Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem coraz bardziej zbudowany Shemetem. 
Tacy ludzie często nie idą zbyt wysoko w drafcie przez brak wysokiego sufitu i lądują w 2-3 dziesiątce.

 

Gość fituje do naszych potrzeb, siepie 41% trójek w rookie season... Jak popracuje nad obroną, okrzepnie to będziemy mieli z niego dużo pociechy. Na plus wygląda też zmiana Holems->Bolden. Nie bardzo byłem przekonany do oddawania Richauna, ale Bolden eweidentnie wygrał rywalizację z Amirem, jako tako trafia trójki, nieźle gra swoją długoscią w obronie, a bywają sptokania, gdzie spoko wygląda razem z Embiidem. 

 

Fajnie, że ostatnio jakby trochę lepiej wygląda znowu Simmons. Dostał się do ASG co powinno zrobić mu dobrze, nie będzie, że caly fame przejmuje Biid.

Zastanawiam się tylko gdzie w tym wszystkim miejsce dla Butlera? Trafił kilka fajnych rzutów, w PO z całą pewnością powinien być wart więcej niż był RoCo, ale extension dla niego na maxie? 29 letni borderline allstar.. hmm hmmm HMM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wes Matthews powinien być w zasięgu po wykupieniu przez Knicks, a 76ers mają bodajże 4,5mln$ trade exception, które można wykorzystać na niego i z miejsca powinien dać spacing i trochę D, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade exception nie może zostać wykorzystane na wolnego agenta. 

 

taa wiem, pisałem z ziomkiem i ten komentarz i pomyliłem kwestie, miałem na myśli minimum dla Matthewsa i trade exception dla Dedmona, który też powinien być użyteczny, foux pas ale nie będę tego poprawiał już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale te 4,5 i tak na Dedmona nie wystarczy ;]

 

taa ale z Amirem i Pattonem  już powinno ,gdyby było, ja się dziś muszę chyba nauczyć czytać dokładnie, bo oni mają 4,5MLE a 2,56 trade exception :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam dla Ciebie kolejną złą wiadomość - trade exception nie łączy się z innymi kontraktami. :)

 

tzn. jak masz takie o wartości 2,56, to może pozyskać w zamian zawodnika z kontraktem do tej kwoty (czy tam odrobinę wyższej).

 

Nie możesz natomiast zebrać do kupy TE, Amira i Pattona celem zebrania odpowiedniej sumy salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Sixers bronili na takim poziomie cały sezon, to byliby w okolicach tam gdzie są Bucks, a mają do tego potencjał. 

 

Z grubsza ostatnio oglądam Sixers dla duetu Bolden-Shamet, Bolden będzie albo surowym energizerem, który raz na jakiś czas da wartościowe minuty, do końca kariery, albo rozwinie się jak Siakam czy Millsap. Shamet jest wykorzystywany jako spot up shooter, ale w college'u grał jako PG, i ma warunki do tego, żeby być okej obrońcą. No i rzuca trójki na 41%...

 

Sixers mają 14-5 z Zachodem i 21-9 z Butlerem.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gość fituje do naszych potrzeb, siepie 41% trójek w rookie season... Jak popracuje nad obroną, okrzepnie to będziemy mieli z niego dużo pociechy. Na plus wygląda też zmiana Holems->Bolden. Nie bardzo byłem przekonany do oddawania Richauna, ale Bolden eweidentnie wygrał rywalizację z Amirem, jako tako trafia trójki, nieźle gra swoją długoscią w obronie, a bywają sptokania, gdzie spoko wygląda razem z Embiidem.

 

Amir przegrał rywalizację sam ze sobą LOL.

 

A Bolden jeśli będzie trafiał regularnie te 2-3 trójki na ~36% to będzie perfect fit do Bena grającego z rezerwowymi. Na początku sezonu gdy był całkowicie poza rotacją nie spodziewałem się, że bedzie można pisać o tym, że ma jakąś przyszłość w tym zespole.

 

Liczę, że Butler pokaże się z jak najlepszej strony z PO. Ale po tych cyrkach w Minesocie z zarzucaniem Townsowi i Wigginsowi lenistwa i narzekaniem, że sam musi ciągnąć ten wózek teraz powinno mu pasować, że Embiid z Simmonsem odwalają całą robotę za niego.

A, i jeszcze nie powinien być w ogóle rozważany jako zastępstwo dla Oladipo w ASG po szopce w zeszłym roku. Skoro go wybierają i nie chce grać to niech siedzi w domu, byle z dala od dziewczyny Simmonsa. Niech  już ten cały DLO leci do Charlotte, ku zadowoleniu jego fanów tu na forum, może ktoś mu maxa zaproponuje dzięki temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixersy mają być agresywne przed deadline... Jestem ciekaw, czy to oznacza spakowanie Zaira lub Fultza (a może obu) ?

Ogólnie nie rushowałbym wielkich zmian w zamian za potencjał, który i w Zhaire i w Fultzu mimo wszystko przecież siedzi... 

Mówi się o Sixers w kontekście Miroticia - to na pewno bylby ciekawy fit. Ja jednak chyba najchętniej wdziałbym jakiegoś dobrego 3-D takiego Courtneya Lee, czy Matthewsa (choć nie wiem co on jeszcze ma dzisiaj  baku prawde mowiąc) 

 

Na pewno poprawienie głębi i jakiś vet liderszip w 2gim unicie by się przydał, Miro miewał dobre okresy i pasowałby do Biida czy spacingowałby Benkowi... tylko ja bardzo chciałbym po prostu wzmocnić maksymalnie obronę , bo w ataku jako tako mamy czym grać, a w D... na tych szybkich mutherfuckerów przydałby się jakis doby comboguard z trójką, który moglby grac z Benem i nie psuć D, czy spacingu jak sami wiecie kto... 

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja bardzo chciałbym po prostu wzmocnić maksymalnie obronę , bo w ataku jako tako mamy czym grać, a w D... na tych szybkich mutherfuckerów przydałby się jakis doby comboguard z trójką, który moglby grac z Benem i nie psuć D, czy spacingu jak sami wiecie kto... 

 

czyli w sumie Jrue Holiday ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też w jego zdrówko nie ufam do końca, ale jak wchodzić all in to gość ma full package tego co może się nam przydać - potrafi prowadzić grę i byc off ball skuteczny za 3. No i gra kapitalnie w obronie.  Conley też niby spoko, chociaż to wymagałoby zabrania sporo grały Simmonsowi, ale wolałbym 30 baniek /3 dla niego niż 30/5 dla Jimmiego...

 

Oczywiście nigdzie nie jest powiedziane, że mamy wchodzić na grubo w ludzi tej klasy... czasami fajny roles wchodzi robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beverly nie do wyjęcia z Clipps imho. Będą walczyć do końca o playoffy, a to i tak spadający kontrakt więc nie przeszkadza latem. posucha na rynku sensownych ballhandlerów może być. Nie dziwi mnie dlatego oddawanie gały Butlerowi do poklepania w lineupach z Embiidem. Więc raczej widzę polowanie na wingów z 3. Może Ellington/McGruder/Carroll/Bazemore?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.