Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.04.2019 o 20:59, karl napisał:

Oo. Czemu Monty nie pisze już tu na forum? 

Jest wiele różnych powodów, ale czytam w tym temacie wszystko. 

Brown zostaje w Sixers, więc w przyszłym sezonie trochę szkoda czasu na ich oglądanie - będzie więcej wolnych chwil i może tu wrócę 😉 chyba, że znajdę jakiś sznur jak polishllama69 🙄

PS. Co to za śmieci forum dodaje na końcu tych linków? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Monty napisał:

Brown zostaje w Sixers, więc w przyszłym sezonie trochę szkoda czasu na ich oglądanie - będzie więcej wolnych chwil i może tu wrócę 😉 chyba, że znajdę jakiś sznur jak polishllama69 🙄

zawsze można się przerzucić na Hawks, Pierce to człowiek z sixers, więc nie jest to połączenie od czapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzea Brettowi kupić 2 lepszych asystentów :

jednego z A+ rankiem w obronie

drugiego z A+ w ataku

?

🙃

Nie jestem jego wielkim fanem, ale uważam, ze te PO miał i tak lepsze niż poprzednie i przyznam, ze boje sie, że mogliby go zastąpić... po prostu kimś gorszym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można było wylądować z Tomem Thibodeou , który by nam rozegrał 82/42mpg Joelem ;] 

A tak na poważnie: myślę, że po Colangelo gate w ubiegłym sezonie Sixers chcą trochę stabilizacji, chcą spokojnie popracować nad utrzymaniem/wzmocnieniem rosteru. Pamiętajmy, że teoretycznie i Simmons i Embiid są kawałek od prime'u, to nie jest tak, ze udupiliśmy jakoś grubo w tym rosterze i dostawalismy baty od każdego contendera i nie ma przesłanek by mogłoby być lepiej. Może media i kibice trochę za szybko chciały z Sixers zrobić legitnego kandydata na mistrza? 

W ECSF/ECF trzeba już mieć naprawdę dużo talentu, wyrachowania, ogrania. Sixers tego brakowało 2 lata temu bardzo - i u HC i u graczy, w tym roku było ciut lepiej, ale był też i Kwahi, który IMO może wprowadzić Raptors do finału. Jeśli Sixers dobrze przepracują lato, zatrudnią dobrych asystentów (po odejsciu Lange'a , Pierce'a i Monthego muszą kogos zatrudnić) , wpuszczą do gry Zhaire, Boldena,podpiszą jakiegoś backup C/PG to za rok powinni znowy być 1-3 siłą wschodu.

Najbardziej martwi mnie wykorzystanie Simmonsa,na którego chętnie zobaczyłbym inny koncept niż stanie z boku i przyglądanie się w HCO - Brett raczej nic lepszego nie wymyśli, ale też nie jest to coś, co ogarnie pierwszy lepszy HC. No i Embiid - wolałbym gdyby akcje zaczyna w lowpost a nie stawiał picki za linią 7m... inna kwestia, że jeśli Biid przepracuje lato rzutowo, poprawi trójke do 35% i trochę midrange to będzie bez znaczenia,czy będzie zaczynał piki wysoko, czy w low post bo bedzie p prostu nie do powstrzymania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lorak napisał:

dlaczego właściwie Brown jest tak krytykowany?

jakie w ogóle były lepsze (i realne) opcje za niego?

Były, czy są?
Moim największym zarzutem do Browna jest zajechanie Biida przez cały sezon - majac na uwadze jego problemy zdrowotne powinni go używac rozważniej i tak jak Raps z Kwahiem pozwalać mu dużo więcej odpowczywać w RS. 

Największy jednak zarzut to jednak gra defensywna - duzo poniżej potencjału, zresztą ofensywnie często też to nie było to co powinno być.
Kiepskie rotacjie - Ben i TJ jednocześnie np.
Długo stawianie takiego J.Simmonsa nad Ennisem, czy brak próby gry Boldenem na C, czy wrzucenia Zhaire na DAR coby sie mogl ogrywać w PO.

i ogólnie gra Sixers poniżej potencjału przez cały sezon.

Zgadzam się jednak, ze lepszych, realnych opcji za wiele nie widzę, dlatego też tak bardzo się nie upieram. 
Ten aystent z Indiany jest ciekawy, ale do HC od aystenta to jest kawałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

dlaczego właściwie Brown jest tak krytykowany?

jakie w ogóle były lepsze (i realne) opcje za niego?

Jak już rzucamy linkami, to opisałem to tutaj https://sixers.pl/nie-o-taka-philadelphie-walczylismy/ (nie tylko w punkcie o Brownie, ale też o Simmonsie i Embiidzie). Generalnie brak pomysłu na swoich graczy, słaba obrona, nierówna gra i wyniki zdecydowanie poniżej potencjału zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie mysle jeszcze, że gdyby Sixers oddali za Butlera taką paczkę jak za Harrisa (choć wtedy pewnie nie było to mozliwe) to dzisiaj mieliby optymalny roster i lepiej wyglądałoby to z hajsem.
Biid/Covington/Butler/JJ/Ben byłoby lepsze w D i Covington na zmianę z Simmonsem może jakoś wybiliby z rytmu Kwahia + Cov jako spot up shooter chyba lepiej wygląda od Harrisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, iglo13 napisał:

jak Dallas dzis wylosują 1 pick to sie przekonasz do Mavs 😎

nie lubię Luki i KP 

 

cóż pozostaje kibicować sixers dalej

 

Obraz może zawieraÄ: co najmniej jedna osoba, tekst i na zewnÄtrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

Luka, Prozingis i Zion, który byłby pysznym czekoladowym łączeniem tego odwróconego, europejskiego Oreo. Mmmmmm...

Dallas jak wylosują jedynkę to w Atlancie się ze szczęścia popłaczą. 

Nie będzie Oreo.

 

@edit.

Zapomniałem że jest top5 protected.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, memento1984 napisał:

sluchaj, wskakuj na CavsWagon, bo jak dzisiaj polosujemy 1ke, to ani miejsca przy oknie ani z tylu.

i tak oglądałem sporo CAVS bez Ziona, jakoś miało to swój klimat + Drew całkiem nie najgorzej tym zarządzał, aczkolwiek na koniec już naprawdę niezłt boty tam były, więc nawet ja masochista odpuściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie lata obserwowana karuzeli trenerskich nauczyły tego, że czasem lepsze jest wrogiem dobrego i jeśli zawodnicy nadal chcą grać dla trenera, atmosfera w klubie jest dobra, a na horyzoncie nie ma ewidentnie lepszego następcy, to lepiej nie mieszać, bo zamiast Steve'a Kerra w miejsce Marka Jacksona można skończyć z zamianą D'Antoniego na Byrona Scotta.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.