Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale myślę, że opłaca mu się podjąć to ryzyko w imię niemalże dwukrotnie wyższego kontraktu latem. Tak samo jak uważam, że opłaca mu się uwzględniać dodatkowe 40 baniek w potencjalnym nowym kontrakcie, jako, że jego ciało, a szczególnie lewe kolano ma raczej trudną relację parkietami NBA. Jeśli się nie zgadzasz z powyższymi to ok, w sumie nie spamujmy już. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się dziwił czemu Williams zsunął się do wyboru Celtics to może ma odpowiedź.

 

Facet jako jedyny z draftu przespał swoją konferencje prasową

 

Ogólnie to może być ciekawostka.. Na workoutach wypadał źle. Jest coraz więcej sygnałów,że on nie lubi ciężko pracować..

 

Niemniej przespać konferencje to chyba nie jest wymarzony start współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ptak, czemu, każdy twój post mnie triggeruje. :D

Nie rób z tego Brada cudotwórcy. Drużynę potrafi dobrze ustawić, ale jak gość sam nie będzie pracował na siebie, albo będzie zwyczajnie mierny, to nawet Brad nic nie wyczaruje jak w przypadku jakichś R.J. Hunterów czy Jamesów Youngów.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo spinasz się z całkiem nieistotnych powodów. Jak będzie chciał to będzie z niego solidny grajek, jak nie to skończy jak Noel czy Okafor. Tyle, że koleś z 27 numerem nie będzie bolał jak zmarnowane picki z top3.

Przecież taki Smart niby ważny zawodnik a i tak nie potrafi rzucać i cegli na potęgę. Więc jak napisałeś Brad to nie czarodziej.

Ja na tym forum niewieloma rzeczami się przejmuje. Wejdę poczytam, czasami napisze coś mniej lub bardziej sensownie. To tylko forum o koszykówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się dziwił czemu Williams zsunął się do wyboru Celtics to może ma odpowiedź.

 

Facet jako jedyny z draftu przespał swoją konferencje prasową

 

Ogólnie to może być ciekawostka.. Na workoutach wypadał źle. Jest coraz więcej sygnałów,że on nie lubi ciężko pracować..

 

Niemniej przespać konferencje to chyba nie jest wymarzony start współpracy

 

Wiem, ze sie przypierdalam bez sensu, ale on przespal conference call, a nie press conference. Taka mala roznica.

Co innego nie odebrac telefonu, a nie pojawic sie na konferencji prasowej ;)

 

Jak dla mnie to pil, nie spodziewal sie ze pojdzie w 1 rundzie, a poszedl do zespolu ktory nie ma centra i byl w ECF. 

No chyba lepiej trafić nie mogl. Strzelam ze to bedzie bust, no ale czas pokaze. Moze zmiana kolegow z szatni Texasu na Kyriego, Haywarda, Horforda i Smarta zbawiennie wplynnie na motywacje tego pijaka ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma przejąć rolę Smarta?

Póki co, to wstępnie miałby pewnie wypełnić lukę po Larkinie. Poza tym Danny nie jest głupi. Smartowi kończy się kontrakt, Rozierowi kończy się za rok, chodzą słuchy że Kyrie wcale też nie musi tu zostać na dłużej, więc jakiś doświadczony PG z małym kontraktem to dla Nas w tym momencie skarb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry ruch,małe ryzyko przy możliwym dużym proficie ale też nie jest to pierwszy lepszy wafel.Tak jak January napisał w przyszłym sezonie po ewentualnych ruchach na PG może nie być tak wesoło jeśli odejdzie ktoś z dwójki Rozier-Irving.Wydaje mi się że w tym momencie nie do ruszenia są tylko Tatum i Brown.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa nie zawsze równa się rola i nie zawsze jest najważniejsza. To dla niego szansa na dużo lepsze życie i powrót do USA więc pewnie nie tylko o kasę mu chodzi. No ale tak czy inaczej EU to nie USA, więc zobaczymy jak będzie wyglądał w NBA. Już nie raz można było się nabrać na kogoś dobrze grającego w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.