Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

A co sie dzieje Isaiah Thomasem ?

Ja bym go widział w Orlando, idealnie by się wpasował do takiego defensywnego teamu bez firepowera z obwodu.

Orlando nie ma kasy póki co na niego. Na miejscu IT bym wziął jakiś jednoroczny i liczył na większą kasę w przyszłym roku kiedy to chyba z 10 teamów będzie miało miejsce przynajmniej na maxa. Nie twierdzę, że jemu się należy ale jakieś 60/4 w przyszłym roku pewnie dostanie. I ciekawe czy ten rok właśnie nie będzie takim rokiem gdzie będzie właśnie wysyp umów 1+1 z player option. DMC. IT. Durant...temu ostatniemu może wystarczyć three-peat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies juz wczesniej o tym bylo, ze gracze warriors 1 lipca maja zaatakowac jamala crawforda

https://basketball.realgm.com/wiretap/250424/Jamal-Crawford-Warriors-Have-Mutual-Intereststylem gry nie bardzo pasuje mi do gsw, zawsze wydawalo mi sie, ze to nie jest gracz systemowy, ze bedzie mial wiekszy problem niz nick young

 

ale w maju/czerwcu jego punkty z lawki moga byc na wage zlota i kto wie, czy nie bedzie to najwazniejszy pick up wsrod tych mniejszych kontraktow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies juz wczesniej o tym bylo, ze gracze warriors 1 lipca maja zaatakowac jamala crawforda

https://basketball.realgm.com/wiretap/250424/Jamal-Crawford-Warriors-Have-Mutual-Intereststylem gry nie bardzo pasuje mi do gsw, zawsze wydawalo mi sie, ze to nie jest gracz systemowy, ze bedzie mial wiekszy problem niz nick young

 

ale w maju/czerwcu jego punkty z lawki moga byc na wage zlota i kto wie, czy nie bedzie to najwazniejszy pick up wsrod tych mniejszych kontraktow...

myślę, że Jamal Crawford i punkty w maju/czerwcu wzajemnie sie wykluczają:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom BG to mało? Oby kiedyś doskoczył do takiej poprzeczki. Ale przede wszystkim to inny typ gracza. 

 

I nikt nie będzie budował teamu wokół niego, on byłby uzupełnieniem Turnera pod koszem (świetnym uzupełnieniem swoją drogą). Liderami Pacers są Oladipo i właśnie Turner, Gordon byłby max trzecią opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem popytu na tego Gordona. Czasem nie będzie to gość max pokroju Blejka Griffina?

Jest sens budować team wokół takiego typa?

Bo graczy pokroju MVP jest dosłownie 3-4, a druzyn w lidze jest 30. Wokół kogoś druzyne budować trzeba. No chyba ze NBA to powinna być liga 4 zespołów walczących o mistrza i 26 zespołów szukających nastepnego MVP w drafcie 

 

No i co to znaczy max pokroju Griffina? Dla Indiany czy Magic to za mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings zainteresowane pozyskaniem Lavine'a, ciekawe czy Byki będą na tyle zdesperowane by wyrównać coś w granicach 18-20 mln?

 

 

ps. Co z Okaforem?

Mam nadzieję, że nie wyrównają. 14-16 mln sami chcieli (ponoć) zaproponować i nic wiecej nie ma sensu.

 

Lepiej sprobować powalczyć o RFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że taki Griffin raczej nie daje drużynie tyle ile się o nim mówi.

Bo od niego oczekiwano, że będzie ciągnął zespół jak superstar. 

 

Wobec Gordona nikt nie miał i nie będzie miał takich oczekiwań. W Pacers jego rolą będzie granie jako ultimate roles, w lekkim cieniu, i nikt nie będzie oczekiwał, że będzie ciągnął tę drużynę za uszy. 

 

Jaram się na myśl o szansie sparowania Turnera z Gordonem i chciałbym, żeby to wypaliło. Sabonis jako uzupełnienie do rotacji też świetny, tylko na obwodzie lekka bieda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę trochę w to że Kings mając Bogdanovica i Hielda są zainteresowani pozyskaniem LaVina, oni raczej będą uderzać w Parkera który zalata im dziurę na skrzydle.

 

LaVine nie dostanie żadnego kosmicznego kontraktu bo kto ma mu go dać? Bulls mogą spróbować się z nim dogadać na coś w stylu 48/4 i myślę że takie pieniądze byłby dobrym interesem dla obu stron

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon bedzie wyrownany.no chyba ze Magic dostanie w zamian Turnera plus Joseph i jakis wypelniacz to mozna usiasc do stolu i rozmawiac

Dobre :) i może jeszcze jakieś picki na przyszłość... 

 

Pacers nie oddadzą jednego z dwóch najważniejszych graczy, żeby pozyskać RFA na poziomie Gordona. Wszystko rozbije się o to, na ile go wyceniają w Orlando. Jeśli Pacers zaoferują maxa, to Magic będą musieli kalkulować, czy jest on dla nich tyle warty na najbliższe sezony (mając w składzie Isaaca). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.