Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Hajs jest na DLO i jeszcze kogoś. Din podpisany, Harris też, młodzi mają ważne umowy, DeMarre Carroll pewnie odejdzie (koniec kontraktu) lub zostanie za mniejszy pieniądz. Crabbe coś czuję, że poleci z jednym z picków (a jak będzie rzucał jak ostatnio, to będzie łatwiej go oddać).

 

Teraz byłoby fajnie, żeby przedłużyli Marksa i Atkinsona, bo z tego co pamiętam im się kończą umowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tu wchodzę i liczę na jakieś ciekawe wątki dotyczące Nets, ale nie... 

tylko Russell, tylko on gra w tej drużynie, bo jest zajebisty. Skutecznie obrzydza mi się tego zawodnika, ehh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tu wchodzę i liczę na jakieś ciekawe wątki dotyczące Nets, ale nie...

tylko Russell, tylko on gra w tej drużynie, bo jest zajebisty. Skutecznie obrzydza mi się tego zawodnika, ehh.

Joe Harris tez jest dosc zajebisty a Allen bedzie bardzo zajebisty :)

 

No i LeVery wrocil i moze po AS break tez bedzie zajebisty!

 

RHJ to z kolei kasztan i Kurucs tez sie skasztanil

 

Lepiej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@julekstep

Niby lepiej, ale zapomniałeś o Russellu. Czy on jest zajebisty? :D

Btw LeVert trochę zardzewiały, ale nie ma co się dziwić po takiej kontuzji. Za chwilę wróci Dinwiddie i być może Nets w końcu zagrają w pełnym składzie. Awans do playoffs powinien być formalnością. Aha, Kurucsa bym do koszyka z kasztanami nie wrzucał jeszcze, ma czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś uważa ,że Kurucs jest kasztanem to od razu widać iże nie ogląda meczów tylko sprawdza numerki w statsach.,To że Kurucs nie rzuca co wieczór 24 pts jak w meczach z Celtics i Pacers bardziej wynika z tego ,że niewiele akcji Nets jest granych pod niego i nie ma także zadania kreowania własnych rzutów.,Atkinson wykorzystuje atuty Rodiego w inny sposób, ktoś kto ogląda mecze Nets zauważy to bez problemu, a ten kto tylko sprawdza statsy i ogląda highlights powie ,że Rodi to kasztan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś uważa ,że Kurucs jest kasztanem to od razu widać iże nie ogląda meczów tylko sprawdza numerki w statsach.,To że Kurucs nie rzuca co wieczór 24 pts jak w meczach z Celtics i Pacers bardziej wynika z tego ,że niewiele akcji Nets jest granych pod niego i nie ma także zadania kreowania własnych rzutów.,Atkinson wykorzystuje atuty Rodiego w inny sposób, ktoś kto ogląda mecze Nets zauważy to bez problemu, a ten kto tylko sprawdza statsy i ogląda highlights powie ,że Rodi to kasztan

Przeciez jego rola zostala zmniejszona po tym jak odpalil serie meczow na +/- 30% fg a sorry, ale to nie jest gracz ktory kaleczac rzuty jest pozyteczny i wart dlugiego trzymania na boisku.

 

I skasztanic sie != byc kasztanem.

 

Kolo ma 21 lat i trafil mocno w rookie wall. Bywa i wiadomo, ze nic nie przekresla w jego kontekscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest żadna mała dawka, Russell wygląda na przyszłego superstara tej ligi.

Tylko DLO jak to gwiazdy zmiażdżył system pod koniec meczu.

Psychofan... taka narracja męczy, oj męczy. Superstar? Ts-53, on/off +0.9, per-19.0, dbpm- -1, efg-51. Raczej All-Star (gdyby nie inj Oladipo, nie byłoby ASG) i to nie ten, który trafia do AllNba bez problemu. Ostatnie zdanie i robienie z niego elity (jak to gwiazdy zmiażdżył)... może się czepiam, ale to zakrawa już o jakąś manię. Imo na teraz, to bliżej mu do top25-30 jak do top15, sorry. Już niemówiąc ile mu brakuje do statusu superstara, którym może nigdy nie zostać. Zwolnij January, zwolnij. Chyba nie widziałem jeszcze takiej kampanii prowadzonej na rzecz jednego, dobrego (od 2 miesięcy), ale nie wybitnego gracza, która próbuje mi wmówić, że mam do czynienia z kimś wyjątkowym, damn. Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki psychofan jak january jest z Bytomia a nie z Chorzowa.

