Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

- Ariza. Tzn zawodnik pewnie wzial najwiekszy jednoroczny kontrakt jaki mogl dostac, ale ten ruch ze strony Suns smiedzi panika ze strony GMa. Po co im kolejny SF??? Po co marnowac cap space na jednorocznego dziada? Kompletnie bez sensu.

A moim zdaniem to świetny ruch ze strony Suns. 

 

Jak już ktoś pisał, pewnie będzie grał na czwórce. Nie jest to też marnowanie kasy na jednorocznego dziada, tylko dodanie rozsądnego weterana do zbieraniny dzieciaków. Booker wchodzi już w wiek, gdzie ciągłe przegrywanie i brak wzorców mogą mu skrzywić karierę na najbliższe lata. 

 

Powinni poszukać jeszcze jakiegoś weterana na jedynkę, np. kombinować z Hillem, jeśli LeBron odejdzie z Cavs (ale tylko w sytuacji, gdy ci drudzy wezmą Knighta). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do OKC... Dobrze czytałem, że stretch Melo to dla nich oszczędność.... 100 mln$? Jak go nie opchną, to stretch to konieczność w takim razie.

Ely - Mitchell za Kawhiego - tak czy nie ;] ?

Donovan Mitchell już teraz jest lepszy od Ingrama -- co tu chcesz porównywać?

 

Mitchell ma szanse być w TOP15 w ciągu 2 lat. Ingram ma szanse być w TOP50 w ciągu dwóch lat. Nie oddasz młodego który w pierwszym roku wygrywa ci mecze w Playoff.... Ale Ingram to nie jest ta półka. I nie jestem pewien czy kiedykolwiek będzie

 

Thunder tak jeśli zrobią strech to dokładnie oszczędzą 91 mln ale tu trzeba poczekać -- dlatego najpewniej wyślą Melo do Bulls z wyborem 2019 albo dodatkowo

Suns - chyba stawiają Okobo na rozegraniu. Ariza będzie grał na czwórce.. Taki jest trend obecnie... I ogólnie to akurat dobra koncepcja. Plus Koroskov widział jak Snyder grał Joe Johnsonem czy Thabo na czwórce więc ogólnie na jeden rok to dobra koncepcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijacie drobiazg, ze w miedzyczasie mocno sie zmienily perspektywy finansowe ligi.

Za czasow Hardena wygladalo to szaro, a teraz jest rozowo.

Poza tym zachowanie sie inaczej w podobnej sytuacji sie nazywa wyciaganiem wnioskow z bledow ;-)

Teraz tylko pozbeda sie Melo i beda Top4 konferencji przez pare lat.

To nie jest w żadnym wypadku podobna sytuacja ;]

 

Perspektywy finansowe może i się zmieniły, ale na chwilę obecną Oklahoma ma payroll na poziomie ok. 160 mln, jakieś 30 mln ponad apron. Łatwo się mówi "teraz tylko pozbędą się Melo". A może Melo nie ma ochoty odchodzić (NTC)? I co wtedy?

 

To nie jest zatem wyciąganie wniosków z własnych błędów, tylko popełnianie następnego błędu, tylko innego rodzaju ;]

 

Nie wiem też skąd ta pewność, że będą top4 konferencji przez parę lat, skoro w zeszłym sezonie nie byli top4 konferencji, a składu raczej nie wzmocnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do OKC... Dobrze czytałem, że stretch Melo to dla nich oszczędność.... 100 mln$? Jak go nie opchną, to stretch to konieczność w takim razie.

Yup, pytanie czy beda miec odwage by to zrobic bo to jednak spory PRowy cios.

 

Clippers nie chcieli wziąć Wesa Matthewsa, a po co Dallas mieli płacić assetami za coś co i tak dostali?

Pisze o wariancie minimalnym tzn trejdu Deanadre po opt-in w cap space Mavs bez zadnych dodatkowych assetow.

W ten sposob Dallas by mieli prawa Birda, a Clippers dostaliby duze exception.

Najdziwniejsze w tym jest to, ze DeAndre na tym nic nie ugral, chocby jakies gwarancje na dodatkowy rok czy jakas podwyzke.

 

Ariza w Suns mi się średnio podoba. Booker-Ayton i trzech typów od zapieprzania w s5? tak to będzie chyba wyglądać.

