Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Rozier prawdę mówi, a czy dobrze że publicznie? Oczywiscie, że nie - po prostu jest wkurwiony, że nie wyciśnięto z tej ekipy więcej.

Z ciekawostek Rozier grając rok temu w S5 w drodze do finałów robił w 37 minut:

18,2/5,5/5,8/1,2/0,5 na 58%TS, 3,2 3p na 40% przy 1,3 TO i +3,8 NetRtg

dla porównania Irving w tym roku:

21,3/4,3/7,0/1,4/0,4 na 49%TS, 2,0 3p na 31% przy 3,1 TO i -2,6 NetRtg

Oczywiście grali z ulepszonymi Bucks, ale i gorszymi Pacers, mając lepszy "teoretycznie" skład.

Generalnie trochę kiepski upgrade jak na odstawienie takiego gracza do roli 7-8 w rotacji.... Tak sobie myślę, że bez Irvinga, ale z Rozierem i Haywardem (o ile zbliży się do 90% swojej dawnej formy) w składzie moglą Celtowie więcej ugrać nawet bez Davisa, ale z jakimś stoperem na Embiida.

BTW. Rozier obok Ala i Morrisa miał dodatni net rtg w tych PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elitrany debil. Wolny agent, role player, 3 dni po nieudanym końcu nieudanego sezonu idzie do TV i narzeka na kolegów .

Że on jest głupi to mnie szczególnie nie dziwi, że jego agent do tego dopuścił - to już mnie dziwi mocno. Bo takimi wywiadami sobie psuje opinie / negatywnie wpływa na wysokość kontraktu.

Ten wywiad to naprawdę jedna z głupszych rzeczy jakie kiedykolwiek widziałem w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dannygd napisał:

Serio myślisz że po takim sezonie gdzie grasz naście minut, taki wywiad jakoś szczególnie wpłynie na jego kontrakt? Na jego miejscu brałbym 1+1 i o ile się potwierdzi jego talent na boisku, to kasę za rok. Tyle w temacie - nie ma co się rozwodzić.

Pójdzie do phoenix 1+1 i jeszcze się odrodzi. ale Boston mogą wyrównać chyba i dlatego tak gada żeby nie wyrównali.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rw30 napisał:

elitrany debil

W śmiesznej sytuacji są Celtics - niby powinni pro forma dać maxa Irvingowi, ale chyba nikt tego nie chce, i niby powinni przedłużyć Roziera, bo przy obecnym capie i tak nikogo lepszego nie znajdą, ale koleś jest chyba niezłym headcasem, skoro mówi coś takiego, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, dannygd napisał:

Serio myślisz że po takim sezonie gdzie grasz naście minut, taki wywiad jakoś szczególnie wpłynie na jego kontrakt?

 

tak, bo o ile gwiazdom & gwiazdeczkom aka koniom pociągowym można wybaczyć - no bo kto ich zastąpi, nikt, to z rolsami już się patrzy mocno na to, czy gość jest dobrym teammatem itp, a Rozier właśnie dał znać że absolutnie nie jest.

 

26 minut temu, dannygd napisał:

Na jego miejscu brałbym 1+1 i o ile się potwierdzi jego talent na boisku, to kasę za rok. Tyle w temacie - nie ma co się rozwodzić.

 

dokładnie, nie ma się co rozwodzić, to tylko Terry Rozier. A to co mówisz (1+1) zdaje się mieć sens dla graczy w jego sytuacji, ale to już nie moja brocha. Ja mam umowę niegwarantowaną i to tylko do listopada, tym się jakoś bardziej przejmuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozier to nie jest zbyt mądry. Nie pierwszy raz w historii zawodnik, który był w CY miał limitowane minuty. Drużyna zagrała poniżej oczekiwań, a bolek idzie to telewizji i opowiada, że najwięcej poświęcił. Generalnie GJ.

Sytuacja Boston, który jeszcze nie tak dawno wydawał się mieć wszystkie assety świata robi się coraz bardziej ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mayor napisał:

W tym momencie kariery takimi tekstami to Rozier sam sobie rogi piłuje.Rozum mu odebrało, w d*pe j*bany  Teammate of The Year  

Idealnie by się odnalazł w Oklahomie przy boku Russela :) Kurde gość spoza pierwszej piątki płacze, że się musi poświęcić dla drużyny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chłopaki za bardzo przejaskrawiacie jego wypowiedzi i trochę nie widzicie drugiego dna - tam generalnie młodzi są wkurzeni, że taki Irving z Haywardem grają tak dużo mimo tego że grają źle. Gorszy rok Tatuma to nie przypadek, Brown i Rozier to samo. Problemem Roziera jest oczywiście to, że media podłapały jedną wypowiedź i on się trochę z niej tłumaczył podpuszczany przez prowadzących. Niemniej to nie były wypowiedzi w stylu Jimmiego "you cannot win without me" Butlera, czy odchodzącego z Cavs Irvinga (który w moim odczuciu jest tu głównym problemem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Kurde gość spoza pierwszej piątki płacze, że się musi poświęcić dla drużyny

Zauważ, że on w tej pierwszej 5 grał lepiej w PO od Irvinga i poniekąd jako jeden z 2 liderów Celtów w zeszłym sezonie PO doprowadził ich do ECF... To 1 finały więcej niż osiągnęli Embiid, Simmons, Harris i Butler razem wzięci wzięci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KeepItDirty napisał:

Oj jestem za ale ze względu na to że taki zespól Wilimson, Tatum i J. Brown to by było coś pięknego chociaż nie jestem fanem Pels ale szkoda Wiliamsona frustrować od początku kariery.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.