Skocz do zawartości

[2028-2029] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawosci: czemu zawsze wszystko zwiazane z FA i draftem robi tylko jeden komisz? Przeciez jest trzech czy tam ilu. Wiadomo, ze jeden nie zawsze ma czas, ale przeciez sa jeszcze inni.

 

Było 3 ale letalleca nie ma od kilku miesięcy. Dokładnie nie ogarniam pozostałych kwestii ale nie ma co się napalać, ja się ciesze że jest simba i ktoś poświęca na to swój czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki:

 

Arvydas Sabonis - Knicks

Dell Curry - Raptors

John Paxson - Pistons

Patrick Patterson - 76ers

Rik Smits - Rockets

Scottie Pippen - Bulls

Paul George - Rockets

Cuttino Mobley - Heat

Vince Carter - Raptors

Ben Wallace - Wizards

Wally Szczerbiak - Pacers

Detlef Schrempf - Celtics

Rashard Lewis - Pistons

Lonny Baxter - Bucks

John Salmons - Bucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO KOMISZÓW:

 

Jestem blisko luxury capu a teoretycznie mogę podpisać jeszcze 4 grajków (tyle miejsc w składzie mi zostało). Co w sytuacji jeśli nagle doszłoby do mnie tych czterech grajków (bo ofert muszę złożyć dużo, żeby dać sobie szansę na jakikolwiek sensowny backup na C) i przekroczyłbym limit (simka to puści) - kontrolujecie to jakoś (przykładowo jeśli gracze nr 1 i 2 z listy dołączą zapychając salary to reszta będzie ręcznie wywalana z teamu czy cuś?) czy sam mam się martwić (jaka jest ew. konsekwencja takiego przekroczenia capu?)

 

pzdr 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO KOMISZÓW:

 

Jestem blisko luxury capu a teoretycznie mogę podpisać jeszcze 4 grajków (tyle miejsc w składzie mi zostało). Co w sytuacji jeśli nagle doszłoby do mnie tych czterech grajków (bo ofert muszę złożyć dużo, żeby dać sobie szansę na jakikolwiek sensowny backup na C) i przekroczyłbym limit (simka to puści) - kontrolujecie to jakoś (przykładowo jeśli gracze nr 1 i 2 z listy dołączą zapychając salary to reszta będzie ręcznie wywalana z teamu czy cuś?) czy sam mam się martwić (jaka jest ew. konsekwencja takiego przekroczenia capu?)

 

pzdr 600

Wprawdzie komiszem nie jestem, ale ...

Wszystkie umowy jakie zostały zaproponowane muszę mieścić się pod Luxuary. W przypadku gdy jedna lub więcej ofert może powodować przekroczenie Luxuary przy simowaniu, to taka oferta lub oferty nie będą brane pod uwagę i nie będą wklepane do programu przed simowaniem. W przypadku gdyby przed simowaniem komisarz nie zauważył takiej sytuacji i dopiero po simowaniu okazałoby się, że drużyna przekroczyła salary, to wszyscy zawodnicy podpisani przez tą drużynę w danym etapie, powracają na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Lakers

 

10. Kevin Johnson(BR) - 10 000 000, 5 lat, 5%

11. Kevin Johnson(BR) 11 600 000, 5 lat, 0%

 

Raz złożonej oferty nie można obniżyć w żadnym jej aspekcie (tj. $, % oraz lata), przez cały czas trwania danego etapu (tzw. luka w przepisach im. Stromile). Sytuacja ta dotyczny wszystkich ofert, a nie tylko najwyższych!

 

@matiwrona

 

Tak z ciekawości: czy jak zabiduję Donald Trumpa to też będziesz go przebijał? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia 76ers -$12 619 150

 

1. Mike Bibby - MLE

2. James Harden - LLE

3. Ron Harper - min

4. Terrell Brandon - min

5. Felton Spencer - min

6. Nate McMillan - min

7. Vlade Divac - min

8. Duane Causwell - min

9. George McCloud - min

10. Bill Wennington - min

11. Bill Laimbeer - min

12. Elliot Perry - Mle

13. James Harden - MLE

14. Elliot Perry - LLE

Oferta MLE dla E.Perry'ego nie może być wycofana, gdyż jest najwyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.