Czyli zakladasz Booker na stale na PG i jeden z Bridges/Warren/Jackson z lawki?

Dziwne przemeblowanie po to by zmiescic na pol roku Arize [ktorego pewnie sprzedadza przed deadline].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warren to kasztan i ma jakieś value, pewnie gdzieś go oddadzą.

 

Suns pewnie tego tak nie planują, ale trzymanie cap space gdy Booker, Bridges, Jackson i Ayton będą na poziomie playoffów (kiedyś będą) to byłby dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś pisał, pewnie będzie grał na czwórce. Nie jest to też marnowanie kasy na jednorocznego dziada, tylko dodanie rozsądnego weterana do zbieraniny dzieciaków.

Od tego juz maja Dudleya...

 

Powinni poszukać jeszcze jakiegoś weterana na jedynkę, np. kombinować z Hillem,

Do tego mieli 15 baniek wydane na Arize ;-)

 

Ariza będzie grał na czwórce.. Taki jest trend obecnie... I ogólnie to akurat dobra koncepcja.

Do jakiego celu? Wygrania kilka gier wiecej kosztem minut dla wszystkich wydraftowanych SFow?

 

Perspektywy finansowe może i się zmieniły, ale na chwilę obecną Oklahoma ma payroll na poziomie ok. 160 mln, jakieś 30 mln ponad apron. Łatwo się mówi "teraz tylko pozbędą się Melo". A może Melo nie ma ochoty odchodzić (NTC)? I co wtedy?

Wywala go rozkladajac kontrakt na kilka lat. Do tego ruchu nie potrzebuja zgody Melo.

 

To nie jest zatem wyciąganie wniosków z własnych błędów, tylko popełnianie następnego błędu, tylko innego rodzaju ;]

Podobienstwo polegaloby na odpuszczeniu PG13 bo druzyna na papierze wychodzi za drogo.

 

Nie wiem też skąd ta pewność, że będą top4 konferencji przez parę lat, skoro w zeszłym sezonie nie byli top4 konferencji, a składu raczej nie wzmocnią.

Nie pisze, ze mam taka pewnosc, tylko tak widze ich zalozenie co osiagaja tymi ruchami.

Kiedys nie chcieli placic podatku za contendera to teraz chca pomimo iz sa slabszym contenderem niz wtedy byli.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donovan Mitchell już teraz jest lepszy od Ingrama -- co tu chcesz porównywać?

 

Mitchell ma szanse być w TOP15 w ciągu 2 lat. Ingram ma szanse być w TOP50 w ciągu dwóch lat.

 

Skad wiesz na co ma szanse Ingram w ciągu 2 lat? Nigdy w lidze nie widziałeś przypadku kiedy ktoś kto wolniej zaczynał ostatecznie miał lepsza karierę od gracza, który miał super debiutancki sezon?

 

Nie mogę naprawdę pojąć skąd na tym forum tyle osób, które są pewne tego jak rozwinie się ten czy tamten gracz, zwłaszcza kiedy dotyczy to młodych Lakers.

 

Mitchell jest na teraz lepszy, możliwe że za dwa lata również tak będzie, ale ta pewność z jaką się wypowiadacie na temat BI jest zabawna.

 

Pytanie czy warto oddawać najlepszego prospekta drużyny co zajebiście istotne na debiutanckim kontrakcie za gwiazdę w prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta liga byłaby ciekawsza, kontuzje się zdarzają i jakby poważniej takich Warriors dopadły to w końcu zrobiłoby się ciekawiej.

Liczenie na czyjąś kontuzję jest strasznie słabe, bez kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywala go rozkladajac kontrakt na kilka lat. Do tego ruchu nie potrzebuja zgody Melo.

W dalszym ciągu będzie siedziało im w salary ponad 9 baniek przez 3 lata, płacąc podatek będzie to znacznie więcej niż 9 mln do zapłaty (nie chce mi się liczyć ile, po prostu dużo).

 

Dlatego pisałem, że nie rozumiem tej organizacji, kilka lat temu postanowili dać kasę Perkinsowi za jego nieocenione zasłony i bycie defensywnym centrem, a brakło im kilka baniek dla przyszłego MVP. Teraz rzucają poważne pieniądze nawet Jerami Grantowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczenie na czyjąś kontuzję jest strasznie słabe, bez kitu.

A ja wcale nie liczę i nie życzę kontuzji. napisałem, że się zdarzają i że takich Warriors też mogą dopaść i wtedy dla innych drużyn niekoniecznie opartych na paru gwiazdach może się otworzyć okno,ktorego przy pełnym ich zdrowiu nie ma się co czarować raczej nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do perspektyw finansowych. Salary cap na 2019/2020 - 109M usd. W 2020/2021 - 116M usd. Będzie szaleństwo za rok. Masa teamów będzie mieć kasę + salary większe o 8M.

Teraz miało być 103 mln a jest 101,7 więc ja bym się wstrzymał z prognozami

W dalszym ciągu będzie siedziało im w salary ponad 9 baniek przez 3 lata, płacąc podatek będzie to znacznie więcej niż 9 mln do zapłaty (nie chce mi się liczyć ile, po prostu dużo).

 

Dlatego pisałem, że nie rozumiem tej organizacji, kilka lat temu postanowili dać kasę Perkinsowi za jego nieocenione zasłony i bycie defensywnym centrem, a brakło im kilka baniek dla przyszłego MVP. Teraz rzucają poważne pieniądze nawet Jerami Grantowi...

Bo oni wtedy mieli obrót 126 mln i zysk 11 mln.. A teraz mają 222 mln i zysk 64 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozne przypadki sa 

 

Skad wiesz na co ma szanse Ingram w ciągu 2 lat? Nigdy w lidze nie widziałeś przypadku kiedy ktoś kto wolniej zaczynał ostatecznie miał lepsza karierę od gracza, który miał super debiutancki sezon?

Nie mogę naprawdę pojąć skąd na tym forum tyle osób, które są pewne tego jak rozwinie się ten czy tamten gracz, zwłaszcza kiedy dotyczy to młodych Lakers.

 

Przecież widać gołym okiem że w Lakers jest ch*jowy players development.,Na pewno Ingram w Spurs miałby większe szanse na rozwój ,gdyż tam jest lepszy system.,Z kolei Kawhi to gracz ukształtowany i na dodatek jeden z najlepszych two way players w całej lidze, jeżeli chodzi o kontuzje to przecież i tak przed podpisaniem musi przejść physicals 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli raptem 1,3M różnicy. Skoro prognozują 109, akceptowalne będzie 107.

Ale w 2016 prognozyy mówiły o 103 mln w 2017 i 109 w 2018 i 120 w 2019 .... Więc nadal bym się wstrzymał bo skok rok do roku jest żaden i nie widze powodu by nagle miało się to zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale nie liczę i nie życzę kontuzji. napisałem, że się zdarzają i że takich Warriors też mogą dopaść i wtedy dla innych drużyn niekoniecznie opartych na paru gwiazdach może się otworzyć okno,ktorego przy pełnym ich zdrowiu nie ma się co czarować raczej nie będzie.

Tak jak kiedyś nie było kozaków na Bulls. Tak się tworzy dynastię, stety lub niestety. Mi to nie przeszkadza, że oglądam kawałek historii. Z mojej strony życzę 3-peatu. Jednakże już niedługo w GSW może się sporo zmienić lub skończy się pewien etap. Do przedłużenia będą Thompson i Green więc wcale nie musi być aż tak kolorowo przez kolejne sezony.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fani Lakers

 

By nie cytować w całości

Jedna rzecz Wam umyka.. Nie mając Leonarda nie macie Jamesa... Więc tak naprawdę oddajecie Ingrama za dwóch superstarów

A co do zdrowia to lekarze Spurs uznali ,że on jest zdolny do gry i nie ma przeciwskazań. To on czuł ,że coś mu dolega..

 

Oby się nie skończyło na maxie dla DMC i 50-60/.4 dla Juliusa i za rok braku kasy na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozne przypadki sa

 

Przecież widać gołym okiem że w Lakers jest ch*jowy players development

A jak to oceniłeś tym swoim okiem?

 

Na pewno nie można go porównac do Spurs, którzy od 20lat mają jednego trenera i jedna filozofię rozwoju. W Lakers się sporo zmieniło pod tym względem w ostatnich latach, również pod względem rozwijania graczy w g-league. Jak Lonzo, czy Ingram za parę lat nie będą przynajmniej all starami będzie można zacząc dyskutować, ale póki co pod względem pracy z młodzieżą, wybory w drafcie wygląda to obiecująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.