Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ptak napisał:

Tylko, że Haywarda nikt nie weźmie. Jak już jest to niech gra, mniejszej wartości mieć nie będzie. A może okazać się tylko lepszy niż w tych PO.

Olać KI i powalczyć o FA latem

Cavs moga wziac haywarda wysylajac spdajacy kontrakt jra i jakies inne wygasajace kontrakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mayor napisał:

Nie wiem czy nie za późno.Moim zdaniem Irving odpuścił Celtics pierwszy .,Teraz tylko kwestia kto pierwszy podpisze w NY ? Irving czy Durant

Czego życzę NY. Niech maja tego Duranta i Irvinga. Razem najważniejszych rzeczy nie osiągną ale NY będzie miał przynajmniej dobry PO team.

No i liga się zrobi normalniejsza

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to Kyrie nie pasował do stylu gry jaki pokazali Celci w zeszłorocznych play off, gdzie gra była szybsza wymiana piłki w tempie a punkty zdobywał niemal każdy. Wrócił Kyrie zdominował piłkę zaczął grac swoje Iso i pałować rzuty bez względu na to czy ma w danym meczu wyregulowany celownik (co najlepiej  widac w serii z Bucks).W zasadzie po Irvingu nikt nie powinien w Bostonie płakać. a jego teammates powinni mu pomagać w pakowaniu walizek i kartonów podczas przeprowadzki do LA czy NYC.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mayor napisał:

Prawdę mówiąc to Kyrie nie pasował do stylu gry jaki pokazali Celci w zeszłorocznych play off, gdzie gra była szybsza wymiana piłki w tempie a punkty zdobywał niemal każdy. Wrócił Kyrie zdominował piłkę zaczął grac swoje Iso i pałować rzuty bez względu na to czy ma w danym meczu wyregulowany celownik (co najlepiej  widac w serii z Bucks).W zasadzie po Irvingu nikt nie powinien w Bostonie płakać. a jego teammates powinni mu pomagać w pakowaniu walizek i kartonów podczas przeprowadzki do LA czy NYC.  

to nie jest do konca tak - Kyrie zdecydowanie zalicza wiecej asyst i nie polyka kompletnie pilki. Problem w tym, ze jego selekcja rzutowa jest marna a druzyna nie daje mu az takiego spejsingu do penetracji. Hayward martwy, Horford w ataku niestabilny jak zawsze, Tatum beznadziejny caly sezon, o dziwo Morris trafia i Brown ok. Roziera nie ma.

Zaden big FA nie wspomina Bostonu jako destynacji a po odejsciu Kyriego, AD bedzie smrodzil wymiane z Bostonem. swoja droga to ciekawe gdzie trafi AD ? Lakers nie maja assetow a Boston moze byc nieatrakcyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mirwir napisał:

To nie Davis decyduje gdzie trafi tylko Pels.

jasna sprawa, ale nikt nie bedzie sie wypruwal z assetow (Ainge) jak AD da do zrozumienia, ze nie przedluzy za rok. Paradoksalnie ktos trzeci moze zgarnac AD za mniej, bo i tak bedzie to wygladac lepiej dla Griffina, niz oddanie za slabe assety do Lakers. daloby sie zlozyc jakis pakiet wokol 1st round picku NYK i nie wiem co oni tam maja jako wypelniacz (DSJ ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, memento1984 napisał:

jasna sprawa, ale nikt nie bedzie sie wypruwal z assetow (Ainge) jak AD da do zrozumienia, ze nie przedluzy za rok. Paradoksalnie ktos trzeci moze zgarnac AD za mniej, bo i tak bedzie to wygladac lepiej dla Griffina, niz oddanie za slabe assety do Lakers. daloby sie zlozyc jakis pakiet wokol 1st round picku NYK i nie wiem co oni tam maja jako wypelniacz (DSJ ?)

