Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie błędem Philly jest oddanie Saricia i Covingtona, jak spuścić można było Fultza. Wiem, że Butler > Sarić + Covington, ale mimo wszystko mając do wyboru oddanie ich obu, a zbędny balast w postaci Fultza to bym się nie zastanawiał. Możliwe że nikt z obu stron nie brał nawet pod uwagę dołączenie go do pakietu, ale mimo wszystko szkoda pozbywać się dwóch sprawdzonych graczy, którzy mają swoje huśtawki, ale bardzo często są istotni. Uważam, że cena za Butlera w postaci Saricia i RoCo nie była jakoś bardzo wygórowana, ale mając taki asset jak Fultz to aż żal nie skorzystać. Fultz w Philly jest zbędny, ale sądzę, że nadal można na niego nabrać niejednego GM-a i sądziłem, że Wolves akurat się wkopią w niego...

 

Fultz to ma bardzo krótką drogę do przebicia Bennetta, a to nie lada wyczyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saric jest ogółem imo overrated i jego bardzo łatwo zastąpić 

z Cov gorzej bo to jest doskonały roles no ale trzeba coś oddać aby dostać top10-15 gracza ligi nawet na tak krótkim kontrakcie

 

Fultz niby powinien polecieć tylko jak to ma oznaczać że za 6th mana znów ma robić TJ to już gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz na ten moment jest bez jakiejkolwiek wartosci i nikt nic za niego nie odda.

Trzeba bylo rol temu go pchac za Kembę i byloby po sprawie. A tak Phili zostaje sie modlić ze jeszcze cos z niego wyrosnie, choc jak nawet ja tracę nadzieje to juz słabo. Nie pamietam przypadku, zeby z takiego kozaka w szkole sredniej i w collegu zrobil sie taki kartofel w jeden sezon. Noe moge tego zrozumieć kto to i co zjebał. Przeciez to byl murowanu top1 pick bez jakichkolwiek dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Trade ma 2 oblicza.

 

Z jednej strony cieszę się, że pozbyliśmy się Covingtona, który wkurwiał mnie niemiłosiernie i którego nijakość w serii z C's zadecydowała o exicie. Z drugiej strony to były jego pierwsze PO i można było liczyc na upgrade w kolejnym sezonie. Overall miał świetny wpływ na zespół i jak sobie pomyślę gdyby został nam Simmons-JJ-Jimmy-Cov-Embiid to byłby roster że pfff.

 

Co do Saricia to jestem dużym fanem gościa - był zawsze pozytynym duchem zespołu, niesamowitym glue guyem, robił wszystko co trzeba na parkiecie i bardzo regularnie zaliczał progres. Jak siedziała trójka był świetnym fitem. 

 

Tracimy dwóch starterów i to wcale nie bylejakich, bo stanowiących o tożsamości zespołu.

 

Co zyskujemy?

Jimmiego, który zdążył się pokurwiać juz w którejś ekipie, chciał iść do miejsca gdzie się  wygrywa, a jako przykladowe destynacje podał miejsca , gdzie dostaje się w dupala. Jimmiego, który humorzył, odpoczywał, nie grał w ASG i ogólnie był taki średnio zdecydowany w niktórych kwestiach, gościa, który będzie chciał latem duuużo zielonych. 

Pytanie, czy Jimmy rzeczywiście jest tak twardy jak deklaruje? Boję się, zeby nie doszło przez niego do jakichś zgrzytów pomiędzy nim a Simmonsem/Biidem.

 

Jakie jest plus? Zamieniemy 2 starterów na 2way playera, allstara pełną mordą, gościa, który raczej nie będzie notował w PO linijek w stylu Covingtona, ktoryemu Jaylen Brown , czy Tatum nie zrobiłą z dupy jesieni średniowiecza. Jesli charakter Jimmiego jest taki, jak twierdzi że jest to powinien wnieść niesamowity lidership do szatni, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że Embiid i Simmons to będący 'nieco' twardsi od KATa. To wreszcie ktoś ograny o wymiernej roli w zespole. To gośc, który jest w stanie wziąć piłę w łapy i przekozłować ją, zdobyć punkty - czyli robić rzeczy, których w Sixers BARDZO brakowało z obwodu. Może da też kuksańca Fultzowi, wzmocni jego pewność siebie? Albo posle go do koszykarskiego grobu... who knows?

 

Co do Fultza - nie ruszałbym go poki co-  ma w tym momencie znikomą wartość, gorzej raczej nie będzie, a może kiedys, jak zejdzie z niego presja jeszcze się odrodzi.

Witaj wiec Jimmy Butler, witajcie nowi Sixers. 

Obrona przez nieobecność Dario powinna być dużo lepsza, butler <-> cov wielkiej różnicy nie zrobi, choć uważam, że z anchorem w postaci Embiida Butler będzie jeszcze lepszy. 

Ja bym na PF chciał takiego Aarona Gordona np. Ten atletyzm + obrona... pfff 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np suns, ariza?

