Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Howard w Wizards, jaram się.

 

W c*** upgrade nad Gortatem/Mahinmi.

 

Wall - Beal - Porter - ktoś tam (pewnie Morris) - Howard

 

Wygląda kozacko, może ze zdrowym Wallem Czarodzieje znowu namieszają, bo ten sezon mieli rozczarowujący mimo fajnego sezonu Portera.

Na razie to mają Bryanta... A co do Howarda to jeszcze nawet Brooklyn go nie wykupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kawhi could be “more receptive" to being traded to Clippers since LeBron joined Lakers, per @ShamsCharania

 

Osmiałem się  :smile:. Czyżby kawaj chciał żeby cały splendor i światła były skierowane na niego. Tylko nie wie że jak będzie przegrywał to cała winę też na niego bada zrzucać. Żeby się czasem nie obsrał przy tym.

Do Clipersów i tak nie pójdzie w dealu bo nie mają klocków an wymianę.

 

Skończy kiedyś tak jak Cusins podpisując za 5 baniek 1 roczna umowę

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall, Howard & dziewczyna Bradleya Beala w jednym teamie. Będzie wesoło.

 

W Wizards [tzn w ich kierownictwie] ja mam wrażenie że zdrowy rozsądek opuścił ich dłuższy czas temu

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall, Howard & dziewczyna Bradleya Beala w jednym teamie. Będzie wesoło.

 

W Wizards [tzn w ich kierownictwie] ja mam wrażenie że zdrowy rozsądek opuścił ich dłuższy czas temu

 

Czas wrócić do oglądania Wizards, bo szykuje się wesoły sezon ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że tym ruchem zamkęliśmy sobie drogę do udziału w jakims trejdzie jako trzeci zespół, 1st rounder byłby spoko, a te 2nd roudery/swapy to o kant dupy rozbić. 

Zaczynacie być rozpuszczeni i kapryśni jak Lakersfani, dla porównania Heat od lat nie mają i nie będą mieli przez lata 2runderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie być rozpuszczeni i kapryśni jak Lakersfani, dla porównania Heat od lat nie mają i nie będą mieli przez lata 2runderów.

No i?

A Sixers mają ich aż za dużo i rok w rok - w dniu draftu oddają je za free bo nie mają gdzie tych ludzi trzymać w rosterze.

BTW: 

Brett został przyłapany na negocjacjach o Kawhiego ;) 

DhPAmAdUYAAlkh9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

howard w wizards, nie wiem czy mam sie smiac czy plakac

na papierze, na boisku nawet pasuje i moze dac im sporo dobrego

 

ale poza boiskiem...

john wall jest cholernie trudnym gosciem. praktycznie nikt go w szatni nie lubi, uwaza sie za top5 gracza nba:D teraz do szatni wchodzi dwight, ktorego pozbyto sie z 3 klubow i ma podobne myslenie co wall i chyba jeszcze wieksze ego. hej, cos tu jebnie!

 

do tego na wylocie jest oubre, ktory powiedzial gm'owi, ze on chce maxa albo transferu, wiec spodziewajcie sie zmian w tym sezonie w wiz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.