Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

w ciagu tych 2 sezonow Celtics z Irvingiem robią +8.80 a bez niego  +3.86

te 9-2 w tym sezonie to są

 

@UTA L

NOP - W

MIN - W

DAL - W 

@BRK - L

CLE - W 

BRK - W

CHO - W

@CLE - W

@PHI - W

DET - W

 

To są tak naprawdę same łatwe mecze, gdzie faworytem byli w 8 czy 9 z nich, 7/11 u siebie. Nawet z Irvingiem te 9-2 by tutaj zapewne zrobili. W dodatku ten bilans nie uwzględnia meczu z Clippers gdzie zszedł przy +20  w koncowce 1 połowy a przegrali -11

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics bez Irvinga są 9-2, dziwna sprawa... kiedy tak było, że Twój team gra lepiej bez franchise playera? 

taki franchise player :P 

trochę żartuje ale jego prawdziwa wartość wyjdzie w PO w końcówkach meczu lub gdy drużynie nie siedzi a on przejmuje mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony Davis just said that the Celtics are on his list of preferred trade destinations, contrary to earlier reports

 

Mam nadzieje ze Tatum dla Ainge'a jest nietykalny

 

Nie koniecznie. W teorii Aigne nie obiecał Pelikanom Tatuma, w praktyce jednak Davis to top of the top tej ligi, poziom do którego Tatum może nigdy nie dobić. Uważam że Danny przyparty do muru, ugadamy z Irvingiem co do kontraktu, będzie w stanie poświęcić JT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu oddawać kolesia który może być przyszłością organizacji. Ja rozumiem picki, Brown (choć bardzo niechętnie) Hayward i coś jako uzupełnienie. Przecież to bez sensu oddać większość zespołu za kolesia który jest rozkapryszoną gwiazdą który nie rozegrał całego sezonu.

Jak koleś ma trochę rozumu to poczeka rok i przejdzie do mocnego zespołu a nie osłabi go w wyniku tej wymiany

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. W teorii Aigne nie obiecał Pelikanom Tatuma, w praktyce jednak Davis to top of the top tej ligi, poziom do którego Tatum może nigdy nie dobić. Uważam że Danny przyparty do muru, ugadamy z Irvingiem co do kontraktu, będzie w stanie poświęcić JT.

Jeden Tatum jest wart więcej od całej młodzieży Lakers. Niedoceniasz go, ale pewnie dlatego, że gra w drużynie, która ma sporo talentu, a że to nadal tylko 20latek, to jest jedną z opcji, a nie główną. Ainge byłby głupcem (wiem, że to czytasz Danny! heheszki) jakby go poświęcił. Dla mnie Tatum, to gracz na 25/8 co noc i 100% All-Star. Nie oddawałbym go nawet za Davisa. Zresztą Celtics mają tylu ciekawych graczy, że Tatuma nie muszą ruszać by powalczyć o miękkiego Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu oddawać kolesia który może być przyszłością organizacji. Ja rozumiem picki, Brown (choć bardzo niechętnie) Hayward i coś jako uzupełnienie. Przecież to bez sensu oddać większość zespołu za kolesia który jest rozkapryszoną gwiazdą który nie rozegrał całego sezonu.

Jak koleś ma trochę rozumu to poczeka rok i przejdzie do mocnego zespołu a nie osłabi go w wyniku tej wymiany

takie podejście to jest problem z tankowaniem. Prospekt  jest wart tyle na ile gra. Nie wiecej, nie mniej

 

Jestem z zewnątrz, Boston mi wisi i powiewa. Jeżeli mam wymienić Tatuma(oczywiście nie samego) na Davisa to nawet sie nie zastanawiam, zgadzam sie na wszystko.

 

Pytasz sie po co oddawać kolesia który może zostać przyszłością organizacji? Zeby dostać kolesia który będzie teraźniejszością i przyszłością. Poza tym Boston nie ma na co czekać. Kiedyś trzeba zrobić krok naprzód i z grupy potencjalnych contenderów stać sie faworytem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie podejście to jest problem z tankowaniem. Prospekt  jest wart tyle na ile gra. Nie wiecej, nie mniej

 

Jestem z zewnątrz, Boston mi wisi i powiewa. Jeżeli mam wymienić Tatuma(oczywiście nie samego) na Davisa to nawet sie nie zastanawiam, zgadzam sie na wszystko.

 

Pytasz sie po co oddawać kolesia który może zostać przyszłością organizacji? Zeby dostać kolesia który będzie teraźniejszością i przyszłością. Poza tym Boston nie ma na co czekać. Kiedyś trzeba zrobić krok naprzód i z grupy potencjalnych contenderów stać sie faworytem

 

Nie zgodze się z Tobą. Tatum będzie zajebisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sufitem Tatuma jest zapewne obecny poziom Davisa. Choć nie wydaje mi sie żeby dobił nawet do tego. Co nie znaczy ze nie będzie bardzo dobrym graczem

 

I teraz dla mnie pytanie wygląda tak

handlujemy i mamy top3 gracza ligi,

czy czekamy i będziemy mieć swojego, może, w najlepszym razie, za 3 lata najwcześniej, top3 gracza ligi

 

 

Ja jestem generalnie przeciwnikiem tankowania, czekania na ten rozwój, blabla. Oczywiście jak ci sie trafi koks co po nim widać ze rozpierdoli lige to dziękujesz Bogu. Ale ile takich jest? 1 na dwa drafty? Mniej? Bo Tatum to tier2 w tych rozpierdalaczach. Czeka go bycie all-starem, ale to nie jest coś co mnie zniechęci do wymiany po Davisa. Zresztą tak samo uważałem z Ingramem, który jest jeszcze słabszy od Tatuma, a głosy tez były ze nie warto go wymieniać. Nie wymieniać bo co? Bo bedzie szkoda? Mi tez było szkoda DSJ. Przez 20 minut. A teraz Luca/KP/30 mln na konkretne nazwisko i robi sie genialna przebudowa w 3 lata. 

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.