Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tez odebrałem to jako żart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby chodziło tylko o ten wpis to ok

Embiid od samego początku robił z siebie idiotę w mediach społecznościowych

Nawet kiedy jeszcze nie zagrał minuty w lidze

Ja wiem że teraz są takie czasy że wszystko jest pod publiczkę

Ja jednak nie jestem fanem takich akcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby chodziło tylko o ten wpis to ok

Embiid od samego początku robił z siebie idiotę w mediach społecznościowych

u niego to sie moze przelozyc na wieksza kase marketingowo.

wiekszosc z nas robi tu na forum z siebie idiote za free :)

Red dick powiedzial w podcascie, ze to prywatnie zupelnie inna osoba.

granie glupa, trollowanie, zgrywanie cymbala itp wedlug mnie pozwala nabrac do samego siebie i otaczajacego swiata pewnego dystansu, co dla niektorych moze byc pozyteczne.

Edytowane przez mac
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka drama :] 

Hansowi klawiatura się nie zamyka? Źle

Kawhi udaje autyzm i patrzy się w ścianę a mówi za niego wujek? Źle

Dawać ten pre-season bo jest coraz lepiej :] 

Edytowane przez Przemek_Orliński
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do pytania co może Simmons poprawić poza rzutem, to już wiadomo, że zmienił technikę rzutu, przynajmniej przy osobistych. ;]

https://twitter.com/NoahLevick/status/1043908161298735104

Napisałbym ''poprawił'', ale czy dojdzie do 70% to ja nie wiem. Przynajmniej normalnie układa ten łokieć przy rzucającej ręce i lepiej to wygląda wizualnie. Na twitterze jest tego więcej.

Edytowane przez BMF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do pytania co może Simmons poprawić poza rzutem, to już wiadomo, że zmienił technikę rzutu, przynajmniej przy osobistych. ;]

https://twitter.com/NoahLevick/status/1043908161298735104

Napisałbym ''poprawił'', ale czy dojdzie do 70% to ja nie wiem. Przynajmniej normalnie układa ten łokieć przy rzucającej ręce i lepiej to wygląda wizualnie. Na twitterze jest tego więcej.

https://youtu.be/kLFoeej968M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądał ktoś pierwszą preseason game? Jakie wrażenia po obejrzeniu Fultza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jumpery były 3 z czego trafił jeden, wszystkie z midrange

2/2 ft

rzut wygląda lepiej, ''hakowac'' podczas sezonu go raczej nie będą ale wątpie aby mógłby być guardem obok Simmonsa w S5 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądał ktoś pierwszą preseason game? Jakie wrażenia po obejrzeniu Fultza?

Nawet całkiem dobre, wyszedł w piątce obok Simmonsa. Gdy obaj byli na parkiecie to Simmons grał jako rozgrywający, ale w minutach bez Simmonsa rozgrywał Fultz. Fizycznie wygląda bardzo fajnie, sporo energii, bardzo się starał w obronie, grał sporo jako ścinający do kosza i miał też parę fajnych wjazdów. Jego rzut to ciągle niewiadoma, bo za dużo jumperków z jego strony nie widzieliśmy ( jeden trafiony rzut z półdystansu, dwa spudłowane). Nadal nie próbuje rzucać za 3.

rzut wygląda lepiej, ''hakowac'' podczas sezonu go raczej nie będą ale wątpie aby mógłby być guardem obok Simmonsa w S5 

Niemniej to wygląda na bardzo interesujące ustawienie, bo na pozycjach 3-5 są gracze z rzutem za 3 punkty, a zarówno Simmons, jak i Fultz potrafią dobrze wchodzić pod kosz. Nie wiem, czy JJ jednorazowo wypadł z piątki, czy to 76ers zaczną nowym s5, ale podobała mi się ich pierwsza piątka. Choć wiadomo, że po drugiej stronie był tylko mistrz Australii.

Edytowane przez fluber
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać ze robi wszystko zeby nie rzucac z przesadnie duzej odległości. Fajne podania z tego wychodzą, co nie zmienia jednak faktu ze w S5 nie ma kto rzucac za 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Panowie. Obejżę sobie później. A Simmons coś próbował innego niż layupy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brown mówił że chciałby żeby JJ był tam Ginoblim ale raczej ciężko o to

Fultz bez przyzwoitej trójki nie może grać w S5. Defensywa będzie lepsza ale w ofensywie będzie taka przepaść, że jednak S5 z Redickiem będzie zdecydowanie bardziej plusowa

Dużo bardziej podoba mi się Fultz jako 6th man niż jako starter

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

asysta Simmonsa o tablice, wow wow wow!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ukrywam, przeszedł mi trochę entuzjazm co do sezonu. Przynajmniej Embiid zaczął rzucać te trójki bardziej płasko, więc mu podskoczą procenty. Fultz jako potencjalny starter, Simmons więcej czasu na low post, Embiid więcej czasu na low post - mniej więcej tego można było się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za wcześnie żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski, zwłaszcza że przeciwnik do wymagających nie należał. Na ten moment nie widzę w postawie/sposobie gry poszczególnych graczy jakichś większych różnic w porównaniu z ubiegłym sezonem. Simmons grał to samo nic nowego nie zaprezentował.

Ustawienie Fultza w S5 ma chyba przynieść pozytywny efekt psychologiczny. Fultz wyglądał na nieco pewniejszego siebie niż w ubiegłym sezonie, jest energia i dobra obrona, ale dla mnie to jeszcze nie to, nie ma przełamania, trafił chyba 1 z 3 jumperów do tego przestrzelił ze 2 po gwizdku i "chował" głowę. IMO oprócz Hanlena przydałby się jeszcze (a może nawet bardziej) jakiś psycholog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fultz dziś trafił pierwszą trójkę. Odnotowuję.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najważniejsze, że Fultz trafił 4 z 6 midrange jumperków, więc może się będzie sprawdzał jako off guard w S5 - bo chyba będzie jednak startował (dziś nawet najwięcej minut w drużynie).

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę że na początku to będzie z ławki jako 6th, potem może i startować. Dziś dostaje minuty "na przełamanie" i super!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że dla budowania psychiki i pewności siebie będzie miał S5. IMO psychiczna budowa, czy też odbudowa Fultza powinna być dla 76ers obecnie kluczowa. Przecież dobrze wiemy, że nie liczy się to kto wychodzi w S5, tylko jakie są zestawienia zawodników w trakcie meczu. Miejsce w S5 może Fultzowi dodać pewności siebie. Docelowo na 1-2 będzie się to kręciło głównie w zestawach Simmons-Fultz, Simmons-Reddick, Fultz-Reddick (z Simmonsem na skrzydle albo bez placu). Zobaczymy, co będzie najbardziej efektywne. Jak napisał lorak, dziś Fultz trafiał jumpery, więc jest szansa, że da radę efektywnie wyglądać obok Simmonsa.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzemo w RS będzie inna obrona i tak łatwo Fultzowi nie będzie, z ławki zawsze prościej odbudować się, natomiast w preseason mało kto broni więc może spokojnie grać S5.

Edytowane przez dannygd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi