Skocz do zawartości
delfin

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.

Rekomendowane odpowiedzi

Między obecnym Haywardem a tym z preseason nie ma praktycznie żadnej różnicy

A żeby jeszcze było mało to Morris wrócił do swojego normalnego poziomu, ciężko być fanem Celtics ostatnio

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w dupie mam amerykańskie nazewnictwo. w Polsce mówi się klub.

co takiego cennego stracił Boston na wymianie po Irvinga? zostanie to zostanie, nie to nie. KLUB dalej będzie funkcjonował, będzie walczyć w PO w przeciwieństwie do Cavs przez najbliższe 50 lat

Jak na “klub” ktory ostatnio wygral ponad dekade temu to masz gadane :)

Irving poprostu kompletnie spusci powietrze z tego bostonskiego balona, a ze jest nj native to fajna bedzie narracja, szczegolnie jak wylduje w NY.

1rok stracony, drugi nic nie wygrane a jak pojdzie za nic to dwa nastepne lata w plecy

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na organizację która fuksem raz coś wygrała to napinasz się tak, że mało nie pękniesz.

Kończmy to, bo zaraz wpadnie jakieś mod i usunie tą wątpliwej jakości rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież Bostonu nie ma się o co czepiać - bardzo solidna organizacja. Drużyn w NBA jest trzydzieści, więc o mistrzostwo jest naprawdę trudno.

Zarzut, że zdobyli mistrza dekadę temu jest dość słaby :rugby:

Tacy Nuggets, Raptors, Hawks i kilka innych drużyn nawet nie wie, co to jest być mistrzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hawks zdobyli misia w 58

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hawks zdobyli misia w 58

Aż sprawdziłem bo mi coś mi nie pasiło i faktycznie zdobyli, ale nie jako Atlanta wiec :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ile tytułów ma Lakers?

Aż sprawdziłem bo mi coś mi nie pasiło i faktycznie zdobyli, ale nie jako Atlanta wiec :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

L.A. czy Minneapolis? :P

Ok wiem że uznaje się kontynuacje franchise niezależnie od lokalizacji ale podawanie jednego tytułu zdobytego 60 lat temu w innym mieście jest co najmniej wątpliwe. W polskim rozumieniu takich spraw to jakby Wisła sie przeniosła z Krk do Poznania i sie obnosiła tytułami zdobytymi w krk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

..i nadal według mnie wszystko gra. 

To kwestia liczby tytułów organizacji, ludzi, nie danego miasta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
L.A. czy Minneapolis? :P

Ok wiem że uznaje się kontynuacje franchise niezależnie od lokalizacji ale podawanie jednego tytułu zdobytego 60 lat temu w innym mieście jest co najmniej wątpliwe. W polskim rozumieniu takich spraw to jakby Wisła sie przeniosła z Krk do Poznania i sie obnosiła tytułami zdobytymi w krk

Kazdy klub się obnosi takimi informacjami, aby więcej pokazać. Nawet jeśli kibice tworzyli stowarzyszenia od podstaw to historia im nie przeszkadzała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

L.A. czy Minneapolis? :tongue:

Amica Poznań gra na licencji Amici Wronki, a przypisuje sobie sukcesy i kontynuacje Lecha Poznań.

Tak więc, polskie rozumowanie, zwłaszcza tam w Poznaniu jest często jeszcze bardziej dziwne ;)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W erze koszykówki którą znamy?

16 finałów, w tym 10 tytułów, więc biją wszystkich mocno na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amica Poznań gra na licencji Amici Wronki, a przypisuje sobie sukcesy i kontynuacje Lecha Poznań.

Tak więc, polskie rozumowanie, zwłaszcza tam w Poznaniu jest często jeszcze bardziej dziwne ;)

Brakuje mi teraz angry reakcji na forum.

I jak już coś to Amiki*, tak jak Benfiki etc ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amici to knajpa w Sopocie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

btw. ladnie zes go zjinxowal tamtym postem.

zatem po takim meczu również wypada się odezwać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boston to dziwna drużyna w tym sezonie, ale ten pogrom GSW i to w ich hali świadczy o tym, że Celtics mogą jeszcze sporo ugrać. Nawet z 5 miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ej, co ci zrobil hayward, co?

w sumie nic. po prostu uważam, że padł ofiarą celtics i dlatego jego gra wygląda jak wygląda. ale fizycznie czy psychicznie kontuzja nie ma już na to żadnego wpływu.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Edytowane przez ptak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sumie nic. po prostu uważam, że padł ofiarą celtics i dlatego jego gra wygląda jak wygląda. ale fizycznie czy psychicznie kontuzja nie ma już na to żadnego wpływu.

czytales ten artykul, ktory podlinkowalem? chyba raczej nie.

padl ofiara celtics? prawda jest, ze akurat teraz slabo sie tam znalezc- raz, ze na swojej pozycji ma dobry tlok, a dwa, ze w druzynie atmosfera nie ta, ale nie uzylbym stwierdzenia, ze padl ofiara celtics. ma po prostu troche bardziej pod gorke jednak z przyczyn niezaleznych.

co do drugiego zdania - polecam jednak przeczytac ten art co zapodalem wczesniej, bo jest tam odwrotnie niz to co piszesz. caly czas bierze leki przeciwbolowe i oklada kostke lodem, spotyka sie z doradca w sprawie mental health, caly czas jest w trakcie recovery process.

ale spoko, w sumie mozesz wierzyc w co tam chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi