter the league’s marijuana program if the player “has been convicted of (including a plea of guilty, no contest or nolo contendere to) the use or possession of marijuana in violation of the law.” Players face suspension after the third violation of the policy.

Czyli zawieszenie jest po 3 razie i Russell chyba będzie jakoś mocniej kontrolowany, nie wiem na czym ten ligowy program polega.

@Mirwir a orientujesz się na czym ten program polega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

 

@Mirwir a orientujesz się na czym ten program polega?

nie jestem Mirwir ani się nie orientuję, ale stawiam że na pogadankach, wyrażaniu skruchy & wyrzutów sumienia, mocnym postanowieniu poprawy i inny taki bullshit.

 

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.