Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - ECF (2) Celtics vs (4) Cavaliers


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

Ainge musi zatrzymać Smarta, chłopak jest dla Celtics bezcenny. 

 

Po prostu nie mogę uwierzyć w to co się dzieje. Chwilo trwaj. 

 

Jak się chciałem jakiś tydzień temu zakładać, że Ainge go przedłuży, to nikt nie chciał w to wejść. Taki grajek na playoffs, identyfikujący się z klubem jest naprawdę bezcenny. Ale może zadowoli się ok. 10 mln/rok :)

 

Boston złamał dzisiaj Cavs swoją nieustępliwością i konsekwencją w grze. Jestem przekonany, że w ubiegłym sezonie po takim początku jak dzisiaj Cleveland by to wygrało blowoutem. Tymczasem LJ trafiał rzut za rzutem a Boston był mniej więcej -5/-7. 

 

To będzie fajny dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Póki co starcza na Wschód. Sam jestem ciekaw przyszłgo roku i już pełnego składu Celtów, wtedy dopiero bedzie ciekawie.

 

Nie, niestety nie będzie ciekawie. 

Może z GSW ugrają jeden mecz więcej niż w ewentualnym finale w tym roku. 

Od przejścia Duranta, w NBA w kontekście mistrza w ogóle nie jest ciekawe i nie będzie przez kilka dobry lat.

Żeby było ciekawe każdy tylko liczy na kontuzje GSW co już samo w sobie jest etycznie słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety nie będzie ciekawie. 

Może z GSW ugrają jeden mecz więcej niż w ewentualnym finale w tym roku. 

Od przejścia Duranta, w NBA w kontekście mistrza w ogóle nie jest ciekawe i nie będzie przez kilka dobry lat.

Żeby było ciekawe każdy tylko liczy na kontuzje GSW co już samo w sobie jest etycznie słabe.

 

To jak już wiesz co i jak będzie, to mógłbyś podrzucić numery lotto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi LBJ ciagnie ten wozek sam w c***. Zle sie to oglada banda mlodych dobrych przyszlych all starow kontra jeden Krol i czadem KLove .

Bedzie ciezko nawet jak wygraja to jak patrze na zachod to nie mam zludzen sila ognia w GS i HOU jest tak ogromna ze szanse male.

Ciekawi mnie off season LBJ ma juz dosc bedzie szukal kosztem kasy najlepszej ekipy po misia :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy po powrocie Haywarda i Irvinga Tatum oraz Rozier zadowolą sie rolą tylko rezerwowych. Nagle zniknie cała uwaga mediów, kibiców. Taka nowa sytuacja może wywołać troche frustracji "my tu harowaliśmy cały poprzedni sezon, nie dawano nam żadnych szans, a my tymczasem, niemalże pierwszoroczniaki pociągneliśmy ten zespół do Finału EC a może nawet i finału NBA."

To fajnie może wyglądać na papierze, że zmiennikami bedą Tatum i Rozier, tylko pytanie czy to bedą Ci sami zawodnicy z tego sezonu. Prawie jak z łączeniem sie kilku partii. Na papierze 22+8+4+2 powinno dać 36% a wybory weryfikują i wychodzi tylko 29%.

 

Tatum nie będzie rezerwowym nawet w 100% zdrowych celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie nie oznacza od razu, że Celtics za rok zagrożą Durantom. Lepiej oglądać zdrowe zespoły niż zdziesiątkowane kontuzjami. Czy tak ciężko zrozumieć, że ciekawie będzie zobaczyć Irvinga, Haywarda i tegorocznych wilczków w przyszłym sezonie? Jak to razem zaskoczy?

Od roku tak jest i chyba też przez niektóre wpisy na forum, że NBA Finals zamiast być wisienką na torcie staja się flakami z olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu cwaniakujesz? 

łatwiej chyhba przewidzieć że murowany faworyt wygra mistrza niż podać poprawnie 6 losowych liczb, right? 

 

Popatrz sobie ile płacą bukmacherzy za tytuł dla Golden i porównaj to z prawdopodobieństwem trafienia szóstki a zrozumiesz jak głupie porównanie wybrałeś

 

To była tylko hiperbolizacji. Nie widzę sensu w rozważanie jak to GSW będą walcować ligę przez najbliższe lata, w momencie kiedy jeszcze trwają Playoffs i przynajmniej na Wschodzie jest szansa na wyrównaną serię w finałach konfy. 

 

Chyba nie trzeba być nostradamusem, a wystarczy zobaczyć G1 HOU vs GSW żeby widzieć w Warriors contenderów na lata, ale to nie jest moment na takie dywagacje. Przynajmniej moim zdaniem. Sezon ogórkowy przed nami będzie jeszcze czas na takie polemiki.

 

Sam byłem wśród zdecydowanych krytyków decyzji Duranta, ale obecnie nie zamierzam tego przeżywać jak Rappar, który w każdym temacie potrafi do tego nawiązać. ;] GSW są mocarni, ale i tam może się to posypać wcześniej niż później. Na parkiecie to bestie, ale trzeba pamiętać, że poza nim są tylko ludźmi. Liczę, że prędzej czy później ta formuła się wyczerpie i albo ktoś się pokłóci o cash, touches, pozycję w zespole itd. Poza tym po tylu tripach do finałów w końcu mentalnie też muszą się w końcu wypalić + mega spadnie głód kolejnych sukcesów.

