Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

nic dziwnego,ze tobias sie ceni. w minionym sezonie zrobil spory progres,a powinien byc jeszcze lepszy. swoja droga,nietrudno wskazac grajkow nielepszych od harrisa,ktorzy w tej lidze trzepia kapuste na poziomie 20+. adams,gasol,parsons,ibaka,batum,anderson,porter etc...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może oni nie mają zamiaru tankować

Widzą że wschód jest słaby jak nigdy wcześniej i upatrują swojej szansy na hajs z Play offów

Są zadupiem na które fa patrzyli tylko z uwagi na Jamesa

Teraz mogą liczyć co najwyżej na jakiegoś balla czy inny przypał/niewypał, więc love który idealnie potrafił udawać lidera w minny to dla nich manna z nieba

Dziwne że sprawy wadea nikt poza kawoszami z erballa nikt nie poruszył

 

Dla mnie to bractwo pierwszej wody

Oczywiście to bractwo wxstylu wadea bo on z lojalnością nie ma nic wspólnego

Ale żeby rozważać grę w Chinach tylko dla hajsu?

Stawiać się na równi z marburym?

Wstyd, tym bardziej że wadę ma kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilbert raczej nie chce być tym gościem, który albo ma contendera z łaski LeBrona albo tank i 26-56 co roku, kiedy LeBron nie pobłogosławił, woli sobie zbudować treadmill team i móc się poklepać po plecach za umiarkowany sukces. Nie dziwię mu się nawet.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

havlicek pewnie że widzę, choć chyba obaj wiemy, że w 22-24 to on nie będzie celował, a jak mu tak na Jazz czy nawet Clippers zależy, to wiadomo, że team sukcesu nie osiągnie z nim za +30 mln/rok przy obecnym SC. No ale Doc go ponoć uwielbia, więc i max. mnie nie zdziwi...

 

Chytruz dokładnie to samo sobie pomyślałem, że Gilbert po tym jak musiał przełknąć gorzka pigułkę powrotu LBJ, który osłodził mu to mistrzostwem, będzie chciał za wszelką cenę pokazać że zrobi bez Króla PO team. I choć na CLE mam z grubsza wyrąbane, to będę mu w tym kibicował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade dostal oferte 25/3 z Chin? Powinien to zaakceptowac, nie?

 

Gilbert raczej nie chce być tym gościem, który albo ma contendera z łaski LeBrona albo tank i 26-56 co roku, kiedy LeBron nie pobłogosławił, woli sobie zbudować treadmill team i móc się poklepać po plecach za umiarkowany sukces. Nie dziwię mu się nawet.

Mi sie wydaje, ze to byl Blake Griffin Clipper for life special - jako wygasajacy kontrakt Love bylby nieciekawym kaskiem handlowym, a z wieloletnia umowa jakas druzyna moze sie na niego skusic [patrz Blake Griffin]. Zwlaszcza, ze offseason 2019 szykuje sie na jedna wielka zabawe w gorace krzesla z wieloma przegranymi. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paradoksalnie to mu przeciez (Love'owi) podniesli wartosc, zakladajac, ze sie nie zlamie i nie zrobi jakiegos regresu na 40%ts. w przyszlym roku sufit znowu idzie w gore, czyli maxy to beda ~40kk$ +.


Są zadupiem na które fa patrzyli tylko z uwagi na Jamesa
 

nie FA tylko vetminy, zadnego FA to on nie przyciagnal do gry ze soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

havlicek pewnie że widzę, choć chyba obaj wiemy, że w 22-24 to on nie będzie celował, a jak mu tak na Jazz czy nawet Clippers zależy, to wiadomo, że team sukcesu nie osiągnie z nim za +30 mln/rok przy obecnym SC. No ale Doc go ponoć uwielbia, więc i max. mnie nie zdziwi...

 

Harris szuka kontraktu zaczynającego się od 20M+, przy obecnych realiach i szale FA`19 i tak wątpie, aby dostał więcej niż 100-115/4. Zapewne o takiej kwocie myśli, ale słabszy sezon poskutkuje tym, że będzie żałował odrzucenia 80/4. 

 

Z drugiej strony West oferował mu taki kontrakt z myślą o najbliższych ruchach Clipps, gdzie Harris byłby niezłym assetem, podobnie zresztą jak zrobił z Bradleyem i Williamsem. Doc tutaj będzie miał najmniej do gadania, ewidentnie widać, że West pokazuje kto tu rządzi. 

 

 

Po myku jaki zrobił West z Rudym kapiszonem, nie wiem czy ktoś by się teraz nabrał na to samo? 

 

Niby tak, ale wydaje mi się, że jakby West pokładał większe nadzieje w Harrisa to deal byłby klepnięte. The logo rozsądnie prowadzi SC Clipps i myślę, że pogonienie Blejka nic nie zmieni w perspektywie FA`19. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki proszę, pomimo pseudo rumorsikow jakoś nie wierzę że po tym co "przeszedł" tam CP3 jakikolwiek top player chciał tam na dłużej grać (jeśli chce coś ugrać sportowo).

zacznijmy od tego że najczęściej to z powodu kontuzji Paula lac odpadało

Więc jeśli już to clippers powinni mieć pretensje do co niż odwrotnie

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.