Skocz do zawartości

Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Butler/Gibson za Haywarda/Morrisa. Wiem, że to byłoby skur.... względem Haya, ale chyba miałoby sens dla obu drużyn?

wytłumaczysz mi ten sens?

Hayward idealnie pasuje do taktyki Brada i Irving grającego z piłką

Butler w ofensywnie nijak się matc***e z Haywardem. A o defensywę akurat Stevens martwić się nie musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć jakieś świeże pomiary zawodników? Chodzi mi o Tatuma, na zdjęciu z media day wygląda jakby urósł i miał co najmniej 6'10.

 

nie ma nigdzie, tzn nigdy nie bylo, a jak nie bylo to pewnie jeszcze co najmniej jakis czas nie bedzie, i potem czytasz sobie ze Shaq czy Shawn Kemp waza przez cala kariere tyle samo bo oficjalnie dostepne sa tylko ich mesaurements'y z draftu bodajze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nigdzie, tzn nigdy nie bylo, a jak nie bylo to pewnie jeszcze co najmniej jakis czas nie bedzie, i potem czytasz sobie ze Shaq czy Shawn Kemp waza przez cala kariere tyle samo bo oficjalnie dostepne sa tylko ich mesaurements'y z draftu bodajze 

No w sumie. Przecież Durant, oficjalnie figurujący jako 6'9, stoi na zdjęciu z przed jakiegoś czasu jak równy z równym z DMC czy DeAndre Jordanem. Media jak zwykle kłamio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego, takie moje luźne przemyślenia po 2 przedsezonowych meczach.

 

- Hayward jeszcze nie wrócił, mimo że gra. Nie wiem czy to zalecenie trenera, czy nie, ale 90% jego aktywności to podania i rzuty. Albo sztab jest bardzo ostrożny, albo sam Hayward jeszcze się boi.

 

- Boje się że nie zdołamy podpisać Roziera, wygląda jeszcze lepiej niż rok temu. To jest już pełnoprawny starter PG.

 

- Z Williamsa będą ludzie, fajny backup C.

 

- Brown ma chyba ważniejszą role niż rok temu i wygląda na to, że to on będzie razem z Kyrim 1 lub 2 opcją. Specjalnie mnie to nie dziwi, w ostatnich PO pokazał, że się do tego nadaje :)

 

- Semi Ojeleye straszny kloc, spodziewałem się po nim więcej, a ataku ma zakaz robienia czegokolwiek oprócz rzutu z miejsca.

 

Reszta na razie bez większych zmian w stosunku do tego co było rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Celtics:

 

Jest, aż tak nie ciekawie z Haywardem? Czy na razie poczekaćz tymi niepokojącymi opiniami bo to tylko preseason.? Słyszę głosy, że szykuje się nam drugi Parsons po kontuzji. I co chwilę czytam o przehandlowaniu Haywarda. Szkoda by było gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Celtics:

 

Jest, aż tak nie ciekawie z Haywardem? Czy na razie poczekaćz tymi niepokojącymi opiniami bo to tylko preseason.? Słyszę głosy, że szykuje się nam drugi Parsons po kontuzji. I co chwilę czytam o przehandlowaniu Haywarda. Szkoda by było gościa.

 

Póki co aż tak. Dzisiaj w nocy wyglądał jakby coś tam liznął gry na podwórku z kolegami i potrenował parę tygodni z Celtics, żeby poznać podstawowe zagrywki. Generalnie nie wyglądał jakby grał zawodowo w kosza. Ale widać że to jest spowodowane po części brakiem formy przez stracony rok a po części strachem i blokadą psychiczną. Niby przytyrał na siłce, a boi się gry kontaktowej, nie ma szybkości przy rozgrywaniu, nie ścina pod kosz, często mając piłkę waha się co ma z nią zrobić. Ja tam póki co jestem spokojny. Typ ma farta, że w ogóle może normalnie grać w kosza. Trzeba dać mu czas, niech się ogra, stanie na nogi. Myślę że na grubsze rozliczenia przyjdzie czas tak +- na przełomie roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie wiem czego innego można było się spodziewać, zwłaszcza, że Hay nigdy nadzbyt atletyczny nie był, więc chwilę potrwa, zanim wróci do sensownej dyspozycji fizycznej. A nic w tym nie pomaga tak, jak granie. ;)

Nie do końca rozumiem Twoją składnie ale Hayward btł atldtycznym graczem z dobrą windą pierwszym kroliem. Poziom RW to nie był ale nie róbmy z niego Korvera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le

Preseason

Facet po złamaniu i straconym sezonie

Preseason

Obóz przygotowawczy

A co już o tradach, straconej karierze, problemach

 

Ludzie!

Mamy początek października a nie maja!

Wniosek więc jest taki że lebron stracił 3/4 potencjału bo w preseason grał średnio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie dogadaliśmy się z Rozierem, będzie za rok FA. Jak znam Dannego to będzie chciał go opchnąć -

 

To co za chwile tu napisze jest mega niepopularna opinia i wiekszosc userow ktora przeczyta mojego posta popuka sie w czolo.

Wiem ze Irving to zajebisty gracz, goscia cenie i jako fan Celtics bardzo bym chcial zeby zostal kolejna ikona Bean Town, ale czy Celtics serio sie oplaca rozbijac bank na gracza ktory jest szklany i nigdy nie rozegral pelnego sezonu w NBA?

Zakladamy ze Irving sie lamie na dobre, a Hay nigdy nie wraca do swojego poziomu sprzed kontuzji i Celtics maja zawalone salary na dobre pare sezonow.

Rozier? Wiadomo ze nie ma super-star impactu jak Irving i sufit Roziera to podloga Irvinga, ale za te 15-20 mln to jest serio dobry starter w contenderze co pokazaly zeszloroczne playoffy plus jest zachowany balans w druzynie biorac pod uwage ze Brown i Tatum(a szczegolnie ten drugi) rozwijaja sie do poziomu super-star

Osobiscie jestem za tym(co sie na bank nie stanie) zeby Celtics dali odejsc Irvingowi i jednak brali tanszego Roziera. Zachowuje to flexibility w salary-cap i daje mlodym do zrozumienia ze to ich druzyna.

Najwiekszy minus mojego scenariusza jest jednakze taki, ze Ainge niepodpisujac Irvinga wycofalby sie z walki o misia na kilka dobrych sezonow co oznaczaloby krok w tyl, a Danny na bank tego nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo miałbyś racje, gdyby różnica między Rozierem a Irvingiem była mniejsza. Jak dla mnie jest to za duża przepaść i bez względu na wszystko max Irvinga>>>20mln Roziera. Poza tym nie po to Danny wziął go z Cavs za wtedy wydawałoby się dość dużą cenę żeby teraz nim handlować za znacznie niższą cenę, bo jeszcze niecały rok kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Poza tym nie po to Danny wziął go z Cavs za wtedy wydawałoby się dość dużą cenę żeby teraz nim handlować za znacznie niższą cenę, bo jeszcze niecały rok kontraktu.

 

Tutaj sie musze zgodzic, cena za Irvinga co prawda nie bylo za wysoka ale nadal lepiej miec takiego gracza niz nie miec, nawet na max kontrakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.