Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Hype na typa jest straszny. Za chwile eksploduje i się stanie overrated, ale fakt, Magic zasługuje na pochwały na Brooklynie. A Lakers jak to Lakers, mogli mieć Russella w rosterze, mają Balla. Tylko czy Russell grałby tak w Lakers? Myślę, że nie. Zresztą widziałem z nim wywiad, w którym stwierdził, że przejście do Nets, to najlepsze co go spotkało. :smile:

 

ja nadal czekam na to zeby to byla wieksza probka niz pol sezonu w CY :)

ale jesli utrzyma taka forme, to nie bede mial problemu z tym zeby przyznac sie, ze bylem w duzym bledzie

zawsze jest sie lepiej pomylic w ta strone niz w druga i pozytywnie zaskoczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2019r to jest 14 scorer i 9 asystent ligi (per36 10 i 10 jak coś), 48/9 na 77ts per36 w clutch (na dużej już próbce całkiem).

Gdzie tu kontrowersyjna teza?

 

To już nawet fani Pistons* są na tyle przyzwoici, że piszą "Drummond w x okresie GRA JAK top-x"...

 

* w sumie to tam z tej dwójki jeden jest przyzwoity a drugi nie :grin:

 

więc generalnie nie

 

DLO nie jest "top-15 graczem w 2019"

 

DLO w 2019 był dodawany z łapanki do ASG (w ramach gorszej konferencji)

 

Gość zrobił mega progres, ale i tak Twój odlot na jego punkcie jest większy niż ten progres :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle zauważyłem ciekawa tendencje wśród forumowiczów.

 

Jakbym miał więcej czasu to bym piękny wykres w paincie narysował.

 

Otóż, teza brzmi następująco:

 

„Im dalej w sezon, tym próbka coraz mniejsza jest potrzebna” ;)

 

Gm1-gm20 - „nie no co ty, to fluke”

 

Gm51-gm56 - „ty, pa jaki zajebisty. Zrobił progres w tym sezonie” ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLO w top15? Hmmm

Giannis, George, Harden, Curry, Durant, Leonard, Davis, Embiid, Irving, Griffin, Jokić, Towns, Gobert, Thompson, Beal, Holiday, Doncić, Paul*, James, Westbrook, Butler, Walker, Lillard, Simmons, Aldridge. Na moje oko, to nie ma go w top25. ;)

 

* jako że Paul zagrał mało spotkań, to można wpisać - Harrisa lub Vucevica.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Simmonsa czy Aldridge'a albo innego Horforda jest lepszy, ale z tym top15 w 2019 to raczej przesada jest

 

Swoją drogą można odnieść wrażenie że od tego stycznia jakaś połowa postów na forum jest o nim, ruch taki jakby na MVP szedł :D

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horford, Middleton, Harris :grin: :grin: ? Kto tu odlatuje?

Russell w 2019 roku jest spokojnie top15 graczem tej ligi robiąc sobie piękne 25/8 i miażdżąc w końcówkach. Najlepszy guard prospect od czasów Irvinga (albo i dalej), który dopiero za +-3 lata wejdzie w prime. I nie jest primadonną jak choćby Irving.

 

To że Russell gra dobrze 2 miesiące to go nadal nie stawia wyżej nad Middletonem

 

Beal w 2019 robi jakieś 28-6-6 

Mitchell robi 27-5-5 i dokłada do tego jedną z najlepszych obron na obwodzie w lidze

 

Skoro Russell jest TOP15 bo robi jakies 25-4-7 w 2019 to ci dwaj wyżej to TOP10 bo mają dobre 2 miesiące gry?

DLO nawet w 2019 nie robi cyferek na TOP 30 tej ligi i to mówię o 2019 roku. A co dopiero pisanie że ktoś jest lepszy FA od Irvinga czy Middletona bo miał dobre 6 tygodni gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Russell gra dobrze 2 miesiące to go nadal nie stawia wyżej nad Middletonem

 

Beal w 2019 robi jakieś 28-6-6 

Mitchell robi 27-5-5 i dokłada do tego jedną z najlepszych obron na obwodzie w lidze

 

Skoro Russell jest TOP15 bo robi jakies 25-4-7 w 2019 to ci dwaj wyżej to TOP10 bo mają dobre 2 miesiące gry?

DLO nawet w 2019 nie robi cyferek na TOP 30 tej ligi i to mówię o 2019 roku. A co dopiero pisanie że ktoś jest lepszy FA od Irvinga czy Middletona bo miał dobre 6 tygodni gry

Ely3 jesteś rozsądny facet, to odpowiedz sobie na pytanie: jak można prowadzić sensowną dyskusję  z tak zaślepioną osobą, która pisze o sobie: Jedyny i niezłomny kapłan kościoła wielkiego DLO. Przecież to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie w miare przyznałem do braku wiary w jego znacząćy progres, no ale pls

1. Harden

2. George

3. Giannis

4. Jokic

5. Durant

6. Curry

7. Towns

8. Embiid

9. Kemba

10. Lillard

11. Markannen

12. Jokic

13. Harris

14. Butler

15. Vucevic

16. Drummond

17. Lou Williams

18. Beal

19. Gobert

20. Jrue Holiday

 

od kogo z tej listy DLO był realnie lepszy? trzeba aż 6

 

swoja droga przeniescie to do tematu Nets lepiej

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie w miare przyznałem do braku wiary w jego znacząćy progres, no ale pls

1. Harden

2. George

3. Giannis

4. Jokic

5. Durant

6. Curry

7. Towns

8. Embiid

9. Kemba

10. Lillard

11. Markannen

12. Jokic

13. Harris

14. Butler

15. Vucevic

16. Drummond

17. Lou Williams

18. Beal

19. Gobert

20. Jrue Holiday

 

od kogo z tej listy DLO był realnie lepszy? trzeba aż 6

 

 

laMarcus Aldridge kręci powoli wyższe staty niż kariery mimo bardzo słabego początku:

 

20,9/8,8/2,5/1,3bl na 51%FG 84,7%FT eFG 51,2 każda z tych wartości to wyższe średnie niż kariery a bloki najlepsze w karierze w per36 dochodfzą jeszcze najwyższe asysty kariery

 

lubicie o nim zapominać a on gra bez drugiego podkoszowego i żadnego rozgrywającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.