Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Ewentualnie w to, że Knighta jakoś przehandlują łatwiej niż Andersona.

 

 

 

 

dokładnie, w 99% myślę że o to chodziło. 

Anderson to na dzisiejsze NBA  20 baniek grzejące ławę bez  nadziei na danie jakiegokolwiek impactu. 

Wiadomo że trzeba szukać SFa za Arizę i Mba-a-Mute, więc Morey poszedł okrężono drogo.

 

Kiedy Knight będzie mógł zostać przehandlowany dalej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj podał, że Suns będą szukać jeszcze startera na PG, a Anderson będzie ich wyjściową czwórką. RIP Bender [*] 

Nie będzie. Choć w sumie to Suns, jestem pewien tylko na 90%.

 

Świetny ruch dla Phoenix, pierwszy od dłuższego czasu, nie oddali nic. Wiadomo, organizacji nie zbawi, ale fajnie coś takiego wyłapać.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie przypomniałem, jak to Suns chcieli być sprytni i wzięli w top 8 draftu dwie czwórki, a z żadnej nic nie wyszło. Bender to szrot od początku, od razu pisałem że to g nie prospekt. Chrissa już oddali, może CP go trochę rozrusza, pewnie na to liczą w Houston.

 

Suns gdyby nie to, że Boston jest nabity na 2-3,to mogliby uderzać Jacksonem po Roziera. Szczerze mówiąc nie widzę dla nich partnera do wymiany po startera na jedynkę, niech lepiej ogrywają młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knight to trup.. nikt go nie weźmie bez oddania toksycznego odpadu

 

Chriss jest mega słaby. Nie umie nic na poziomie NBA

 

Anderson to też trup [przynajmniej dla Houston i ich ewentualnych PO matchups, choć w sumie dla większości ligi podobnie], ale ma kontrakt za 20M/y a Knight ma 15M/y, więc to już jakiś plus [w sensie łatwiej handlować kontraktem 15 niż 20].

 

Więc to nie jest żaden transfer typu "power shift" ale, krok po kroku może uda się wyzbyć paru baniek i przy okazji zebrać jakiegoś rolsa na SF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film to jest top3 ever <3

 

ps: Elwood tęsknię!

 

Woj podał, że Suns będą szukać jeszcze startera na PG, a Anderson będzie ich wyjściową czwórką. RIP Bender [*]

nie woj a ja podalem kryspinowi w smsie

Nie wchodząc na forum

Potem krysp to sprzedał Woyowi za 2 bilety na nickelback

Wyjebalismy 2 potencjalnych chemików ze skladu

Teraz jeszcze tylko Warren za startera na pg i mamy smieszne roto na po za 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings wzięli w tym dealu z 13 Papagiannisa, więc i tak ten Chriss lepiej tu wygląda ;-) Inna sprawa, że to podobno głupi, nielubiany buc, co w sumie jeszcze bardziej propsuje deal dla Suns, bo głowę Aytona przed takimi ziomkami trzeba chronić.

 

Tyus Jones, Spencer Dinwiddiel, wyprzedaż G w Clippers. Jest w czym wybierać.

 

Dinwiddie brał bym w ciemno :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.