Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Russell będzie bardzo dobry, ale january jak zawsze przesadza. 

 

Dla przykładu Russell do stycznia robił 35.5% za 3 (6.7 3PAs), mając 35% za 3 w całej karierze przy podobnym volume. W styczniu zaczął robić 41.3% za 3 (ponad 8 trójek na mecz), głównie ze średnimi i słabymi rywalami (tu miał jakieś 62%TS). Od lutego ma 32.6% za 3 przy tym samym volume. I tłumaczy to mniej więcej tak, że w styczniu wszedł na wyższy poziom, teraz po prostu ma slump, he.

 

Tak naprawdę gdy ~35% shooter robi przez miesiąc 41% to przyjdzie 1,5 miesiąca gdzie będzie 32%, dlatego na dystansie 15 meczów nie ma co wyciągać daleko idących wniosków, chyba, że Gasol to dalej MVP kandydat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January a ja z ciekawości spytam; nie daje Ci do myślenia to, ze jesli mowi Ci cos 20 osób będąc tego samego zdania, a Ty jesteś sam jak palec w swojej krucjacie, to mozesz nie mieć racji? :smile:

 

 

 

może nie mieć racji, ale może też ją mieć. większość ludzi jest na zbliżonym poziomie, więc jeśli wybitna jednostka coś dostrzega, to cała reszta na lewo od niej na krzywej gaussa nie będzie w stanie tego pojąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie mieć racji, ale może też ją mieć. większość ludzi jest na zbliżonym poziomie, więc jeśli wybitna jednostka coś dostrzega, to cała reszta na lewo od niej na krzywej gaussa nie będzie w stanie tego pojąć.

 

Przecież my wszyscy to jesteśmy wybitne jednostki ;) Elita naszych czasów NBA po polsku ;) Z 38 milionów, to wszyscy trafiliśmy tutaj, a na lewo od nas to tylko Piotr Sobczyński i Michałowicz Wojtek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartem, śmiechem, ale patrząc na poziom szeroko pojętej polskiej społeczności NBA, to na naszym forum jest naprawdę wybitny poziom wiedzy. Przynajmniej u niektórych.

 

Wystarczy spojrzeć na topowe fanpejdze na FB zeby wyciągnąć daleko idące wnioski.

 

/offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartem, śmiechem, ale patrząc na poziom szeroko pojętej polskiej społeczności NBA, to na naszym forum jest naprawdę wybitny poziom wiedzy. Przynajmniej u niektórych.

 

Wystarczy spojrzeć na topowe fanpejdze na FB zeby wyciągnąć daleko idące wnioski.

 

/offtop

Można użyć wiele określeń na polską społeczność NBA, ale na pewno nie słowo szeroko.

Generalnie, w sytuacji kiedy w Polsce jest mniej fanów NBA niż słoweńskiego folku, to naprawdę niewiele trzeba by się wyróżniać w tym gronie. Ale generalnie to wyróżnienie w rodzaju bycia najbogatszym człowiekiem w murzyńskiej wiosce - za wiele nie trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartem, śmiechem, ale patrząc na poziom szeroko pojętej polskiej społeczności NBA, to na naszym forum jest naprawdę wybitny poziom wiedzy. Przynajmniej u niektórych.

 

Wystarczy spojrzeć na topowe fanpejdze na FB zeby wyciągnąć daleko idące wnioski.

 

/offtop

 

ogólnie prawda, że fanpeje to żarty, ale próbując po części pewną grupą na FB widzę, że młode pokolenie coraz bardziej interesuje się ligą i to nie tylko januszerskim oglądaniem, ale także statystykami i to często zaawansowanymi. A co do forum to poza pewnymi wyjątkami to prawda, że poziom tutaj jest naprawdę wysoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba i mnie DLO oszukał, bo po styczniu nawet się przekonywałem do tego ze może być z niego max player który robi regularne postępy a wydaje się że to był chwilowy wyskok

 

niby robi te 20/7 i solidne volume statsy tylko że to ani troche ostatnio nie wygląda aż tak dobrze jak się patrzy [a tych Nets jednak patrze, nawet skupiam się na DLO]

