Skocz do zawartości

gameframesports.com - 30-60 minutowe mecze


GH33

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również nie działało, sprawdzałem w pracy, chwilę po tym jak napisałeś. Później śmigało normalnie, więc prawdopodobnie dopiero edytowali bądź wrzucali mecz.

A z tymi potencjalnymi spoilerami w miniaturach, to racja. Dzisiaj do nich napiszę, aby spróbowali to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawili miniatury :) Dostałem odpowiedź:

 

 

 

Good point! I think it was initially a way to remember the game, like "that was the game Steph came back"..or "that was the game Horford went off" sort of thing. But I can see how it would act as a spoiler, so will definitely keep that in mind moving forward and use more neutral thumbnails.
 
Thanks for the great feedback, and for talking us up on the Polish forums - Feel free to hit me up with any other comments/suggestions that you're hearing. Pretty awesome to see the positive response so far, and will continue to improve as we go.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawili miniatury :) Dostałem odpowiedź:

Kolego Szanowny a dysponujesz jeszcze jakimiś ciekawymi linkami? Nie chodzi mi tylko o powtórki ale może masz coś fajnego jeszcze?

 

Nie ma głupich rzeczy n.t. NBA. Są tylko głupie komentarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz czas ganiać kozy w nosie i oglądać mecz z reklamami, ale jak trzeba wstać rano na najlepszy podcast ever live to dupa piecze i trzeba płakać jak to źle i niedobrze?  

 

S H A M E

 

:] 

 

 

właśnie  pisałem ty scalabrinie jeden, że oglądanie meczu zajmuje mi 60 minut gdzieś od 2010 roku więc troszkę mnie zaskakuje, że ludzie się tak podniecajo to stronko, ale spoko.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze zmienili miniatury ale widzr maja kolejna nowowosc ktora imo jest bardzo zla. Tzn moze byc ok na Rs ale po co wrzucaja rating meczu w finalach konfy? I tak ogladasz i tak a jak widzisz ocene typu 3 to wiesz ze jest stomp. I po drugiej kwarcie wiesz ze prowadzaca +20 druzyna wygrala na sto procent. Bo gdyby miala przegrac po super runie drugiej druzyny to by rating byl znacznie wyzszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze zmienili miniatury ale widzr maja kolejna nowowosc ktora imo jest bardzo zla. Tzn moze byc ok na Rs ale po co wrzucaja rating meczu w finalach konfy? I tak ogladasz i tak a jak widzisz ocene typu 3 to wiesz ze jest stomp. I po drugiej kwarcie wiesz ze prowadzaca +20 druzyna wygrala na sto procent. Bo gdyby miala przegrac po super runie drugiej druzyny to by rating byl znacznie wyzszy...

hmm nie widziałem tego

gdzie to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Szanowny a dysponujesz jeszcze jakimiś ciekawymi linkami? Nie chodzi mi tylko o powtórki ale może masz coś fajnego jeszcze?

 

Nie ma głupich rzeczy n.t. NBA. Są tylko głupie komentarze ;)

Znam tylko takie z transmisjami oraz ocenami meczów.

 

Masz taką samą stronę ale z NHL? :orange:

Niestety nie.

 

właśnie  pisałem ty scalabrinie jeden, że oglądanie meczu zajmuje mi 60 minut gdzieś od 2010 roku więc troszkę mnie zaskakuje, że ludzie się tak podniecajo to stronko, ale spoko.  

Za czasów gdy można było ciągnąć mecze z DavkaBT, targałem stamtąd wszystko, nie ważne czy pełny 3-4h mecz, czy pocięty. I nawet te 3-4 godzinne byłem w stanie oglądać, w playerze (MPCHC), ponieważ przy przewijaniu miałem pogląd i wiedziałem, kiedy kończy się jakiś timeout, reklama itp. Jednak mam kijowe łącze, ściąganie kilku GB zajmuje mi kilka godzin, więc przerzuciłem się na oglądanie na necie.

Niestety, podczas oglądania na necie, nie mam takiej opcji, aby móc sobie elegancko, szybko i bezproblemowo przewijać mecz, omijając pierdoły. Niektóre streamy ładują się w ciuuuuul długo, nie mają podglądu, więc muszę celować na oślep przy przewijaniu, co jest frustrujące. Inne streamy  podczas przewijania potrafią się wysypać, wtedy pozostaje załadować stronę od nowa i szukać momentu na którym się skończyło. Eeeeeeee... Miałem tego dość. A taki meczyk 30 czy 60 min, w przypadku którego wykładasz się na fotelu, nic nie trzeba grzebać i non-stop akcja, to dla mnie luksus :smile:

Edytowane przez GH33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Sam miałem zadać to pytanie, więc podbijam.

 

Sam miałem zadać to pytanie, więc podbijam.

 

Szczerze mówiąc wolę ich formę niż mecze z nba league pass, forma condensed do mnie nie przemawia, a na normalne mecze nie mam niestety czasu. Idelanie jakby dalej to robili i w jakosci 1080p, nawet byłbym skłonny zapłacić abonament :) szkoda, że nba.tv w taki sposób nie robi streszczeń meczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.