Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Ian Clark zostaje w Pelicans za minimum. Bardzo dobra wiadomość, bo po bardzo kiepskim początku zaczął pełnił rolę kluczowego sixth mana. Przy dość nieruchawym drugim unicie zaskoczył mnie tym jak dobrze gra na koźle, z dość dużą łatwością potrafi wejść pod kosz, nieźle prowadzi atak i pokazał się jako dobry obrońca. Głównie był sprowadzony jako strzelec i w tej roli zawiódł, ale ogólnie trzeba uznać, że w trudnej roli sprawdził się bardzo dobrze.

 

Notabene Pels chyba ciągle nie mają tematu na nowy sezon. Ficko działasz coś w tej sprawie czy jako przyszywany kibic mam napisać parę słów wstępu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz, że mówisz o legendzie Spurs?

No tak, jest święty. Nie można złego słowa powiedzieć i trzeba trzymać w składzie, mimo że wartość jest minusowa. 

 

Dobre info dla SAS. Jeszcze przydałoby im się oczyścić sprawnie z tej sytuacji z Kawhim. Byle nie za pomocą Lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jest święty. Nie można złego słowa powiedzieć i trzeba trzymać w składzie, mimo że wartość jest minusowa. 

 

Dobre info dla SAS. Jeszcze przydałoby im się oczyścić sprawnie z tej sytuacji z Kawhim. Byle nie za pomocą Lakers. 

No coraz więcej jest info ( w sumie to tylko Woj twierdzi inaczej) że Leonard nie ma zamiaru grać z Le Bronem i chce iść do Clippers tylko ,że Clippers ma shitowe assety

 

Lakers jak z PG wypada z gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstukaj w google fraze 'brent barry tony parker'  dowiesz sie ciekawych rzeczy

Biorąc pod uwagę, że potem Spurs byli dwukrotnie w finałach i byli o jedną zbiórkę od dwóch tytułów to chyba jednak Tony Parker nie był cancerem

Już prędzej był kawałem fiuta bo kobiety kolegów są przezroczyste ale koszykarsko to nic nie zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem koledze wyjasnic bo wydawal sie niezorientowany.

 

Nie napisalem tez nic o tym ze Tony Parker był cancerem więc nie wiem czemu do mnie z tym uderzasz.

 

Chill down panie modierator.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjalna ławka Rondo-Lance-Melo-McGee.

Ogłaszam casting na piątego do kompletu.

Wymagania : regularna szyderka na forum e-nba.

Skoro ewidentnie korzystaja z przestarzalych rankingow to moze ktos z grupy Deron, Monta, Wade, Josh Smith?

 

 

Szkoda tego O'Quinna tbh, po tym kontrakcie będzie miał 19 mln zarobione w 7 lat. Niejeden znacznie gorszy typ zarobił porównywalny hajs w 1 sezon.

Jakbym był Kyle'm O'Quinnem, to byłbym raczej niezadowolony z mojej sytuacji majątkowej i byłoby to całkowicie uzasadnione.

O ile pobieralem go dziesiatki razy w fantasy z nadzieja na wiecej to chyba troche przesadzasz - 49 pick w drafcie, ktory dogral do konca 3-letniego rookie kontraktu liczy sie na plus [bo wiekszosc takich gosci wylatuje z ligi], 16 baniek na 4 lata dla stricte rezerwowego centra tez nie ma jakiegos wstydu i idzie ku lepszemu skoro znow dostaje podwyzke. Uciula jeszcze pare takich kontraktow do wczesnej 30stki i bedzie wielkim sukcesem.

Jasne, ze mozna miec watpliwosci czy jego agenci wykonuja dobra robote skoro nie byl przeplacony, ale czy tak latwo sprzedac kogos kto nigdy nie gral wiecej niz 18 min na mecz na pozycji gdzie ubywa miejsc pracy?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się boję, że go LeBron do Lakers ściągnie.

No właśnie ja też się tego obawiam. Po tym wykupieniu, Melo będzie pewnie szukał gry w contenderze, a że mało kto się na niego skusi to może przyjść do swojego ziomka Lebrona, który w Lakers będzie takim niby contenderem z drugiego rzędu.

Jakby Melo jeszcze grał z lawki te 15 minut to spoko, ale tak jak pisał karpik on się na to nie zgodzi bo dalej pewnie uważa że jest superstarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings są Kings.

 

Maja Hielda, maja Bogdanovicia i ładują się w 80/4 dla LaVine, który po ciężkiej kontuzji nie wyglądał najlepiej. Zreszta on nawet przed kontuzja jakiś super nie był przez fatalna obronę, a to ze rzuci za 3 i zrobi fajny wsad nie powinno być tyle warte.

 

Prawie nikt kasy na rynku nie ma i pakują się w 4-letnia umowę z Zachem xD

 

Bulls byliby głupi jeśli to wyrównają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.