Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając między wierszami to Ainge bardzo lubi Browna. Będzie ciężko o taką wymianę, ale być może faktycznie warto by było spróbować pozyskać pick w TOP 5 (lub poza top 5 jeśli zawodnik, którego chce DA spadnie w drafcie) za paczkę Rozier + pick Sac + Brown. Nie wiem, wierzę w Danniego, bo chłop zasłużył na zaufanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wy bierzecie pod uwagę jeden ważny aspekt: Że taki Bamba przy tych chudych szudłach na których się porusza może zrobić bardzo szybko tegorocznego  Porzingisa.  Niestety takie łodygi maja swoje plusy ale maja, i minusy w postaci podatności na kontuzje. 

 

Tatum jest nie do ruszenia. Jakby ktoś mi zaproponował Bambe za Tatuma to bym się spytał, od kiedy ma te objawy.

 

 

Matek ma racje, że w pierwszej kolejności do wymiany pojdzie Brown jak już. 

 

A mówili, że od przybytku głowa nie boli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest biznes. Właściciel jest podjarany duetem Tatum/Brown, kibice również. Thomas był ulubieńcem kibiców, ale przy jego ograniczeniach i charakterze łatwiej było przepchnąć taką wymianę, tym bardziej, że pozyskano all stara. Oddawać niezłego gracza, sprawdzonego w warunkach bojowych w PO, który ma wszystko przed sobą (Brown) jest kiepskim pomysłem. Bo opcja z Tatumem wywołuje śmiech. Lepiej poczekać rok i zobaczyć co dostaniemy od Sacramento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Im to center jest potrzebny jak wrzut na dupie (tzn, mówię o NY,

 

 

??? To nie jest początek poprzedniego sezonu :]

 

Porzingis ma kontuzję i już niby trenuje, ale nie wiadomo na 100% kiedy wróci do gry. Hernangomeza te mózgi oddali za byle gówno, ale o tym się już wywnętrzałem.  

 

Kanter + KOQ mają opcje gracza w swoich kontraktach. O ile ten pierwszy musiałby nieźle upaść na głowę żeby zostawić 18 mln na stole i iść szukać czegoś lepszego + dłuższego, tak O'Quinn zapewne zrezygnuje z 4 mln, bo przecież nie będzie zarabiać tyle co Ron Baker za to co robi na boisku XD

 

Biorąc na poważnie słowa piosenki Anity Lipnickiej "Wszystko się może zdarzyć" to załóżmy, że obydwaj powyżej wchodzą na rynek wolnej agentury. 

 

Wtedy na C w NYK zostaje tylko ten człowiek, który ostatnio był widziany jak zapładniał drzewa na ranczu w Montanie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=nYaVz5uqwLw  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyrie raczej zostanie w Celtics, ale już po jego odejściu z Cavs było wiadomo, że dosyć specyficzne mogą być jego kryteria wyboru zespołu, więc to nie jest żaden pewniak. Za rok Kyrie na pewno nie będzie takim liderem (jeżeli chodzi o scoring) tej drużyny jak w tym, więc ciekawe jak zareaguje tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

 

 

Irving is eligible for a four-year, $107 million extension, but that would be $80 million less than what he could earn if he waits until the summer of 2019 and re-signs with Boston after opting out of the final year of his current pact.

 

To, że teraz nie podpisze extension nie znaczy, że w 2019 nie będzie będzie rozmawiał z Bostonem o grubszym kontrakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadomość dla Celtów

Mają rok żeby sprawdzić czy projekt irving hayward ma realne szanse wypalić.

Kyrie ma tendencje do samolubnej gry i zobaczymy czy i jak ułoży się jego współpraca z Gordonem.

Angie głupi nie jest i zdziwię sie jak da supermaxa irvingowi kiedy w kolejce po wypłatę jest masa mlodych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aigne go pchnie za pick NYK i może dalej iść w kierunku Bamby...

Irving za 9 pick? To chyba z Krzysiem w zestawie.

 

Generalnie ciężko jest tak na gorąco ocenić te słowa. Ja uważam, że trzeba się przyjrzeć temu jak Irving będzie grał po kontuzji, czy zgodzi się nie być pępkiem świata, czy Rozier wskoczy oczko wyżej. Jeśli będą jakieś kwasy, to IMO można go spokojnie opchnąć w deadline. Ja wiem, że z każdym dniem jego wartość będzie spadać, ale nie ma co go od razu skreślać, to w końcu ścisły top guardów w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym tu dyskutować, ta decyzja ma tylko jeden powód - kasa.
 

Irving is eligible for a four-year, $107 million extension, but that would be $80 million less than what he could earn if he waits until the summer of 2019 and re-signs with Boston after opting out of the final year of his current pact.

107 czy 187... Let me think.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.