Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

A co byś zrobił, gdzie ustawił wtedy Simmonsa?

Simmons jako primary bh a Kemba formalnie jako SG, nastąpiłaby duża redukcja zeszłosezonowego problemu, czyli brak ludzi co potrafią kozłować, mimo że spory downgrade w D to wydaje mi się, że w systemowej koszykówce jaką chcę grać 76ers powinno wyglądać to dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba jednorocznych kontraktów w tym roku jest chyba na historycznym poziomie. Ciekawe, czy to bardziej zawodnicy nalegają licząc na wzrost salary, czy to kluby chcą zachować większą elastyczność finansową na kolejne lata.

Popatrz ile drużyn za rok bedzie mieć gotówkę do wydania..

 

Zawodnicy zwłaszcza ci młodsi chętnie się godza na te jednoroczne umowy bo wierzą że za rok będą podwyżki

 

Oczywiście może sie sypnąć wszystko jeśli salary nie wzrośnie do 109 mln a zostanie na poziomie 102 ... Niemniej za rok będzie mnóstwo gotówki i mnóstwo ciekawych zawodników na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Popatrz ile drużyn za rok bedzie mieć gotówkę do wydania..

 

Zawodnicy zwłaszcza ci młodsi chętnie się godza na te jednoroczne umowy bo wierzą że za rok będą podwyżki

 

Oczywiście może sie sypnąć wszystko jeśli salary nie wzrośnie do 109 mln a zostanie na poziomie 102 ... Niemniej za rok będzie mnóstwo gotówki i mnóstwo ciekawych zawodników na rynku

Innymi słowy jak ktoś będzie miał za rok cap space i nie będzie miał poważnej drużyny, to skończy z naprawdę złymi kontraktami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byś zrobił, gdzie ustawił wtedy Simmonsa?

Tam, gdzie gra teraz, czyli na 3/4. Przecież to jest rozgrywający ze skrzydła, a nie nominalny PG. Musi mieć dwóch guardów obok siebie. Jak nabierze trochę masy, to będzie to jeszcze bardziej konieczne. Case LeBrona. 

 

Noel mnie rozczarował. Mógł wybrać miejsce, w którym byłaby szansa na podbicie wartości - Wizards lub Lakers, a poszedł na ławę. Średnio rozsądny ruch pod różnymi kątami. Lubię typa i bardzo chciałem, żeby odbudował się z dużymi minutami w Lakers, trudno. 

 

Jestem zaskoczony, że Minnesota zdjęła ochronę z Bjelicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam, gdzie gra teraz, czyli na 3/4. Przecież to jest rozgrywający ze skrzydła, a nie nominalny PG. Musi mieć dwóch guardów obok siebie. Jak nabierze trochę masy, to będzie to jeszcze bardziej konieczne. Case LeBrona.

 

Nie czuję tego. Jest Saric. Jest Covington na skrzydłach a Ty uważasz że gościu z takim przeglądem pola powinien być 3 lub 4? Ok może mieć dwóch guardów koło siebie ale takich co świetnie bez piłki grają typu Beal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony, że Minnesota zdjęła ochronę z Bjelicy.

Też nie rozumiem, nie wiem za ile Tolliver ale pewnie podobna kasa. Bjelica świetnie grał jak Jimmy pauzował... bez sensu.

 

Noel w Thunder to parodia. Chyba zdjęcie PG13 z cygarem mu się spodobało...

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję tego. Jest Saric. Jest Covington na skrzydłach a Ty uważasz że gościu z takim przeglądem pola powinien być 3 lub 4? 

Jakoś mnie to nie dziwi. 

 

Ale nie będę się już powtarzał, jeśli uważasz, że:

- skrzydłowy nie może rozgrywać;

- guard nie może grać bez piłki. 

 

Simmons nie jest klasycznym rozgrywającym, to point forward. Jak zmężnieje to nie ma opcji, żeby grał inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego go Wizards nie chcieli ze swoim zajebanym salary i dziurą na centrze?

 

Fuuuuuck

 

W sumie całkiem ciekawa opcja, ale centrów na rynku jeszcze kilku jest, więc może Wizards mają jakikolwiek pomysł na znalezienie zastępcy dla tego przepłaconego głąba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.