Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Durant nie odejdzie z jednego powodu.Przy ewentualnym odpadnięciu w PO jako lider innego teamu dopiero zacznie się wytykanie ze umie wygrywać tylko jako członek super drużyn.On już teraz nerwowo reaguję na takie kwestie i wątpię by chciał doświadczyć tego w sporo większym wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Durant nie odejdzie z jednego powodu.Przy ewentualnym odpadnięciu w PO jako lider innego teamu dopiero zacznie się wytykanie ze umie wygrywać tylko jako członek super drużyn.On już teraz nerwowo reaguję na takie kwestie i wątpię by chciał doświadczyć tego w sporo większym wydaniu.

A jak czyta komentarze na swój temat na e-nba.pl np. takie jak ten, to już całkiem zasnąć nie może.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pójdzie odbudowywać koszykówkę w Vancouver? Scenariusz równie prawdopodobny co przejście do Nowego Jorku.

Nie. Z Nowym Jorkiem ma pewne powiązania, a z Vancouver (z tego co wiem) nie. W NY znajdzie też coś, co może mu pomóc wypełnić "pustkę" - prawdziwe wyzwanie. W Vancouver póki co tylko niedźwiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Z Nowym Jorkiem ma pewne powiązania, a z Vancouver (z tego co wiem) nie. W NY znajdzie też coś, co może mu pomóc wypełnić "pustkę" - prawdziwe wyzwanie. W Vancouver póki co tylko niedźwiedzie.

a jakie to wyzwanie jest w my a nie ma go w memphis?

Że sportowego punktu widzenia wolałbym do mem bo zarządzają odrobinę mądrzej

Wizerunkowo zyskałby i tu i tu

Jedynie fleszy więcej w ny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się w Houston że ten Dekker to całkiem legitny grajek. Myslę że jak kiedyś dostanie szansę na więcej gry, to może się nieźle pokazać.

Ale to jest w sumie nic, wszedłem teraz na jego wiki i widzę że zbałamucił niejako Olivie Harlan, córkę tego komentatora. Szacuneczek. 

 

dwight-howard-olivia-harlan-dennis-schro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się w Houston że ten Dekker to całkiem legitny grajek. Myslę że jak kiedyś dostanie szansę na więcej gry, to może się nieźle pokazać.

Ale to jest w sumie nic, wszedłem teraz na jego wiki i widzę że zbałamucił niejako Olivie Harlan, córkę tego komentatora. Szacuneczek. 

 

dwight-howard-olivia-harlan-dennis-schro

 

Jak wklejasz zdjęcie jakiejś dupy to postarał byś się o lepszy efekt wow, a nie robić z niej sandwicza pomiędzy dwoma czarnymi.

 

Naprawiam Twój błąd.

 

CMZbOp4WoAAsIqc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i fajno

Ósemka jak najbardziej realną dla Gilberta

Chyba osemka wingow w skladzie ;-)

 

Dekker w Cavs. Za nic. Przyjęty w ramach wyjątku.

Zawsze mnie ciekawilo jak wyglada rozmowa informujaca zawodnika o takiej wymianie [w tym jego reakcja].

[...] "za kogo zostalem sprzedany?", "doslownie za nic, nawet nie dorzucili worka pilek" ;-)

 

Tzn pewnie agenci to potrafia zgrabnie ujac, ze starali sie by mial wieksza szanse na minuty, ale to chyba musi lekko obijac ego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.