Skocz do zawartości
Alonzo

Szał zmian i wymian offseason 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej to mnie bawi, że o IT nie znalazłem ANI JEDNEJ plotki, że jest do kogoś przymierzany. Lakers chyba automatycznie teraz odpadli, więc pewnie przytuli jakieś minimum 2,4M od byle kogo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej to mnie bawi, że o IT nie znalazłem ANI JEDNEJ plotki, że jest do kogoś przymierzany. Lakers chyba automatycznie teraz odpadli, więc pewnie przytuli jakieś minimum 2,4M od byle kogo.

na miejscu Nets bym spróbował, mało mogą stracić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pewnie przytuli jakieś minimum 2,4M od byle kogo.

it juz sie kwalifikuje na vet minimum (2,4 mln) czy mozna go tylko podpisac za mle ?

jesli za vet min to zapraszam do gs (podobnie jak howarda za vet min,bo po odejsciu mcgee brakuje im atletycznego centra,a andre czy dray zadbaja oto by nie robil kwasow) jako lidera 2 unitu,bo brakuje tam strzelca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thomas to chyba idealny przykład tego ile znaczy trener, organizacja i odpowiedni system. Z kandydata na MVP na rezerwowego w Lakers w niecały rok. Zatrudnienie znajdzie na pewno, ale w życiu już nie zagra na takim poziomie jak w Bostonie. Nie przypominam sobie teraz gracza(a może nie ma?), który z takim hukiem by wypadł z czołówki w jeden sezon. 

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Nets jest pełno obwodowych do ogrania, a brakuje głównie wzrostu i siły na PF i mają jeszcze dać kontrakt IT? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Nets jest pełno obwodowych do ogrania, a brakuje głównie wzrostu i siły na PF i mają jeszcze dać kontrakt IT? :grin:

No rozumiem, ale ilość talentu jaką można z tego chłopaka wyciągnąć (jak w Bostonie) jest chyba warta tego. zwłaszcza że mówimy tutaj o sporej promocji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problemem jest to, że jego talent wyciągnięto jedynie w Celtics, więc biorąc pod uwagę fakt, że mówimy o IT i Nets, to nawet nie ma co się zastanawiać, czy warto go podpisać.

Edytowane przez Karwan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orlando powinni zagaić.  

Czyli co, Lebron w LAL, to teraz Burks, Thabo, Jerebko i pick za Lova

Cavs zapowiedzieli po sezonie, że Love zostanie nawet jak James odejdzie. Oni spokojnie powinni grać o PO bez ciśnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mina Jaśka kiedy DAR przegrywa minuty z IT w roku kiedy może i musi udowodnić swoją wartość byłaby czymś pięknym :] 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nets i tak mają za dużo obwodowych.

Nie zdziwiłoby mnie uderzenie po SnT Randle'a (ofk Deng do Nets/3 teamu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orlando powinni zagaić.  

O do Orlando tez pasuje, nawet lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zdziwiłoby mnie uderzenie po SnT Randle'a 

A kto do Lakers, Vuc? 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto do Lakers, Vuc? 

Na pewno Carroll + coś z spadającymi  umowami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wanamekeyr w Bostonie? super, lubię go, ciekawe co pokaże na parkietach NBA. W Darussaface kozak, w Fener było trochę słabiej. 

Kto tam jeszcze przyjdzie do Lebrona w tym Lakers? jakieś plotki są?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orlando powinni zagaić.

Cavs zapowiedzieli po sezonie, że Love zostanie nawet jak James odejdzie. Oni spokojnie powinni grać o PO bez ciśnienia.

pewnie tak, z drugiej strony, kiedy jak nie teraz? Cavs zaoszczedziliby kupe hajsu, dostali pick i ladnie przytankowali.

Ostatnimi ruchami pokazali, ze nie boja sie ryzykowac, wpierw Irving, pozniej caly ten szrotzaciag z lutego.

Imo, pozostanie Kevina w CAVS nie jest wcale takie pewne, bo to by oznaczalo bycie Pistons przez kilka najblizszych lat i CAVS caly ten burdel rozmienia na drobne teraz, a Love to chyba jedyny gracz za ktorego moga wyciagnac 1 runde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie ciekawe co wykombinują teraz Sixers, bo sytuacja zrobiła się dla nich bardzo niewesoła. Przygotowali się do ataku na gwiazdę, a tymczasem po 48h od otwarcia okienka zostali bez strzelców i z workiem pełnym kasy. Teoretycznie mogą iść all-in po Leonarda, ale w świetle ostatnich plotek, wystrzelanie się z wartościowych assetów za rok (?) gry gościa wracającego po długiej przerwie, to ogromne ryzyko. 

Z jednej strony nie chce mi się wierzyć, że Sixers zostaną po tym okienku z pustymi rękami, ale oni przy Simmonsie potrzebują dość specyficznych zawodników, a shooterzy zniknęli z rynku błyskawicznie (Belinelli, Ilyasova, Casspi, McDermott). Wydawało się, że w nadchodzącym sezonie Phila wskoczy na poziom wyżej, a póki co ciężko mi to sobie wyobrazić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Redick 12-13/1 w Sixers wg Woja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przewidywalny i dobry ruch

Oby tylko w tego Jabariego się nie pakowali. O'Quinn na ławkę bardzo by sie też przydał

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi