Skocz do zawartości

45 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

• Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15

Rekomendowane odpowiedzi

Za DLO to Magic  powinien mieć ulice na Brooklynie.,Nawet nie jedną a trzy.,Zamiast I,J,K ave na Midwood powinny być Magic, Earvin Johnson avenues 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj chyba nie można napisać nic innego. DLO zrobił to jak prawdziwy All Star z zimną krwią. Ewentualnie można dodać: i ma tylko 23 lata! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hype na typa jest straszny. Za chwile eksploduje i się stanie overrated, ale fakt, Magic zasługuje na pochwały na Brooklynie. A Lakers jak to Lakers, mogli mieć Russella w rosterze, mają Balla. Tylko czy Russell grałby tak w Lakers? Myślę, że nie. Zresztą widziałem z nim wywiad, w którym stwierdził, że przejście do Nets, to najlepsze co go spotkało. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że Nets to drugi zespół po Celtics o którym posty czytam, to po godzinie trochę. Jak wyglądałby gdyby Dany ich nie okradł. Obecny skład z Tatumem, Brownem i tym kolesiem co go Cavs wybrali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież Irving nie ma żadnej wartości w FA.,Kyrie już jest praktycznie w Lakers bo to najlepszy kumpel LeBrona, razem z Kawhi(bo kupił dom w LA),KD(bo LeBron go wybrał do swojego ASG team) i wszystkimi na K i tymi których agentem jest Rich Paul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hype na typa jest straszny. Za chwile eksploduje i się stanie overrated, ale fakt, Magic zasługuje na pochwały na Brooklynie. A Lakers jak to Lakers, mogli mieć Russella w rosterze, mają Balla. Tylko czy Russell grałby tak w Lakers? Myślę, że nie. Zresztą widziałem z nim wywiad, w którym stwierdził, że przejście do Nets, to najlepsze co go spotkało. :smile:

ja nadal czekam na to zeby to byla wieksza probka niz pol sezonu w CY :)

ale jesli utrzyma taka forme, to nie bede mial problemu z tym zeby przyznac sie, ze bylem w duzym bledzie

zawsze jest sie lepiej pomylic w ta strone niz w druga i pozytywnie zaskoczyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi o to, że Kawhi i Durant to jedyne lepsze opcje na FA od Russella ;)

Russell wyżej niż Butler Middleton czy Tobias?? A nie wspominając o Irvingu, Horfordzie itp Propozycje mam byś trochę ochłonął bo odleciales.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz na myśli Billa Russella i ranking GOAT rozumiem? lol

W 2019r to jest 14 scorer i 9 asystent ligi (per36 10 i 10 jak coś), 48/9 na 77ts per36 w clutch (na dużej już próbce całkiem).

Gdzie tu kontrowersyjna teza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 2019r to jest 14 scorer i 9 asystent ligi (per36 10 i 10 jak coś), 48/9 na 77ts per36 w clutch (na dużej już próbce całkiem).

Gdzie tu kontrowersyjna teza?

To już nawet fani Pistons* są na tyle przyzwoici, że piszą "Drummond w x okresie GRA JAK top-x"...

* w sumie to tam z tej dwójki jeden jest przyzwoity a drugi nie :grin:

więc generalnie nie

DLO nie jest "top-15 graczem w 2019"

DLO w 2019 był dodawany z łapanki do ASG (w ramach gorszej konferencji)

Gość zrobił mega progres, ale i tak Twój odlot na jego punkcie jest większy niż ten progres :P

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle zauważyłem ciekawa tendencje wśród forumowiczów.

Jakbym miał więcej czasu to bym piękny wykres w paincie narysował.

Otóż, teza brzmi następująco:

„Im dalej w sezon, tym próbka coraz mniejsza jest potrzebna” ;)

Gm1-gm20 - „nie no co ty, to fluke”

Gm51-gm56 - „ty, pa jaki zajebisty. Zrobił progres w tym sezonie” ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

January lubi brać wycinek sezonu i ekstrapolować to na całość. 

Potwierdzam ;) Ale przy DLO to już dość duży wycinek sezonu.

więc generalnie nie

DLO nie jest "top-15 graczem w 2019"

Gość zrobił mega progres, ale i tak Twój odlot na jego punkcie jest większy niż ten progres :tongue:

Ten 2019r to dość duży okres czasu już chyba w NBA ;) ? Można dołożyć i grudzień, a właściwie ostatnich 40+ spotkań i Russell będzie w tym top20 w tym okresie. I to trochę inna sytuacja, bo mówimy tu o breakout momencie (już około pół sezonu RS) młodego lead guarda.

Do Robinsona to Pels musieliby dopłacić pickami :tongue:

Ktoś tu znalazł swojego Boga :D

Proste! 

Robinson > Ingram all day long...

I nie tylko karpik ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DLO w top15? Hmmm

Giannis, George, Harden, Curry, Durant, Leonard, Davis, Embiid, Irving, Griffin, Jokić, Towns, Gobert, Thompson, Beal, Holiday, Doncić, Paul*, James, Westbrook, Butler, Walker, Lillard, Simmons, Aldridge. Na moje oko, to nie ma go w top25. ;)

* jako że Paul zagrał mało spotkań, to można wpisać - Harrisa lub Vucevica.

Edytowane przez DaFlooou

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od Simmonsa czy Aldridge'a albo innego Horforda jest lepszy, ale z tym top15 w 2019 to raczej przesada jest

Swoją drogą można odnieść wrażenie że od tego stycznia jakaś połowa postów na forum jest o nim, ruch taki jakby na MVP szedł :D

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Horford, Middleton, Harris :grin: :grin: ? Kto tu odlatuje?

Russell w 2019 roku jest spokojnie top15 graczem tej ligi robiąc sobie piękne 25/8 i miażdżąc w końcówkach. Najlepszy guard prospect od czasów Irvinga (albo i dalej), który dopiero za +-3 lata wejdzie w prime. I nie jest primadonną jak choćby Irving.

To że Russell gra dobrze 2 miesiące to go nadal nie stawia wyżej nad Middletonem

Beal w 2019 robi jakieś 28-6-6 

Mitchell robi 27-5-5 i dokłada do tego jedną z najlepszych obron na obwodzie w lidze

Skoro Russell jest TOP15 bo robi jakies 25-4-7 w 2019 to ci dwaj wyżej to TOP10 bo mają dobre 2 miesiące gry?

DLO nawet w 2019 nie robi cyferek na TOP 30 tej ligi i to mówię o 2019 roku. A co dopiero pisanie że ktoś jest lepszy FA od Irvinga czy Middletona bo miał dobre 6 tygodni gry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi