Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytania:

 

1. Czy Irving zostanie, jeżeli nie będzie startu po Davisa? Wg mnie nie i tego Boston musi byc świadomy. Zadnego Gordona nikt od Bostonu nie przejmie, no chyba ze z Tatumem...

 

2. Czy Boston bedzie ciagle czekal na wejście młodzieży na wyzszy poziom. Tatum moze być kością niezgody ale on pojdzie gdy licytacja bedzie ostra. Brown, Horford, picki, moze s'a't Roziera moze wystarczy by przebic Lakers? Jezeli nie to ostateczna oferta moze pojsc w formie Tatum, Brown, picki i tutaj widze szanse na upchniecie Gordona a jak nie to Horford i przebija spokojnie ofertę Lakers.

 

Jezeli Davis zmienia frobt to musi cos wiedziec wiecej o przyszlosci Davisa i panowie moga planowac grac razem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tematem Davisa

 

Boston powinni rozważyć następujące scenariusze:

 

#1 próba wyciagnięcia Davisa za pakiet pickow bez poddania Tatuma z przepłaceniem za podrzucenie Gordona

 

#2 cierpliwa modyfikacje oferty z innym pakietem niestety bez Gordona którego raczej Pels nie kupią chyba ze paczka pickow będzie niedorzeczna

 

#3 potencjalna szybka reakcja Pels ze musi być w ofercie zawarty Tatum

 

#4 ostatecznie próba ułożenia tego z Tatumem i Gordonem razem

 

#5 próba Pels brania Tatuma i innych kontraktów niż GH nawet kosztem co brzmi niedorzecznie wrzucenia jakiegos picka nie przez Boston a Pels

 

( brzmi teraz jak głupi ruch ale Pels powinni maksymalnie dążyć do scenariusza wymiany najkorzystniejszej kosztem innych assetow na linii Tatum filler za Davis

 

To lepsze dla klubu niż GH i pare pickow od Bostonu

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Jezeli Davis zmienia frobt to musi cos wiedziec wiecej o przyszlosci Davisa i panowie moga planowac grac razem ;]

Rzeczywiście Davis może cos wiedzieć o przyszłości Davisa.,Pewnie zna także fakty z przeszłości,chyba ,że miał black outy- kolokwialnie mówiąc film mu się urywał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatum w tym sezonie jest turbo żałosny, nic u niego nie gra.Stopuje piłkę, oddaje fatalne, wymuszone rzuty.Treningi z Bryantem :tongue:.

 

 

niestety, masz rację. Tak jak Kyrie gra świetne spotkania w tym roku, nawet to co mu zawsze zarzucaliście, czyli że nie kreuje dla innych, znacznie poprawił i ma masę świetnych asyst, tak na Tatuma czekam i czekam kiedy się rozkręci i zaczynam myśleć że może się nie doczekam. Wygląda źle, strasznie psuje flow ofensywy, taki Iso-Melo prawie, choć (eye test, nie znam statsów) pewnie skuteczność w tym iso ma wyższą.

 

Za każdym problemem mężczyzny stoi kobieta?

 

nie

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sufitem Tatuma jest zapewne obecny poziom Davisa. Choć nie wydaje mi sie żeby dobił nawet do tego. Co nie znaczy ze nie będzie bardzo dobrym graczem

 

I teraz dla mnie pytanie wygląda tak

handlujemy i mamy top3 gracza ligi,

czy czekamy i będziemy mieć swojego, może, w najlepszym razie, za 3 lata najwcześniej, top3 gracza ligi

Davis nie jest top3 graczem ligi

Tatum nie będzie top3 graczem ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony Davis just said that the Celtics are on his list of preferred trade destinations, contrary to earlier reports

 

Mam nadzieje ze Tatum dla Ainge'a jest nietykalny

Świetna informacja nie dla Celtics, a Pelicans. Davis w końcu zaczął pomagać New Orleans. Moim zdaniem dodając Boston do listy „preferowanych” ułatwia znacznie negocjacje i Pels mogą zażądać za niego nieco więcej od Ainge niż od teamów które nie są pewne czy Davis podpisze extension.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, raz na 6 lat zagra w PO i w każdym sezonie opuści kilkanaście spotkań z powodu kontuzji? Jestem fanem AD ale to już waszego Greka bym wolał.

Jeśli by miał pomagierów jak Davis i grał na zachodzie to nie wiem czy by było nawet te raz na 6 lat. :/

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://hoopshabit.com/2019/01/16/boston-celtics-should-not-consider-trading-kyrie-irving/

 

najpierw było że trzeba było trejdować, na td że nie można, ogólnie życie bywa przewrotne, chyba pierwszy raz passa dannego może się odwrócić, poniekąd przynajmniej, jakby Irving odszedł ostać się z leciwym Horfordem i Haywardem, który wydawał się trochę rozkręcać ale ostatnio się znowu "zwinął", zarabiającym w ostatnim roku tyle co jakiś Jordan w prime... ok jeszcze jest Tatum i picki ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.