Ja go po części rozumiem. Mógł mieć Russella i Randla w LAL a ma jakich dziadów. Nie wiadomo czy pasowaliby do LBJ ale gdyby grali tak jak obecnie to może Pels poszliby na wymianę.

Być może jedyny fanclub Russella jest właśnie w Bytomiu. :D

Co do rosteru Lakers, to zgoda, ale sami są sobie winni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Per36 to jedynie przypuszczenia, ale okej. Luka Doncic (20lat) - 23.2p/8r/6.2a, TS-56%. W crunch time Luka jest 11/16 z gry. Tutaj możemy mówić o kimś kto będzie superstarem. Russell jest dobry, ot tyle. Btw Russell ma już 23 lata, 4 sezon w lidze. Jest w CY. Bardzo dobrze gra od 2 miesięcy więc ciężko z niego robić kogoś kto będzie superstarem, nie będąc jednocześnie jego sajko. Wróćmy do tej rozmowy za 2 lata, wtedy się okaże kim zostanie Russell w tej w lidze. Stawiam, że All-Star player to jego sufit. Czy to słabo? Nope.

 

edit - top guardów? Irving, Doncić, Lillard, Oladipo, Curry, Thompson, Harden, Beal, Walker, Conley, Westbrook, Paul, Holiday.

Tutaj masz 13 guardów, którzy według mnie są lepsi. Troszkę do topu brakuje.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ASB więc mogę coś o DLO napisać.

Primo - podajesz staty z całego sezonu, kiedy Russell zanotował na jego przestrzeni gigantyczny progres.

Za cały sezon (58 gier) to jest 20.3/6.6 na 54ts, tylko :

 

Do połowy listopada (15 gier) 16.5/5.1 51ts%

Od połowy listopada do Sylwestra (22 spotkania) 18.9/6.8 51ts%

W nowym Roku (21 gier) 24.4/7.6 57ts%

 

Więc jest różnica^

 

Dodatkowo : crunch time :

Za cały sezon to jest całkiem sympatyczne 30.4/4.2 na 60ts%, ale :

 

Russell do Sylwestra robił per36 22/1.2 na 50ts% i a/to 0.33

W Nowym Roku zasuwa w crunch per36 na... 44.5/9.3 na 72,3 ts% i a/to 3.0 - sick.

 

I warto pamiętać o jego wieku i porównać do innych czołowych lead guardów opierających się na rzucie w tym samym wieku.

 

per36

Russell (cały sezon) 24.2/7.9 54ts

Russell (w 2019) 27.8/8.6 57ts

Lillard (22 lata) 17.8/6.0 55ts

Oladipo (22 lata) 18.1/4.1 53ts

Irving (22 lata) 21.5/5.1 58ts

Beal (22 lata) 20.4/3.4 55ts

Curry (22 lata) 19.9/6.2 60ts

Harden (22 lata) 19.3/4.2 66 ts

Walker (22 lata) 18.3/5.9 51 ts

Nash (22 lata) 11.2/7.3 54 ts

 

Więc yup - przy fenomenalnym progresie w tym sezonie, obecnie to już powoli czołowy guard tej ligi, a patrząc na jego wiek - jak najbardziej wygląda na typka z

potencjałem na bycie SS ;)

Tylko że jak chcesz bawić się w takie porownania daj mu dokończyć sezon żeby zobaczyć jaki będzie miał ts%.

Mógłbyś też podawać Usg% by pokazać jaka rolę w zespole mieli wymienieni przez ciebie zawodnicy a jaka ma Russell

 

Nets po przerwie będą grać tylko jakieś 4 mecze z drużynami której walczą o jak najwyższy pick, zobaczymy czy utrzyma taką formę :P

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January wszystko spoko ale nie uważasz ze wrzucając statsy z wieku 22 lat postępujesz trochę nie fair wobec tych którzy w wieku 22 lat grali swoj pierwszy czy drugi sezon w NBA ? Nie chce mi się sprawdzać kto konkretnie z tej listy ale na pewno ktoś tam się znajdzie kto przyszedł do ligi później niż DLO. Jednak doświadczenie w NBA w meczach czy nawet samych treningach tez swoje robi, wiec uważam ze to słabe porównanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hype na typa jest straszny. Za chwile eksploduje i się stanie overrated, ale fakt, Magic zasługuje na pochwały na Brooklynie. A Lakers jak to Lakers, mogli mieć Russella w rosterze, mają Balla. Tylko czy Russell grałby tak w Lakers? Myślę, że nie. Zresztą widziałem z nim wywiad, w którym stwierdził, że przejście do Nets, to najlepsze co go spotkało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.