Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

No patrząc na te nazwisko to trzeba dziękować Bogu ,że Phila pozbyła się Hinkiego

MCW

Okafor

Noel

 

Wszyscy są poza koszykówka praktycznie.. Ich wartość wycenił rynek i nie wiem czego oczekiwałeś w zamian? Pomijając już,że Colanelo handlował nimi od samego początku i nikt nie chciał za nich dać nawet połowy tego co 76ers żądało

Mógłbyś się przynajmniej posilić na jakąś obiektywność...

Brett Brown, TJ, Covington, Embiid, Sarić, Holmes to ludzie Hinkiego.

Simmons i picki za które dostaliśmy Fultza to efekt jego pracy.

 

Jeżeli chodzi o ocenianie prospectów to na ich sukces w NBA składa się wiele czynników. Noel wyglądał na świetny wybór, jego defensywa była grubymi momentami imponująca, niestety kontuzje, tłok w składzie, a jak czas pokazał - przeciąg pomiędzy uszami spowodował, że gość jest dzisiaj gdzie jest. Byłem dużym fanem jego talentu, niestety z gówna bata nie ukręcisz Nerlens powinien dzisiaj być top5 wysokich obrońców w lidze gdyby tylko potrafił zająć się koszykówką.

 

Z MCW Hinkie szybko się wycofał (jakiż to był wtedy hejt na niego za to, że rozmontować zaczątki zespołu!! O la boga!), tamten draft był chyba najgorszym w dekadzie, mimo, że jakiś cudem znalazł się tam Giannis. A Okafor... k**** Okafor był jeszcze chwilę przed draftem No 1 w oczach połowy ekspertów. Shit happenz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kvrvva swoją drogą to będzie jednak mocno ważne lato w Philadelphii. Będę w szoku jeśli Colangelo nie poleci - karma go dojechała jak się okazało. Powrót do Hinkiego jest mimo wszystko mało realny (swoją drogą ciekaw jestem, czy pierwszym jego ruchem nie byłoby pozbycie się Simmonsa lol), chociaż fanbase ma gość za sobą gigantyczny, ludzie w nim widzą ojca sukcesów Sixers, pewnie zostało jeszcze trochę lojalnego stuffu.

 

Boje się tylko, żeby nie skończyło się jakimś Stanem Van Gundym, czy innym Isiah Thomasem...


Były rumorsy że Hinkie wolał KP ale owner nie chciał kolejnego niepewnego eurosa i wolał Okafora. Inna sprawa że KP chyba nie chciał iść do Sixers.

Też to pamiętam, sam byłem hejterem KP :P

KP jednak mało miał do gadania, jakby go Sixers chcieli to pewnie by go wzieli, jeśli Hinkie chiał rzeczywiście Porzingoda, to tylko zwiększa jego mikre szanse na powrót do Philly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

swoją drogą ciekaw jestem, czy pierwszym jego ruchem nie byłoby pozbycie się Simmonsa lol)

Pozbycie się Simmons tylko dlatego że były gm sobie go cenił? to raczej by nie przeszło

 

Simmons był przecież tak mocną jedynką że raczej cięzko tutaj chwalić Coangelo za to że go wybrał 

 

Ogółem jak czytam te tweety że gość najchętniej by wymienił Embiida na Kristapsa to można się lekko załamać :D

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli Colangelo naprawdę miał jakieś lewe konta na twitterze [w co trochę nie chce mi się wierzyć, ale kto go tam wie, nie znam], to  nie zdziwię się jak z czasem się okaże że jest chory psychicznie czy ma jakieś inne zaburzenia

 

 

Dla mnie to jest absolutnie niepojęte, nie znam się, nie pracowałem 40 lat z murzynami w Ameryce, ale pracuję z ludźmi różnych narodowości, jednych lubię mniej, drugich bardziej, na niektórych mogę ponarzekać, ale żeby zakładać lewe konta na social media i kogoś tam krytykować albo ujawniać jakieś sekrety? niepojęte

 

opcja 2 że kogoś grubo czymś wkurwił, i ktoś go wrabia.  Ciekawa sprawa, tak socjologicznie  : )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duranta to mozna jeszcze zrozumiec bo w miare mlody chlop, ale ze GM zespolu NBA moglby cos takiego odwalic i poswiecac na to czas - wydaje sie niewyobrazalne i dziwne. Szkoda, ze internet i media spolecznosciowe (ogolnie dzisiejsza technologia) nie byly powszechnie obecne w latach 90 i wczesniej bo mielibysmy jakis punkt odniesienia+wiele dziwnych/ciekawych faktow na temat NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt go nie wrabia.,Nie syn,nie ojciec,nie żona te wszystkie 5 kont to BC.,Dla mnie to nie jest aż takie dziwne.Skoro najpotężniejszy typ na świecie zarywa noce i ranki żeby wypisywać bzdety i narcystyczne pierdoły na Twitterze,to GM prowincjonalnej drużyny sportowej nie chce być gorszy.,Przykład idzie z góry.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zapomnialem o Trumpie i jego aktywnosci w mediach spolecznosciowych. Sam bardziej sklaniam sie temu, ze to Coleangelo, ale po prostu fakt takiej aktywnosci dla mnie wydaje sie dziwny i nierozumialy. Mam konto tylko na facebooku i od jakiegos czasu tutaj, wiec moze dlatego tak jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.reddit.com/r/nba/comments/8niwii/bodner_according_to_nba_executives_during_his/?st=jhuqmom3&sh=b6623ee5

http://www.sixersbeat.com/2018/05/30/144-bryan-colangelo-had-burner-accounts/

 

 

 

On the Sixers Beat podcast, Derek Bodner said that he spoke with multiple NBA execs who strongly suspected that Colangelo had several burner RealGM accounts when he was in Toronto. Starts around 00:17:09 of the podcast.

Good thing the Sixers did their due diligence when they hired a GM for the most important period for the franchise in over a decade

 

Gość przeszedł samego siebie, krytykował na Twitterku swoich graczy a na forum RealGM bronił swoich własnych decyzji z lewych kont. Mistrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.