Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Bycie kibicem Wolves to ciężka rola... Jak nie zarząd to trener i GM w jednym robią kuriozalne ruchy... Jakoś nie mam wątpliwości, że Deng się dogada z TT.

 

Tymczasem Clippers ciekawy ruch, nie to żeby mnie dziwiło samo matchowanie Wallace'a bo to świetny kontrakt za tak pożytecznego gracza, ale to oznacza że mają za duży rooster o 2 graczy, a na pozycji G aż 9!!!

 

Beverly nie gwarantowany - czyżby do odstawki? Wzięli SGA który raczej ma pewne miejsce, jest Teo i Bradley, Thornwell, Robinson, Evans no i słodki Lou. Coś czuję deal wisi w powietrzu.

Beverly byłby fajna opcja dla suns skoro Ci chcą grać bookerem na rozegraniu. W drugą stronę Tj Warren i gra dla obu ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shams Charania‏Konto zweryfikowane @ShamsCharania

 

 

 

Former Lakers two-time champion and All-Star Andrew Bynum has hired representation in attempts of NBA comeback at age of 30 and scheduling team workouts before training camps.

 

https://www.instagram.com/p/BnhCrQgDNrR/?taken-by=chrisjohnsonhoops

komuś się chyba kończy pieniążek na koncie

Podstawowe pytanie

Czy on jest w stanie przy dzisiejszej intensywności zagrać 20 minut i choć połowę spotkań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komuś się chyba kończy pieniążek na koncie

Podstawowe pytanie

Czy on jest w stanie przy dzisiejszej intensywności zagrać 20 minut i choć połowę spotkań?

 

$$$ - oczywista oczywistość, przecież nie "utracona kiedyś pasja". Nie martwiłbym się jego fizycznością, tylko mentalnością - z jedną i drugą było zawsze kiepsko, ale z drugą zdecydowanie bardziej. I generalnie to bardziej ekscytowałbym się powrotem np. Roya Hibberta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni post z Bynumem i kręglami był fajniejszy, ale cenzor usunął. W treści posta chodziło w skrócie oto, że Jendras napisał, że Bynum miał problemy mentalne z uwagi na bolące kolana, a ja skomentowałem to animowanym gifem, że nie przeszkadzało mu to w sumie bawić się kręglami jak był na kontrakcie w Philly, od czego zresztą odnowiła mu się jego (nie)sławna kontuzja. Stara historia... 

 

hqdefault.jpg

 

BTW: było kiedyś tak, że było widać, który cenzor tnie wpisy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni post z Bynumem i kręglami był fajniejszy, ale cenzor usunął. W treści posta chodziło w skrócie oto, że Jendras napisał, że Bynum miał problemy mentalne z uwagi na bolące kolana, a ja skomentowałem to animowanym gifem, że nie przeszkadzało mu to w sumie bawić się kręglami jak był na kontrakcie w Philly, od czego zresztą odnowiła mu się jego (nie)sławna kontuzja. Stara historia... 

 

hqdefault.jpg

 

BTW: było kiedyś tak, że było widać, który cenzor tnie wpisy...?

 

Nie no, Twoja odpowiedź była zabawna, nie wiem czemu ktoś usunął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.