Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Minnesota wyszla z twarza, dobry deal dla obu stron, zakladajac, ze jimmy przedluzy. Z drugiej strony jimmy ma najgorszy wiek, zeby mu dawac dlugiego maxa.

Cavs zacieraja rece, majac takiego korvera. Love to troche za drogi, ale nigdy nie mozna tego wykluczyc. Cavs prawie napewno chcieliby zepsutego fultza za korvera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmie dostał ekipę z obroną, ambicjami i na słabszym (co by nie mówić) wschodzie. Philla dostała doświadczonego (co ważne) allstara z defensywa i... wybujałym ego. Nie wiem jak oni będą się dzielić piłka przy lubości JB do jej przetrzymywania i ISO, ale brak finałów wschodu to może być exit Butlera.

 

Ciekawy też jestem jak się będą z Embiidem dogadywać i... czyja dupencje weźmie na cel jako pierwsza :)

 

BTW. Tu na dziś musi Wilson Chandler grać na 4, a JJ na 2 w S5, bo z "obecnym" Fultzem to nie ma prawa zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnimy się w postrzeganiu słowa "działało" - bo dla mnie nie działało. Więc tym bardziej z kolejnym ballhandlerem nie zadziała.

Sixers bardzo potrzebowali drugiego ballhandlera. Ben w tym sezonie gra więcej bliżej kosza i próbuje korzystać z szybkosci żeby coś kreować / punktowac. Problem z Fultzem nie jest taki, że potrzebuje piłki, tylko że bez piłki nie robi spacingu i nie jest zagrożeniem jako spot up shooter. 

 

Widzę prędzej backcourt Fultz-Jimmy-Chandler / Fultz-JJ-Jimmy / TJ-JJ-Jimmy nawet z Simmonsem na 4 od biedy bardziej niż Fultz-Simmons-Cov, gdzie Cov jest tylko niezłym spotup shooterem bez zagrożenia na picku i bez pierwszego kroku. Widzę też Simmons-JJ-Jimmy, Simmons-Shamet-Jimmy, czy Simmons-Jimmy-Chandler 

 

Teraz Brett może tak rotować żeby nieustannie mieć kogoś robiącego grę na parkiecie z trójki Jimmy-Simmons-Biid to jest huge upgrade. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny deal dla sixers. docelowo maja big 3, ktore musza odpowiednio obudowac i solidne okienko zeby cos osiagnac, moze nawet w tym sezonie. zobaczymy kogo dorzuca.

 

dojscie butlera podnioslo twolves o jeden poziom w gore, podobnie bedzie z sixers. kwestiami pozaboiskowymi bym sie nie martwil bo jak znam zycie prawda lezy gdzies po srodku i twolves swoje 3 grosze dorzucili do calej sytuacji.

 

butler w philly bedzie zmotywowany, skoncentrowany i jak znam zycie zacznie grac najlepszy basket w karierze, bo jest w cy i musi sie teraz wykazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 

I am hearing the @Sixers are kicking the tires on the idea of claiming @carmeloanthony off waivers if the @HoustonRockets let him go. Definite need for Philly, with @dariosaric gone and @mikemuscala the only other option at the 4 right now

 

 

Following the commercial break during the Boston Celtics vs. Portland Trail Blazers game, Brian Scalabrine, who played with Korver on the Chicago Bulls, said the Sixers are in the process of getting a deal done.

It’s interesting, but also not surprising. Korver began his career with the Sixers, playing 337 games over five seasons. Over that span, he averaged 10.5 points and 3.2 rebounds while shooting 40.9 percent from beyond the arc.

Ja rozumiem, że brakuje 4 w Sixers, ale chyba ten Melo to musi być żart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że brakuje 4 w Sixers, ale chyba ten Melo to musi być żart?

Nie chciałem zapeszać, ale czułem, że tak się to może skończyć. 

Oczywiście bardzo bym sobie tego nie życzył, bo ani to role-model, ani efektywny gracz na dziś, do tego dziura w obronie. 

Jedyne w czym jest niezły to iso/postup game, ale nie jest w stanie już wyrównać swojej kiepskiej gry obronie. 

 

Korvera oczywiście bardzo chcę - to byłaby piękna historia -  w końcu to u nas zaczynał - byle nie dać się Cavsom naciągnąć. Uważam, że Korkmaz lub jakis 2nd rounder to maks co powinniśmy za niego dać, gdzie Korkmaz w sytuacji Cavs to już super deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby Tristana z kornerem wyrwać za fultza chandlera i jakiś pick

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jakby Tristana z korverem wyrwać za fultza chandlera i jakiś pick

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby Tristana z kornerem wyrwać za fultza chandlera i jakiś pick

 

Och, stanowczo zbyt skąpa ta propozycja...! Za taki zacny zestaw jak TT + Korver, do Fultza, Chandlera i picku należałoby dodać jeszcze kolejne 3 picki, Shameta, TJ'a, Korkmaza, Muscalę - i jakby CAVS wciąż byli nieprzekonani, to Butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.