Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Coś też kombinujemy. Poleciał Grant, wycieli QO Nwaby, Kilpatrick. Zaraz pewnie polecą Stones i Zipser. Mamy sporo cap space, albo jakiś deal(przejęcie Melo?) Albo jakaś oferta (Smart? Parker?)

 

 Melo, Melo, sęk w tym, że OKC nie jest w stanie zrobić opłacalnej paczki dla Byków.

 

Ja stawiam oferta dla Parkera. Będziemy mieć dwóch gości bez kolan na kontraktach po 20 baniek za sezon. Mehh.

 Po co zatrzymywać się w pół drogi, ja tam jestem za duetem Parker & Okafor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre deale. Nie ufam wymianom robionym przez Denver ostatnio, ale tego lata chyba nic nie zjebali. Zeszli z trzech dużych umów za cenę tylko 1 firsta i to zastrzeżonego. Chociaż przy tym Zachodzie lepiej czułbym się z 1-14. Biorąc pod uwagę, ze więcej zespołów potrzebuje zrzucić z umów niż coś przyjąć to nie są złe ceny (tacy Hornets dla oszczędności w tym sezonie oddali rok DH za Mózgowa/Biyombo na rok dłuższych umowach), a Denver akurat jest sporo młodych graczy i ten jeden pick nie powinien być aż tak bolesny w przyszłości.

 

IT to sportowo powinna być nadwyżka jako backup nad Devinem. W rezerwowych ustawieniach może się przydać i dać trochę energii w ataku. Walczy o kontrakt za rok to motywacje ma na pewno. Boje się, ze będzie cancerem w szatni, ale to tylko rok za minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak nie potrafię się do końca cieszyć, z jednej strony mamy teraz gotową rotacje, wszystko niby do siebie pasuje, ale ten Thomas... jakoś nie wydaje mnie się aby ktoś, kto jeszcze niedawno oczekiwał maxa, teraz w CY będzie potulnie wchodził za 3roczniaka. No, ale finalnie to jest szczegół, świetnie nam te czystki wyszły, aż się człowiek dziwnie z tym czuje.

 

brawo Connelly!

Denver w końcu pozyskało g2g :]

 

https://giphy.com/gifs/nba-interview-hmm-fdxqIInbDRauj5SXvb

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może jeszcze raz przytocze

 

 

No tak, future Curry > Thomas - jedynce co ich łączy to c***owa obrona.

od kontuzji Thomas nie jest choćby połową wersji z Bostonu, Murray jest od niego efektywniejszy i zna swoje miejsce w szeregu, ma też w c*** większe pole do rozwoju, bo nie jest uziemionym przykurczem

 

więc tak

 

Murray>Thomas

 

i nie wyobrażam sobie by starting pg został zmieniony

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przecież, że Murray > Thomas, a Ty się jak zwykle miotasz. Ewidentnie, nie można nic napisać o Denver, nie będąc na Bandwagonie, bo wszędzie widzisz spisek i hejt na swoją ekipę.

przecież napisałem, że to prawda, a Ty nie udawaj, że o to Ci chodziło, za długo sie znamy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie nie dziwne. IT zagra za żadną kasę jak na NBA i ma kontakt na rok. Gdzie tu ryzyko? To on musi się pokazać żeby za rok nie szukać angażu w Chinach.

 

Swoją drogą, deal Nuggets - Nets pokazuje jak cenne są teraz wybory w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego wybrał Nuggets. Nie miał innych opcji? Jak już tu wiele osób napisalo, miejsce na jego pozycji jest mocno obsadzone. On potrzebuje dużo minut aby pokazac, że poza byciem rakiem w szatni potrafi grać w kosza. Nie tylko w dobrym systemie Stevensa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets właśnie bardzo dobre lato. Podpisanie Joka (niby formalność, ale jednak), przedłużenie Bartona, zejście z 3 wysokich umów za koszt w sumie 1 first picka, ciekawy wybór w drafcie, który dość pozytywnie oceniono i wszystko zależy od zdrowia.

 

Po zeszłorocznej wymianie w dniu draftu, po dopłaceniu PTB za Masona czy wysokiego kontraktu dla Plumdoga, gdy to oni mieli karty w ręku to spory postęp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie nie dziwne. IT zagra za żadną kasę jak na NBA i ma kontakt na rok. Gdzie tu ryzyko?

 

Dla Nuggets każda wygrana będzie potrzebna do walki o PO na zachodzie pełnym topowych graczy, a oni właśnie zrobili ziejącą dziurę w swojej już słabej obronie, zatrudniając być może najgorszego w defensywie guarda w XXI wieku.

 

Do tego locker room cancera na dokładkę.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Nuggets każda wygrana będzie potrzebna do walki o PO na zachodzie pełnym topowych graczy, a oni właśnie zrobili ziejącą dziurę w swojej już słabej obronie, zatrudniając być może najgorszego w defensywie guarda w XXI wieku.

 

Do tego locker room cancera na dokładkę.

Z drugiej strony po przesunięciu Bartona do S5 potrzeba trochę firepowera z ławki, a to Thomas może dać. Jak nie da to zwolnienie gościa na minimalnym kontrakcie nie jest jakimś problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.