 

Oczywiście nie mam złudzeń, że to ich ostatni trip i potem koniec, do widzenia. Jednak biorąc pod uwagę czynniki, o których pisałem to nie spodziewałbym się kolejnych 5 tytułów dla GSW w przeciągu kolejnych 5 sezonów, a z taką narracją spotykam się na forum, że hegemonia GSW potrwa co najmniej 5 lat do wypadnięcia z prime Keva i Stepha. Ja uważam, że jeszcze max 2. tytuły i GSW się wypali.

 

A clue mojego posta było takie, że nie ma co patrzeć mega odlegle w przyszłość bo po drodze ktoś z GSW może zaliczyć season ending injury, olać misie i zmienić team itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy po powrocie Haywarda i Irvinga Tatum oraz Rozier zadowolą sie rolą tylko rezerwowych. Nagle zniknie cała uwaga mediów, kibiców. Taka nowa sytuacja może wywołać troche frustracji "my tu harowaliśmy cały poprzedni sezon, nie dawano nam żadnych szans, a my tymczasem, niemalże pierwszoroczniaki pociągneliśmy ten zespół do Finału EC a może nawet i finału NBA."

To fajnie może wyglądać na papierze, że zmiennikami bedą Tatum i Rozier, tylko pytanie czy to bedą Ci sami zawodnicy z tego sezonu. Prawie jak z łączeniem sie kilku partii. Na papierze 22+8+4+2 powinno dać 36% a wybory weryfikują i wychodzi tylko 29%.

Tatum startował w pierwszym meczu sezonu nawet jak Hayward był zdrowy (wiem, że trwało to krótko, ale jednak), więc tym bardziej będzie w s5 po takim sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiem twierdzić ze gdyby nie oddano DW (bo podobno Osman będzie o) to inaczej by ta seria wyglądała. Wade nie był wiele gorszym robinem niż Kyrie.

 

p.s. Dawać Króla do Bostonu (za Irvinga :tongue:) i do tego jeszcze jakiś Davis a być moze ktoś w końcu wygra z goldenami.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od Dirka to się odczep. Co masz do zarzucenia Dirkowi za MVP za 2006/2007. Dallas Mavericks grali świetny sezon.

Dali ciała sensacyjnie dopiero w playoff. MVP jest za sezon regularny.

ja sie nawet nie powiinienem zniżać do twojego poziuomu ale ci wyjaśnie bo nie klika ci kilka trybów

 

casey dostajacy coty jako bezrobotny to analogia do dirka mvp bo

raptors wygladali rewelacyjnie w rs dopiero w po ssali

 

dirk dostajacy mvp na rybach to analogia do caseya coty poniewaz mavs w rs wygladali rewelacyjnie i dopiero ssali w po

 

dirk dostał za rs

casey dostanie za rs

 

rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celci klikają!!!

Po pierwszej kwarcie bałem sie o wynik bo james w takim trybie to morderstwo dla kazdej defensywy, zresta oni mogli nawet w pięciu na nim sie połozyć aon i tak by te tróję z odchylenia trafił

Cavs nie zagrali wcale źle, właczył sie korver, love zrobił swoje, tristan co było do przewidzenia dawał cavs drugie zycie na desce i to jakoś wygladało

do czasu aż wywołany przez Breena do tablicy Rozier zaczał swój show

 

oczywiscie jak to u młodych sodówka kilka razy dobił rozierowi, smartowi czy brownowi do głów i pałowali nieprzygotowane trójki a'la Curry

 

Stevens po protu niszczy. tatuuma dzis nawet bardzo nie potrzeebował a i tak Celtics wygrali w bardzo przekonujacym stylu.

 

Jeśli Cavs ograniczaja najlepszego strzelca przeciwnika, james robi 40/10, korver i love dają impact, a thompson ma masę ofensów a zespół z ohio i tak przegrywa w taki słabym stylu to naprawdę źle się dzieje w Cleveland!

 

 

JR to zjeb. Przecież to sie mogło zakńczyć naprawdę poważnym urazem. Nie kumam czemu nie dali flagranta2

Mam nadzieeję, ze Celci to zgłoszą i Liga rozpatrzy ten incydent po raz kolejny!!!

 

No i brawa dla smarta

wszedł w jra jbez jakiejkolwiek blokady i faktycznie powinien podziękować Tristanowi bo ten w porę złapał go za ramię, kiedy ten juz wyprowadzał cios do tej cipki

szacunek!

 

 

Morris w ataku jest gównem!!! Ale w D radzie sobie nadzwyczaj dobrze. Szkoda tylko ze nie rozumie iż nie wolno mu rzucać jum[erów i wchodzić pod kosz tak często.

Monroe wyglada jak 42letni Mutombo, a może i gorzej. Jest w lidze wolniejszy C?

PS: Kiedy ostatnio Jame był na posterze jako bohater drugiego planu? rozier poinien z tego zrobić tapete do sypialni

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkura mnie to, że Smart jest w CY bo z taką grą ma lepszą pozycję negocjacyjną. nie pierwszy raz startował do kogoś, jest jak wściekły bullterier

JR to zjeb, inaczej nie da się tego określić. jak Smart chwycił się za kolano, to lekki stres był

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.