AD mimo, że jest CEO swojej "firmy" to nie kontroluje jaką koszulkę zakłada.

https://www.youtube.com/watch?v=N9eLJC_ar1k

Jeśli chodzi o kierunek Lakers to dla mnie wydaje się zupełnie nie realny.

A Ainge musi w końcu coś zrobić, bo ta formuła, którą testował teraz się nie sprawdziła (bo nie bardzo wierze, żeby Boston wyciągnął to serie)

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie Aigne zrobil wszystko ksiazkowo, korzystajac po drodze ze wszystkich sprzyjajacych okolicznosci - tylko pozniej wszystko sie biblijnie spierdolilo (kolana Kyriego to nie biblijna przypowiesc btw, tylko bardziej zamienil zepsute biodro na pekniete kolano, wiec wyszlo bardziej z tego polskie przyslowie). Kyrie tylko zgasi swiatlo i powie, "spierdalam stad" (wypelniajac tym samym jedyna madrosc, jaka do tej pory wyniosl z ticzings Lebrona - "jak pokonac Celtics").

Brad Stevens bedzie zadowolony, bo wroci do grupy ktora jest bardziej coachable i znowu pewnie mniej oczekiwan. Moze to kolejna druzyna dla Kemby ? Moze Horford zrobi promocje i rozlozy swoj monstrualny kontrakt na jakies 3 lata/20 ? Gdzies sie pojawil pomysl na wymiane Haywarda za spadajacy kontrakt JRa - tylko problem w tym, co by jeszcze Cavs mieli dolepic (Kyriego dla ubogich na expiring ? TT ?).

jedno jest pewne, Boston ma mega duzo opcji, tylko zadna nie prowadzi do upragnionego tytulu w najblizszych 3 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając różne kwestie jak to o czym wspomniałem niedawno, że zeszłe PO były ponad stan tamtejszy i zbyt szybko zrobiono z Tatuma i Browna all starow to faktycznie coś nie klika w tym schemacie.

Bardzo dużo osób piszę o Kyrie ale wina leży bardziej pośrodku i bardziej winna jest ta oechowa kontuzja Gordona.

Przez to że nie gra jak za czasów Utah jego kontrakt jest bolesny i blokuje kasę na jakieś solidne wzmocnienia. 

A na obecną chwilę jak go spakować? 

Dalej Boston jest faworytem po Davisa?

No i ten nieszczęsny plaskoziemiec Kyrie.

Ok nie jest materiałem na lidera co zresztą już pokazywał grając w Cavs bez Bronka. Tyle, że coraz bardziej mi zaczyna przypominać pewnego innego SG w ciele PG...

Nie, nie AI bo ten chociaż do finału umiał dojść sam w zasadzie.

Tak. Stephon Marbury i jego selekcję rzytowe i decyzje...

Nie wiem czemu on. Po prostu jakoś tak najbardziej znany jest z czasów NYK, więc... Porównanie na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, memento1984 napisał:

(DSJ ?)

giphy.gif 

Zaśmiałem się srogo :] On w Nowym Orleanie służyłby jako wabik na aligatory, ale sądzę, że  i w tym byłby maksymalnie c***owy :]

Co by się z Davisem nie działo, to moim zdaniem Boston dalej może złożyć najlepszą paczkę, a jeżeli zaraz odpadną z Bucks, może zrobić się nerwowo. Ainge już jeden zwał miał. Na drugim miejscu postawiłbym Knicks, jeżeli uda się wylosować #1 w drafcie i pewnie chcieliby jeszcze Robinsona + Knoxa i te gówno picki od Dallas.

Czarnym koniem w wyścigu po Brew jest tu dla mnie Clippers i mój człowiek Jerry West. 

Lakers? Tylko przez ciemne konszachty Richa Paula.

David Griffin zapytany o to, co by zrobił w sytuacji NOP i oddania Davisa powiedział, że chciałby za niego młodego zawodnika, który w przyszłości mógłby stać się gwiazdą, pick lub picki w drafcie i elite role playera. Słowo ciałem się stało i teraz Griffin jest w takiej sytuacji :] 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.