 

Tak sobie myśląc o jego maxie to trochę odrzuca mnie to, że w 4 sezonie w lidze ma wyrobionego tylko jednego skillsa na bardzo dobrym poziomie - playmaking

 

jako scorer ma dużo wad - Fajna trójka, słaba selekcja rzutowa, FATALNY finisher, bardzo słaby off ball. Jego cały scoring polega właśnie na tym czy mu ten jump shot żre - jak żre to jest fajnie, jak nie żre to jest wtedy źle. Często też tych rzutow po prostu forsuje zbyt wiele

 

No i tu nasuwa się pyta, czy do tego passingu będzie potrafił dołozyć coś ekstra? czyt. jakies sensowne off ball, sposób na wymuszanie fauli? bo w obronie raczej nigdy na tyle dobry nie będzie aby można było przymknąć na tym oko. Na samym rzucie cięzko mu będzie być efektywnym scorerem a to jednak jakiś warunek jest aby tym all starem być [takim prawdziwym]

 

Przydałby się Nets jeszcze jeden sezon więcej na sprawdzena, a nie życzę im tego aby się wkopali z kontraktem

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dałbyś Mitchellowi maxa obecnie, jakby wychodził z RC?

Pewnie dałbyś co nie ;) ?

 

Myślę ,że robisz krzywdę Russellowi próbując na siłę porównywać go do lepszych graczy

 

DLo miał jeden wybitny miesiąc przez 4 lata kariery. Kilka na niezłym poziomie a reszta z kategorii 2 mecze dobre potem 3 słabe

Dla mnie on jest wart kontraktu na poziomie pomiędzy umową Bledsoe a tym co dostał Harris  od Denver tzn  jakieś 75/4

 

Mitchell ma w krótszej karierze chyba więcej dobrych meczów niż Ruselll

 

Dzisiejszego meczu nie chce brać jako wzorzec bo dziś Twój ulubieniec byl fatalny zarówno w obronie jak i ataku ...Tylko że on po prostu ma cały marzec naprawdę słaby. Tak bywa. A na dodatek Jazz dziś zagrało taką obronę ,że tak na szybko mi wyszło defrtg na poziomie ok 85 pod koniec 3 kwarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle chu*a się znacie

Miałby brodę, to w ostatnich 3 grach miałby 50fta dodatkowo, a nie jakieś łajzy typu gobert czy rubio mogą go bezkarnie faulować.

 

 

Jprdl, się przemogłem by nie iść w kimę przy tam jakoś -30, eeeeeeeeeeeepiiiiiiiiiiiiiic win.

DLO król

Niezły mecz. Może dzięki niemu uda mu się zakończyć marzec z TS na poziomie chociaż 50%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle chu*a się znacie

Miałby brodę, to w ostatnich 3 grach miałby 50fta dodatkowo, a nie jakieś łajzy typu gobert czy rubio mogą go bezkarnie faulować.

 

Jasiek serio, nie kompromituj się...

 

Przez takich ludzi właśnie tworzy się hejt na pewnych graczy. Lubiłem Russella, naprawdę lubiłem, ale january sprawił, że się żygać chce na myśl o nim i o tym jakie herezje tu się wypisuje i łapię się na tym, że życzę gościowi po prostu słabej gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek serio, nie kompromituj się...

 

Przez takich ludzi właśnie tworzy się hejt na pewnych graczy. Lubiłem Russella, naprawdę lubiłem, ale january sprawił, że się żygać chce na myśl o nim i o tym jakie herezje tu się wypisuje i łapię się na tym, że życzę gościowi po prostu słabej gry...

Ziom, coś jest nie tak jeżeli czyjeś wychwalanie jakiegoś zawodnika wpłynęło na Ciebie tak, że zaczales go nagle nie lubić i zle mu życzyć.

 

btw.Jak Nets stoją z $$$ w lato?Bo biorąc pod uwagę wiele czynników moze okazać sie, że będą ciekawszym kierunkiem dla FA , niż tacy Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom, coś jest nie tak jeżeli czyjeś wychwalanie jakiegoś zawodnika wpłynęło na Ciebie tak, że zaczales go nagle nie lubić i zle mu życzyć.

