Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie znam na medycynie i faktycznie bazuję tylko na mediach. Jednak to, że Fizz mowi, że Porzingis ma jeszcze problemy, a sam Łotysz w odpowiedzi wrzuca filmik, jak galopuje na setkę to coś znaczy :) Plotki o tym, że chce grać też skądś się brały. Czekam wciąż na "prawdę, która ma wyjść na jaw". Myślałem, że będzie to prawda parkietu teraz, ale jak widać jeszcze zbyt mało czasu minęło i prawda wyjdzie na jaw po rehabilitacji. Tzn. po odbudowie.

 

Bardzo jestem ciekawy tego Porzingisa dalej. Życzę mu dobrze, ale dla mnie wygląda to dziwnie, szczególnie w perspektywie haseł o "dobrym picku". Póki co ten pick od ponad roku nie gra. Już jeden taki jest, o którym się mówi, że gdyby nie kontuzje to byłby GOAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz jaka była relacja na linii KP - zespół, skoro trener mówił jedno, a zawodnik chciał pokazać jak jest naprawdę. Kolorytu sprawie dodały media, które robiły doby PR dla organizacji atakując KP. Dla mnie prawda leży gdzieś po środku, ale nie chce mi się ponownie tego roztrząsać, bo to jest zamknięta historia.

 

I co? Porzingis to nie jest "dobry pick"? Bo trochę tego nie rozumiem co napisałeś :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca sezonu pozostały 4 spotkania. Dla niewtajemniczonych słowo wyjaśnienia: Knicks walczą o najgorszy bilans w historii organizacji i wczorajszy mecz z Orlando przybliżył ich do osiągnięcia celu. 

 

Skoro "to już jest koniec" to wypadałoby napisać jakieś epitafium. Jednak nie ma zbytnio o czym pisać. Mitchell Robinson? Kozak nad kozaki. 14% szansy na wyjście z twarzą z całego tego galimatiasu? Rzekome doniesienia o wielkich nazwiskach jadących cwałem do MSG na białych rumakach? Niezrozumiała rotacja Fizdale'a? 

 

Może coś w weekend sklecę. 

 

ps: już nie mogę się doczekać loterii :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.