Ariza by pasował a i słoncom myśle że marzenia o playoffs szybko przeszły i nie mają powodu go trzymać jednak mi osobiście trudno wycenić wartość Fultza  

 

 

 

Simmons-JJ-Butler-Amir-Embiid

Przecież Amir to backup Embiida. Nie ma szans że oni będą grać razem

Albo Muscala będzie w S5 i Bolden jako backup [w sumie wczoraj nawet mi się duet Bolden/Joel podobał] albo bardziej realistyczna opcja czyli podbiją jeszcze pod jakiegoś wysokiego z rzutem tylko tutaj nie mam za bardzo pomysłu kogo [no chyba że tu Ariza załatwi sprawe] lub po prostu zostawią jak jest i Ben będzie grał więcej na 4 ale wtedy to trzeba jakiegoś Korvera

 

 

 

 

 

Z jednej strony cieszę się, że pozbyliśmy się Covingtona, który wkurwiał mnie niemiłosiernie i którego nijakość w serii z C's zadecydowała o exicie

Winnym exitu z Celtics na samej górze jest Brown i jego ludzie  a później gdzieś daleko z tyłu Cov i reszta

 

 

Ja bym na PF chciał takiego Aarona Gordona np. Ten atletyzm + obrona... pfff 

 

Przecież Gordon ani jakoś super nie rzuca ani jakoś super nie broni.. Ten jego atletyzm przekłada się obecnie głównie na dunki  [chociaz oczywiscie zły nie jest bo jest ok po prostu jakoś tutaj nie pasuje] plus kontrakt 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Love

 

Czekam na kolesia w Philly za Fultza i Chandlera w połowie sezonu. Jak już mają zasrywać salary Butlerem, to trzeba iść na całego, wchodzić all-in. 

Myślę że Cavs nawet nie wymagaliby Fultza. 

 

Zahire Smith, 1 rundowy pick, Chandler + coś żeby kontrakty się zgadzały za Lova to dla Cavs byłby dobry deal. 

 

Love w Cavs nie ma po co siedzieć za bardzo, zawodnik na tym etapie kariery pewnie chciałby jeszcze zagrać w playoff, Cavs Love też nie bardzo potrzebny bo ich celem jest tank (chyba że Love ma być tym zawodnikiem dla którego kibice mają przychodzić na hale) 

 

Tylko ja nie wiem czy z perspektywy 76 opłaca się pozyskiwać Lova? Z jeden strony idealny fit, za 3 rzuca świetnie, spokojnie zaakceptowałby rolę tego 3-4 w drużynie. Z drugiej natomiast teraz ma kontuzje co może odstraszać no i ten kontrakt mały nie jest. 

 

Ciekawa kwestia,o której pewnie bedą się pojawiać plotki w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Albo Muscala będzie w S5 i Bolden jako backup [w sumie wczoraj nawet mi się duet Bolden/Joel podobał] albo bardziej realistyczna opcja czyli podbiją jeszcze pod jakiegoś wysokiego z rzutem tylko tutaj nie mam za bardzo pomysłu kogo [no chyba że tu Ariza załatwi sprawe] lub po prostu zostawią jak jest i Ben będzie grał więcej na 4 ale wtedy to trzeba jakiegoś Korvera

Bolden rzeczywiście wyglądał z Hornets zaskakująco fajnie, ale średnio widze go z taką trójką every night + on chyba dość spory jest do bronienia małych i szybkich PF?  Z drugiej strony gorszy od Sarićia w D raczej byc nie powinien, ale rzut musi siedzieć obowiązkowo.

 

Bena na 4 widziałbym więcej - zresztą w tym sezonie jeśli jest jakaś różnica w Simmonsie to właśnie fakt, że gra bliżej kosza więcej jako coś ala PF. Muscala mnie poki co w ogole nie przekonuje tak btw. szkoda tego Bjielicy jak c***.

 

 

Winnym exitu z Celtics na samej górze jest Brown i jego ludzie  a później gdzieś daleko z tyłu Cov i reszta

 

True. Niemniej gdyby Cov zagrał przynajmniej przyzwoitą serię zamiast dennej to seria byłaby albo dłuższa, albo po naszej stronie, a do trafiania spot upów i niebycia ruchanym w D Browna nie trzeba mu było.

 

 

Przecież Gordon ani jakoś super nie rzuca ani jakoś super nie broni.. Ten jego atletyzm przekłada się obecnie głównie na dunki  [chociaz oczywiscie zły nie jest bo jest ok po prostu jakoś tutaj nie pasuje] plus kontrakt 

Niby to trochę stat-filler w c***owym zespole, ale mam do goscia słabosc. Myślę że z Embiidem na C i w lepszym systemie wyglądałby w obronie duuuzo lepiej + fakt że może bronić spokojnie 2-4. Trójki nie ma elitarnej, ale jest powiedzmy respectable i w zespole z Biidem, Simmonsem i Butlerem mialby pewnie troche łatwiej niż  w Magikach, ale rzeczywiście kontrakt ma przesadzony - choć fajnie, bo malejący. 

 

Prosi się teraz o jakiegoś veta na PG w stylu Pattyego Millsa jako backup no i rzucającą 4kę - nawet smallballową , która nie zjebie obrony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Love

 

Czekam na kolesia w Philly za Fultza i Chandlera w połowie sezonu. Jak już mają zasrywać salary Butlerem, to trzeba iść na całego, wchodzić all-in. 

A po co im dwóch połamańców w jednym teamie za takie pieniądze. Niech Milsapa z Denver wyciągną co może być możliwe jak ci nie wiążą z nim przyszłości. Z drugiej strony może być dostępny w lato za jakieś 15 baniek za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.