Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś mnie to nie dziwi.

 

Ale nie będę się już powtarzał, jeśli uważasz, że:

- skrzydłowy nie może rozgrywać;

- guard nie może grać bez piłki.

 

Simmons nie jest klasycznym rozgrywającym, to point forward. Jak zmężnieje to nie ma opcji, żeby grał inaczej.

Ok to jakich byś guardów koło niego widział i kogo z dwójki RoCo/Saric postawił obok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to jakich byś guardów koło niego widział i kogo z dwójki RoCo/Saric postawił obok?

Zakładając, że w składzie są już Redick i Smith: Kemba, Dunn, Hill (tylko za drogi), Collison, Brogdon (oj, to byłoby piękne). 

 

A Cov to nie jest niezastąpiony koleś, którego musisz trzymać w piątce. Najlepiej, żeby 76ers poszukali łosia, który może się na niego podpalić i dać w zamian solidnego zmiennika pod kosz (ewentualnie guarda). 

 

k****, Favors zostaje w Jazz, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to nie dziwi.

 

Ale nie będę się już powtarzał, jeśli uważasz, że:

- skrzydłowy nie może rozgrywać;

- guard nie może grać bez piłki.

 

Simmons nie jest klasycznym rozgrywającym, to point forward. Jak zmężnieje to nie ma opcji, żeby grał inaczej.

Podpisuje sie pod tym co Matek prawi.

Simmons moze sobie rozgrywac ale jak juz dostanie pilke na polowie przeciwnika i to na skrzydle. Zdrowy Fultz to dla niego zbawienieni +10 do efektywnosci, gdyz nie musi tracic energi na przebijanie sie z guardami przeciwnika.

A Fultz to mega atleta z mega penetracja.

Do tego Reddick na lini 3pkt, gdzie Simmonsa linia parzy i jest idealny uklad.

Pod warunkiem, ze Fultz wroci do tego co gral przynajmniej w Lidze Letniej jak pisal Ely.

Nie pasuje mi tam Covington w tej ukladance, ale nie mam na razie faworyta na jego miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod tym co Matek prawi.

Simmons moze sobie rozgrywac ale jak juz dostanie pilke na polowie przeciwnika i to na skrzydle. Zdrowy Fultz to dla niego zbawienieni +10 do efektywnosci, gdyz nie musi tracic energi na przebijanie sie z guardami przeciwnika.

A Fultz to mega atleta z mega penetracja.

Do tego Reddick na lini 3pkt, gdzie Simmonsa linia parzy i jest idealny uklad.

Pod warunkiem, ze Fultz wroci do tego co gral przynajmniej w Lidze Letniej jak pisal Ely.

Nie pasuje mi tam Covington w tej ukladance, ale nie mam na razie faworyta na jego miejsce.

Fuck, kompletnie zapomniałem o Markelle. 

 

Jeśli wróciłby do grania swojej piłki z poprzedniego lata, to problem w zasadzie rozwiązany. 

Dlaczego go Wizards nie chcieli ze swoim zajebanym salary i dziurą na centrze?

Też się dziwię, że nie poszedł do Wizards (lub Lakers). WW podobno byli w jego finałowej czwórce, więc raczej było zainteresowanie z ich strony, tylko ten osioł wolał ławkę w Oklahomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shams Charania: Sources: Tolliver’s one-year deal will be in $5-to-$6M range to sign with Minnesota.

 

brawo,sota! poszli do biedronki,a tam tolly na polce z napisem 'przecena'! :tongue:...

Sota ma dziwne ruchy-- zamiast dać Bjelicy takie pieniądze to dają je Tolliverowi.. Rose dostaje umowe... Ciekaw jestem czy Butler z nimi przedłuży umowe jeszcze przed sezonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sota ma dziwne ruchy-- zamiast dać Bjelicy takie pieniądze to dają je Tolliverowi.. Rose dostaje umowe... Ciekaw jestem czy Butler z nimi przedłuży umowe jeszcze przed sezonem

Nie wiem czy to prawda bo sam nie liczyłem ale ponoć to mu się średnio opłaca (tak jak Klayowi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck, kompletnie zapomniałem o Markelle. 

 

Jeśli wróciłby do grania swojej piłki z poprzedniego lata, to problem w zasadzie rozwiązany. 

