Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

W dodatku jak mają jakiś all starów łowić to Robinson będzie idealnym rolesem na C. Powinien dawać super impact w obronie przy czym będąc dobrym finisherem nie będzie raczej aż tak bardzo minusowy w ataku. A to wszystko grając za grosze

 

swoją drogą on robi najlepszy def BPM w lidze, niezle 

 

tzn aż tak dobry jak jego blocks per 36 nie jest ale naprawdę niezły steal 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tzn aż tak dobry jak jego blocks per 36 nie jest ale naprawdę niezły steal 

 

O w mordę. Aż sobie sprawdziłem.

 

4,5

 

Tylko szkoda, że fauli per36 ma 6.

 

I jak na taki patoloteam to Drtg. Kurde, koleś naprawdę nieźle w cyfrach wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robinson na razie wygląda jak wczesny Ibaka, z czasem spadnie mu liczba bloków i zyska na tym jego poziom gry w obronie. Co nie zmienia (mojej) tezy, że za dwa lata to powinien już być tier Nurkicia i Adamsa, i to raczej co najmniej.

 

A skończy się tak, że Knicks odwalą Lakersów i go gdzieś oddadzą jak złote rączki i Bryanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zion/Barrett/Morant + Robinson,Smith jr, Knox, Ntilikina + picki od Mavs i własne. Czy ktoś jest w stanie rzucić lepszą ofertą za Davisa?

 

Jeśli Kyrie odejdzie do NYK to Boston odpada, bo nie oddadzą w tej sytuacji Tatuma.

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeł. Twoje inicjały są obraza dla organizacji NYK

 

Dobrze ze wróciłeś.

 

Pytałem o te faule bo kiedyś Rób kręcił 7,8 per 36 fauli nawet

 

Moja egzystencja na tym świecie jest dla wielu kibiców tej pociesznej organizacji obrazą, więc jestem przyzwyczajony :] 

 

Dziękuję :] 

 

Ostatnie 17 meczów to 2.8 faulu na 20 minut na boisku. Młody jest, skacze jak piesek do każdej pompki. Jak się nauczy trochę samokontroli (a jest lepiej niż na początku sezonu) to będą mieć z niego pociechę w Nowy Orleanie, jak Mills z Perrym zapomną o obietnicach rozwijania młodzieży i oddadzą wszystko za Davisa :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jason Kidd is at Knicks shootaround today. Talking to DSJ and Mudiay right now.

 

Frank powinien za nim chodzić i notatki robić. Każdy krok, każde słowo, każdy oddech i każde badanie alkomatem. Swoją drogą: po co traci czas na tych wafli, jak może przeznaczyć go na Ntilikinę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw poczekajmy, aż Porzingis w ogóle wróci, bo podobno Knicks nie chcieli pozwolić mu grać, a tymczasem Dallas też uwięzili go na ławce z powodów zdrowotnych.

 

 

 

A Ty widzę łykasz wszystko co wychodzi z Nowojorskich mediów jak gąsior kluski :]  "bo podobno" :] 

 

Posłuchaj co mówił jego lekarz (nawet jest w tym dokumencie, który KP kręcił o swojej rehabilitacji) i co (to  samo w sumie) powiedział Cuban na pierwszej konferencji po wymianie: operacja to jedno, ale przygotowanie jego ciała do przeciążeń to drugie. I dlatego nie zagra w Dallas do końca sezonu, bo nie chcą ryzykować i pozwalają na kontynuowanie rehabilitacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.