Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam ze nawet 76 będą mieli trudno zeby zrobić ponad 50W, Bucks to jakaś kompletna abstrakcja. Jedyny punkt zaczepienia to nowy trener. Ale skład dalej jest chimeryczny, genialne mecze giną w morzu przeciętności. Podobnie zresztą jak sama gra Giannisa. Pewnie znowu zrobi średnie października i listopada na 35/10/6 zeby przez reszte sezonu być juz "przeciętnym allstarem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers wygrali 52 mecze i mieli 5 SRS, mając zupełnie nowy zespół, bez Fultza, bez ławki przez 2/3 sezonu, będąc bottom3 w czwartych kwartach w całej lidze przez 2/3 sezonu, mając jako liderów niespełna: 24-latka i 22-latka, którzy zrobili spory progres na dystansie sezonu, już w poprzednim sezonie mając najlepsze S5 w całej lidze. Przede wszystkim, Sixers, wzorem Spurs, mają idealny styl gry do nabijania wygranych w RS, więc o ile w playoffach może być różnie, tak ze zdrowym Simmonsem i Embiidem powinni zagrać (na Wschodzie) gruby RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wstrzymał z deprecjonowaniem Giannisa, który :

a ) w końcu zagra pod trenerem spoza bottom3 ligi. W dodatku pod trenerem naprawdę dobrym

b ) w końcu zagra w ekipie gdzie mieć będzie bardzo dobry spacing.

 

I wstrzymałbym się z Sixers jeśli Ben i Embiid nie zrobią bardzo poważnego progresu, bo lud się przyzwyczai w NBA do nierzucającego Simmonsa, do Embiida (dać mu grać iso i postup bez podwojeń i tyle, bo skuteczność + częstotliwość strat wskazuje na to, że jest to opłacalne)

 

tak, bucks będą lepsi w tym sezonie, ale raczej wskoczą na poziom 76ers '18 a nie przeskoczą wersję '19.

 

BTW, milwaukee miało całkiem dobry (10 miejsce w 3P%) spacing dwa lata temu i Giannis grał na niewiele gorszym poziomie niż ostatnio. poza tym ich problemem bardziej była defensywa (dwa razy 19 w DRTG) niż atak (9 i 13). oczywiście nowy trener to poprawi i głownie dlatego W-L będzie lepszy, ale czy aż tak bardzo pomoże produkcji Antetokounmpo? poza tym przy Bleodse jego rola jako point forwarda będzie zmniejszona. nawet 30-10-4 przy super efektywności, to będzie za mało na MVP jeśli bilansu zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.,Zajek*rwabiście.,Dwa trafione- cięcie, trzy trafione- ciach nożyce itd. itd..,Nie widać ,że pudłuje to znaczy ,że nie pudłuje.,

Koledze chodziło o samą mechanike rzutu. Może jest i lepiej, ale kiedys nie pchał piły sprzed samej klaty

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jak na rok przerwy od gry i trenowania przez ten czas rzutu, to wygląda on fatalnie.

 

btw.co do Simmonsa.Gdzie on ma pole do poprawy, jezeli nie poprawi znaczaco rzutu?Nie mowie o trojce na 40%, ale cokolwiek, jakis floater czy poldystans zeby sie nie kompromitowal i nie byl najgorszym graczem na boisku jak w serii vs Celtics.

 

Konczy pod koszem dobrze, takze gdzie widzicie najwieksze pole do poprawy, poza rzutem?

 

Nie wierze ze gosc w jeden offseason z totalnie zerowego zagrozenia rzutem dalej niz metr od kosza poprawi sie na tyle, by rzucac jumperki.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jak na rok przerwy od gry i trenowania przez ten czas rzutu, to wygląda on fatalnie.

 

ten rzut to tak troche Shawn Marion meets Jason Kidd.... na open J to sie moze nadaje, ale na cokolwiek contested to juz nie, niski & wolny release 

 

Perspektywa kamery? :)

 

https://twitter.com/RealJakeHyman/status/1042772613548924928

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam, ale różnice jednak widać. Wydaje się, że teraz ten release jest trochę wolniejszy niż wcześniej. Na pewno jest lepiej niż było w zeszłym sezonie. Zobaczymy, na jakie procenty to się przełoży, bo teraz to trudno wyrokować, czy to dobrze że tak rzuca, czy jednak nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.,Zajek*rwabiście.,Dwa trafione- cięcie, trzy trafione- ciach nożyce itd. itd..,Nie widać ,że pudłuje to znaczy ,że nie pudłuje.,

 

No... Po takim filmie trudno mieć nadzieję na jakąkolwiek dobrą zmianę... Nie to co na poniższym filmie - był zwiastunem fenomenalnej kariery i historycznie wybitnej formy strzeleckiej:

 

 

Takie filmy znaczą wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam, ale różnice jednak widać. Wydaje się, że teraz ten release jest trochę wolniejszy niż wcześniej. Na pewno jest lepiej niż było w zeszłym sezonie. Zobaczymy, na jakie procenty to się przełoży, bo teraz to trudno wyrokować, czy to dobrze że tak rzuca, czy jednak nie bardzo.

Rzut wygląda chyba jednak lepiej niż predraft i sam Fultz mowil ze jest lepszy, na ile to prawda - nie wiem, jak sobie przypomnę SL to funkcjonalny był ten jego jumper. Cudów się nie spodziewam, na fatalną formę i porownania do Mariona chyba zbyt wcześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzut wygląda chyba jednak lepiej niż predraft i sam Fultz mowil ze jest lepszy, na ile to prawda - nie wiem, jak sobie przypomnę SL to funkcjonalny był ten jego jumper. Cudów się nie spodziewam, na fatalną formę i porownania do Mariona chyba zbyt wcześnie.

Nie wiem, czy lepiej, bo nie znam się na mechanice rzutu, na pewno wygląda troszkę inaczej.

 

Trudno oczekiwać, żeby Fultz mówił co innego. Podczas obozów i media days 95% graczy jest w życiowej formie i poprawiło 3/4 rzeczy w swojej grze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.