Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Przeciez jak Jok da rade to dannygd bedzie pisal, ze tylko on w niego tak na prawde wierzyl i niech wstydza sie niedowiarki :D

Nie przypominam sobie abym był jakimś hejterem umiejętności Jokica. Po prostu koleś nie jest top 10, które się w temacie DEN non stop powiela i brzmi komicznie u takiego unproven gracza. Generalnie jak widziałem parę meczy Nuggets, to mam wrażenie, że liga wciąż go trochę odpuszcza i nie traktuje poważnie - ustawiając defensywę bardziej pod obwodowych, którzy na zmianę mają dzień konia.

Tak jak rok temu się pisało o poziomie DPOY Simmonsa i że gość już jest jednym z najlepszych w lidze a jak napisałem, że tak nie jest to fanbase od razu atakował - co ciekawe ten sam fanbase dziś chętnie by sprzedał Simmonsa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem spurs ale Jok jest w top10 obecnie.

On ma tego pecha ze mainstream go nie poważa a liga powoli odkrywa potencjał marketingowy.

 

Czysto sportowo to fenomen ale jako produkt nba to do takiego lbj nie ma podjazdu.

 

A gość prowadzi zespół do niesamowitego bilansu.

 

Jest tuż za uznana czołówka : curry Durant abc hardy lbj Leonard ( może bo te przerwy są wkurzające) Embeed

Kręci się gdzieś przy Kembie Klayu Lillardzie

 

Ciut wyżej niż KAT LMA Mitch czy Gobert.

Hype gorszy niż Luka a wyniki lepsze choć oczywiście Doncica za sam clutch docenuam

Problem podobny jak z Davisem i Siminsen

Gdzieś ciut wyżej jednak patrząc na bilans

Tym bardziej ze lbj obecnie to kuponik za zasługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie żeby coś, ale Cavs mogą zaraz mieć lepszą sytuacje niż Celtics 

Nie żeby coś ale nie- za rok będą ocierać o podatek od luksusu nie mając żadnego sensownego młodego.

 

Sexton w Bostonie byłby w rotacji poza Rozierem a poza Collinem Cavs nie mają nikogo. Nawet jakby dostali Ziona to i tak mają mniej talentu niż Boston nawet jeśli Irving odejdzie ( Rozier jako starter a Rozier jako lider ławki to są dwaj kompletnie inni gracze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodzi o to że Cavs będą mieli większą szanse na bycie mocnym contederem w przyszłości jeśli tą jedynkę złowią niż to czy będą lepsi w nast sezonie. Celtics po odejściu Irvinga będą skazani na przeciętnosć. Ten sezon to jest dla nich od początku  finals or bust, a na to że przejdą 2 runde się nie zanosi.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodzi o to że Cavs będą mieli większą szanse na bycie mocnym contederem w przyszłości jeśli tą jedynkę złowią niż to czy będą lepsi w nast sezonie. Celtics po odejściu Irvinga będą skazani na przeciętnosć. Ten sezon to jest dla nich od początku  finals or bust, a na to że przejdą 2 runde się nie zanosi.

Boston oprócz Irvinga ma wciąz młody zespół - Rozier, Brown Tatum plus wybór Memphis za rok albo 2 w TOP10

 

Cavs ma a 2 lata Love, Osman, Sexton Zizic i może Zion... Nie widzę jak z tego stworzą contendera i to jeszcze mocnego.. 

To już prędzej Boston ze swoją młodzieżą powtórzy to co rok temu - wtedy jakoś bez Irvinga i Haywarda doszli do finału Wschodzu właśnie w oparciu o swoją młodzież.

 

Więc delikatnie mówiąc na siłę zaprzeczasz faktom bo tu nawet nie trzeba gdybać- tu wiadomo że jeśli młodziez wróci do poziomu gry sprzed roku to oni sa contenderem a Cavs poza Zionem nie będzie miec nikogo kto by się łapał jako starter w Celtics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.