Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co sezon od 17 lat gramy o nic, jak dla mnie moze byc gdyz alebowiem Knicks pchneli mnie w objecia NFL dzieki Dolanowi zmusilem sie do nauki przepisow, dzieki James.

 

Czy projekt Knicks ma sens? Smiem watpic, nie zebym sie poddawal ale napewno nie bede zarywal nocek zeby ogladac tank.

 

Enough.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeł, Orzeł - to co dla Lakers jest upadkiem, dla Knicks jest smutną normą ;]

 

Jesteś neofitą w c***owości swojej ulubionej organizacji więc słuchaj się bardziej doświadczonego kolegi, że to nie jest upadek, tylko początek :] Za dużo kasy do wydania? Zaraz znajdzie się jakiś weteran, który ma poprowadzić LAL do PO, który (spoiler!) nie spełni oczekiwań i zostanie w payrrollu na lata :] Bo przecież już latają informacje, że każdy ze składu jest dostępny, prawda? Młody narybek i pałowanie się nad jakimś np: Kuzmą? Landry Fields pozdrawia :] Charyzmatyczny prezydent ze swoją wizją na rozwój klubu? Nawet mi tu nie zaczynaj. Trener na dorobku, który podjadał z pieca najlepszych? Wink :] Wink :] Oddanie swojego rzekomego franchise playera za 28 pick + zrzut salary? Brawo!  

 

A to dopiero początek :]

 

 

Przemek wybacz, ale nie masz monopolu na szyderę z Knicksów..

Nie mogłem się powstrzymać i wybrałem najważniejszed od czasów Ewinga i Van Gundego wydarzenia:

1. Koniec kariery Larryego i contract Sprewella, deal i kontuzja McDyesa.

2. Gdzie IT chodzi na dziwki i kupuje koks.

3. Draft Sweetneya...

4. E.Curry sex scandal.

5. Oddanie Arizy i Hardawaya za Francisa

6. Contract Marburego... i sex przygody w aucie.

7. Contract Jeroma Jamesa i kupno Al Harringtona.

8. Rekordowa porażka w MSG.

9. Contract STATa i zatrudnienie McGradego.

10. MDA zwolniony przez kibiców.

11. Rekordowa seria przegranych w PO, zatrudnienie Melo.

12. Woodson lepszym trenerem od MDA

13. Marbury zdobywa 3 mistrzostwa i stawiają mu pomnik... w Pekinie.

14. Ile kg przytył Melo?

15. Linsanity i brak contraktu dla Lina.

16. Narkotykowiec najepszym graczem Knicks i 6th award winner.

17. Contract JR i ile przytył Melo.

18. W Big Apple nie działa nawet magia Zen.

19. Trade D.Rosa.

20. Kontuzja Porzingisa.

21. Czy Jeff Hornacek wie gdzie chodzić na dziwki i kupować koks?

Kolejność nie koniecznie chronologiczna, bo większość z głowy pisałem, ale jak macie coś do dodania - śmiało!

 

Najgorsze jest to że uwielbiałem ekipę Starksa, Ewinga, a nawet Houstona i Sprewella. Była moc, były skandale, były playoffy...

 

Ps. Moda proszę o przeniesienie off-topicu do Knicksow.

 

Połowa tych zarzutów jest prawdziwa i nie zamierzam się ich wypierać w stosunku to NYK. Ale druga połowa jest tak elegancko wyssana z palca jak teza, że DAR jest lepszy od Porzingisa :] Jak np: nr 12 czy 13 jest winą Knicks? Wodogłowiec pojechał w idealne dla siebie miejsce i został twarzą słodko-kwaśnego kurczaka. Nr 16 Melo był wówczas 3 w głosowaniu na MVP, więc taki Smith najlepszy nie był :] 

 

Ale najgorsze (i najzabawniejsze) jest to, że na tej liście ani razu nie pojawia się Mr. Dolan. I jak tu dyskutować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam nic nie wyssane, wszystko się zdarzyło. Miało być skrzydło szpitala ortopedycznego, ale uznałem że to przesada by była - niemniej ilość kontuzji i branych graczy po kontuzjach, sugeruje DMC jako idealnego kandydata do rekonwalescencji i podpisania kontraktu w Knicks...

 

Nr 16 Melo był wówczas 3 w głosowaniu na MVP, więc taki Smith najlepszy nie był :]
Wszyscy przecież wiemy że głosowanie na MVP to nie jest równoważnik najlepszego gracza :)

 

Ale najgorsze (i najzabawniejsze) jest to, że na tej liście ani razu nie pojawia się Mr. Dolan. I jak tu dyskutować?
Rany o roli "szatana" zapomniałem - tylko zmęczenie mnie usprawiedliwia!Synkowi to trzeba specjalna kolumnę dać, najlepiej w kilku klubach... wrzucam krótki artykuł bo jest tam kilka pozycji brakujących na liście :)http://www.gwiazdybasketu.pl/james-dolan-czlowiek-demolka-wlasciciel-z-piekla-rodem/ Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam wierzę w pieśń Dolana.

Mudiay i Burke zabiorą mu mpg ;o

 

Skoro ma grać na SG to te wafle mogą mu minuty ba PG zbierać.

 

Ja wierzę w pieśń Lakers:

DAR bustem był 

(chór) i jest

Ingram bustem jest

(chór) i będzie

Kuzma naszym zbawcą jest

(chór)LOOOOOOOOOOL 

a robi takie same cyfry jak Beasley w per36

oooooooo

LETNI WIATR

DELIKATNY JAK MUŚNIĘCIE WARG 

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.