 

 

zakłądając przesunięcie Simmonsa na nominalną pozycję, to nadfitem staje się Bradley Beal i pytanie czy te ogórki łyknęłyby Cov + coś (np.TLC + np. pick 76ers a.d. 2019) za Beala biorąc pod uwagę ich sytuację to prawie win - win

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że w składzie są już Redick i Smith: Kemba, Dunn, Hill (tylko za drogi), Collison, Brogdon (oj, to byłoby piękne).

 

A Cov to nie jest niezastąpiony koleś, którego musisz trzymać w piątce. Najlepiej, żeby 76ers poszukali łosia, który może się na niego podpalić i dać w zamian solidnego zmiennika pod kosz (ewentualnie guarda).

 

 

Z tych co wymieniłeś dwóch mi nie pasuje. Dunn-bo jeszcze za mało pokazał i Hill-bo coś niedobrego zaczęło się z nim dziać w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakłądając przesunięcie Simmonsa na nominalną pozycję, to nadfitem staje się Bradley Beal i pytanie czy te ogórki łyknęłyby Cov + coś (np.TLC + np. pick 76ers a.d. 2019) za Beala biorąc pod uwagę ich sytuację to prawie win - win

 

Jakim cudem Wizards są w tej wymianie wygranymi? Na pozycji Covingtona Waszyngton ma Portera zarabiającego 26 baniek za sezon, Oubre na debiutanckiej umowie i młodziaka z draftu. Do tego dokładasz jeszcze RoCo, a na dwójce zostajesz z Meeksem i przesuniętym tam z konieczności Autyzmem Riversem. Nic tylko brać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem Wizards są w tej wymianie wygranymi? Na pozycji Covingtona Waszyngton ma Portera zarabiającego 26 baniek za sezon, Oubre na debiutanckiej umowie i młodziaka z draftu. Do tego dokładasz jeszcze RoCo, a na dwójce zostajesz z Meeksem i przesuniętym tam z konieczności Autyzmem Riversem. Nic tylko brać...

 

RoCo może grać na dwójce a poza tym stracili Scotta więc raczej Porter -> PF a Oubre raczej chcą opchnąc a jak nie to na RoCo/Oubre chętni będą w lato + mocne zejście z podatku następuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoCo może grać na dwójce a poza tym stracili Scotta więc raczej Porter -> PF a Oubre raczej chcą opchnąc a jak nie to na RoCo/Oubre chętni będą w lato + mocne zejście z podatku następuje

 

Zapominasz, że na czwórce w Waszyngtonie gra Morris, a od biedy można wstawić tam też Smitha i przesunąć właśnie Portera. 

 

Nie ma szans, żeby przestawiona przez Ciebie wymiana opłacała się Wizards, bo Bradley jest ich najlepszym zawodnikiem i o ile zgadzam się z tym, że powinni szukać oszczędności, to gościem do odpalenia jest w tym klubie Wall, a nie Beal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@ShamsCharania
ObserwujObserwuj @ShamsCharania
Więcej

Sources: Rajon Rondo is signing a one-year, $9M deal with Lakers.

14:23 - 2 lip 2018

 

Już jest o tym głośno w temacie o Lakers. Można przypuszczać, że Gonzo Loll odejdzie (Kawhi?). Btw nie podpiszą Randle'a. Dzieje się, oj dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz, że na czwórce w Waszyngtonie gra Morris, a od biedy można wstawić tam też Smitha i przesunąć właśnie Portera. 

 

Nie ma szans, żeby przestawiona przez Ciebie wymiana opłacała się Wizards, bo Bradley jest ich najlepszym zawodnikiem i o ile zgadzam się z tym, że powinni szukać oszczędności, to gościem do odpalenia jest w tym klubie Wall, a nie Beal.

tak tylko Wall jest nie trade'owalny z tym jego głupim kontraktem, w sumie Portera mogli by odpalić a ten jego kontrakt jest w miarę dobry (imo opłacony dokładnie co do centa) a Morris to raczej spore minuty na C będzie grał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to trzymam tego szmaciarza Noela w FBX od 20 lat, a on se idzie do Thunder grać 15 minut?

 

Dlaczego go Wizards nie chcieli ze swoim zajebanym salary i dziurą na centrze?

 

Fuuuuuck

Weź mnie na nawet nie denerwuj wtopilem w cieniasa 100/5 w BeGm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.