 

A hejt na Lakers na i 300 stron pomyj w temacie to skąd się myślisz bierze? Według Twojej tezy, z całym forum jest coś nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw.Jak Nets stoją z $$$ w lato?Bo biorąc pod uwagę wiele czynników moze okazać sie, że będą ciekawszym kierunkiem dla FA , niż tacy Knicks.

 

Dobrze. Bardzo dobrze. Bo z Crabbe który będzie w ostatnim roku kontraktu i już po przedłużeniu Spencera mają na przyszły rok $ 54M, czyli przy salary $ 109M daje $ 55M wolnej kasy. Odliczając jakieś kilka milionów na graczy z draftu daje miejsce na solidnego maxa + dobre wypełnienie. 

 

Oczywiście pozostaje kwestia DLO do przedłużenia/wyrównania a mówi się o czymś w okolicach $ 20M za sezon dla niego.

 

Z tym że mają do podjęcia jeszcze kilka istotnych decyzji jak Rondae i Ed Davis którym się kontrakty kończą. Napier ma team option.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw.Jak Nets stoją z $$$ w lato?Bo biorąc pod uwagę wiele czynników moze okazać sie, że będą ciekawszym kierunkiem dla FA , niż tacy Knicks.

Stoją dobrze. Spadają umowy Carrolla i Dudleya ( + Davis i RHJ). Na kontraktach zostają Crabbe (18,5), Harris (7,5) oraz Dinwiddie ( 10,6). Reszta to groszowe umowy ( Allen, LeVert, Musa i Kurucs na rookie kontraktach ciągle). W księgach wisi też ostatnia rata za Derona Williamsa (5,5), więc gdyby odpuścili Russella to mają 9 ludzi za łącznie 55 miliona + cap holdy. Jeden max wchodzi lekko nawet z Russellem, jeżeli nikt nie przepłaci.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom, coś jest nie tak jeżeli czyjeś wychwalanie jakiegoś zawodnika wpłynęło na Ciebie tak, że zaczales go nagle nie lubić i zle mu życzyć.

 

btw.Jak Nets stoją z $$$ w lato?Bo biorąc pod uwagę wiele czynników moze okazać sie, że będą ciekawszym kierunkiem dla FA , niż tacy Knicks.

To zjawisko akurat całkiem normalne. Ja też tak mam ze niby nie mam opinii na jakiś temat, słysze zewsząd ze coś jest mega i hiper. I wtedy zeby już tego nie słuchać życze porażki. Bo ci pochlebcy przy porażce po prostu przestaną mnie męczyć

 

Możesz powiedzieć "zaraz zaraz, po prostu nie czytaj!' Ale tak wiekszość ludzi nie działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom, coś jest nie tak jeżeli czyjeś wychwalanie jakiegoś zawodnika wpłynęło na Ciebie tak, że zaczales go nagle nie lubić i zle mu życzyć.

btw.Jak Nets stoją z $$$ w lato?Bo biorąc pod uwagę wiele czynników moze okazać sie, że będą ciekawszym kierunkiem dla FA , niż tacy Knicks.

Z połowa hejterów Lebrona twierdzi, że nienawidzi go z powodu jego loverów. Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dyskutować - gra Nets w tym sezonie naprawdę może się podobać.

 

Mając ekipę opartą na wciąż młodym DLO chłopaki grają wyśmienicie pokazując, że prawdziwy nowojorski basket jest na Brooklynie a nie na Manhattanie.

 

Budowa silnej marki jeszcze potrwa i tutaj Knicks chyba zawsze będą przodować nie zmienia to jednak faktu, że śmiało można nazwać Nets (po przeniesieniu z NJ) drużyną kompletną biorąc pod uwagę ich dość wyboiste wejście do ligi na przełomie kilku ostatnich lat.

 

Wisienką na torcie jest wspomniany DLO, bo to kozak i z każdym sezonem zachwyca coraz bardziej i wprost proporcjonalnie coraz bardziej brakuje mi go w Lakers...

 

a9e2c6108243a0fc42950a28ed035691.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.