Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko znalazł nowego pracodawcę. Ciekawe ile minut na mecz dostanie

Na 10 min to jest całkiem sensowna opcja. Choć w rotacji pewnie będzie daleko i nawet o tyle będzie ciężko. Ale na pewno warto mieć go w rosterze.

Davis, Randle, Mirotic, Okafor drugi.

Okafor drugi...

 

https://youtu.be/uy2Y6SK3UMU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wpisy i zachowanie embiida się nie podoba

Kiedyś shaq tak cwaniakowal a nie były to czasy Twittera i innych portali

 

Szacunek dla starszych wynosi się z domu

 

 

A żart powinien mieć pewne granice

Zdrowy Brand był bestią

Joel powinien zamknąć mordę, zamknąć okno rweetera i zagrać porządny sezon (oby nie z kontuzją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid wypowiadał się generalnie pochlebnie o Brandzie, więc nie wiem w czym problem. Wziął do siebie ten żart? ;]

 

Trash-talk Embiida jest świetny (albo dużo lepszy niż normalny), bo sam ma do siebie duży dystans, i jest raczej ponadprzeciętnie inteligentny, to daje rzadko spotykaną w NBA kombinację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło tylko o ten wpis to ok

 

Embiid od samego początku robił z siebie idiotę w mediach społecznościowych

Nawet kiedy jeszcze nie zagrał minuty w lidze

 

Ja wiem że teraz są takie czasy że wszystko jest pod publiczkę

Ja jednak nie jestem fanem takich akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło tylko o ten wpis to ok

Embiid od samego początku robił z siebie idiotę w mediach społecznościowych

u niego to sie moze przelozyc na wieksza kase marketingowo.

 

wiekszosc z nas robi tu na forum z siebie idiote za free :)

 

Red dick powiedzial w podcascie, ze to prywatnie zupelnie inna osoba.

 

granie glupa, trollowanie, zgrywanie cymbala itp wedlug mnie pozwala nabrac do samego siebie i otaczajacego swiata pewnego dystansu, co dla niektorych moze byc pozyteczne.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania co może Simmons poprawić poza rzutem, to już wiadomo, że zmienił technikę rzutu, przynajmniej przy osobistych. ;]

 

https://twitter.com/NoahLevick/status/1043908161298735104

 

Napisałbym ''poprawił'', ale czy dojdzie do 70% to ja nie wiem. Przynajmniej normalnie układa ten łokieć przy rzucającej ręce i lepiej to wygląda wizualnie. Na twitterze jest tego więcej.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania co może Simmons poprawić poza rzutem, to już wiadomo, że zmienił technikę rzutu, przynajmniej przy osobistych. ;]

 

https://twitter.com/NoahLevick/status/1043908161298735104

 

Napisałbym ''poprawił'', ale czy dojdzie do 70% to ja nie wiem. Przynajmniej normalnie układa ten łokieć przy rzucającej ręce i lepiej to wygląda wizualnie. Na twitterze jest tego więcej.

https://youtu.be/kLFoeej968M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś pierwszą preseason game? Jakie wrażenia po obejrzeniu Fultza?

Nawet całkiem dobre, wyszedł w piątce obok Simmonsa. Gdy obaj byli na parkiecie to Simmons grał jako rozgrywający, ale w minutach bez Simmonsa rozgrywał Fultz. Fizycznie wygląda bardzo fajnie, sporo energii, bardzo się starał w obronie, grał sporo jako ścinający do kosza i miał też parę fajnych wjazdów. Jego rzut to ciągle niewiadoma, bo za dużo jumperków z jego strony nie widzieliśmy ( jeden trafiony rzut z półdystansu, dwa spudłowane). Nadal nie próbuje rzucać za 3.

 

rzut wygląda lepiej, ''hakowac'' podczas sezonu go raczej nie będą ale wątpie aby mógłby być guardem obok Simmonsa w S5 

Niemniej to wygląda na bardzo interesujące ustawienie, bo na pozycjach 3-5 są gracze z rzutem za 3 punkty, a zarówno Simmons, jak i Fultz potrafią dobrze wchodzić pod kosz. Nie wiem, czy JJ jednorazowo wypadł z piątki, czy to 76ers zaczną nowym s5, ale podobała mi się ich pierwsza piątka. Choć wiadomo, że po drugiej stronie był tylko mistrz Australii.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown mówił że chciałby żeby JJ był tam Ginoblim ale raczej ciężko o to

Fultz bez przyzwoitej trójki nie może grać w S5. Defensywa będzie lepsza ale w ofensywie będzie taka przepaść, że jednak S5 z Redickiem będzie zdecydowanie bardziej plusowa

Dużo bardziej podoba mi się Fultz jako 6th man niż jako starter

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, przeszedł mi trochę entuzjazm co do sezonu. Przynajmniej Embiid zaczął rzucać te trójki bardziej płasko, więc mu podskoczą procenty. Fultz jako potencjalny starter, Simmons więcej czasu na low post, Embiid więcej czasu na low post - mniej więcej tego można było się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski, zwłaszcza że przeciwnik do wymagających nie należał. Na ten moment nie widzę w postawie/sposobie gry poszczególnych graczy jakichś większych różnic w porównaniu z ubiegłym sezonem. Simmons grał to samo nic nowego nie zaprezentował.

Ustawienie Fultza w S5 ma chyba przynieść pozytywny efekt psychologiczny. Fultz wyglądał na nieco pewniejszego siebie niż w ubiegłym sezonie, jest energia i dobra obrona, ale dla mnie to jeszcze nie to, nie ma przełamania, trafił chyba 1 z 3 jumperów do tego przestrzelił ze 2 po gwizdku i "chował" głowę. IMO oprócz Hanlena przydałby się jeszcze (a może nawet bardziej) jakiś psycholog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.