Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - ECF (2) Celtics vs (4) Cavaliers


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla Cavs, brawa dla Bostonu za postawę w tych play-offach. Horford z Tatumem to za mało, by zagrać w finale, a Boston nie dał nic od siebie więcej w dzisiejszym spotkaniu. Szkoda.

Z perspektywy Cavs, lepiej, żeby Rockets wygrali siódme spotkanie, choć najpewniej czeka nas powtórka finalu sprzed roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs 2007 vs Cavs 2018

Czas start

Bez Love'a wychodzi na jedno.

 

LBJ kozak, aczkolwiek w czwartej kwarcie gwizdki były momentami za bardzo w jego stronę...

 

Ciekawe, co będzie z C's po powrotach Haywarda i Kyriego? Jeżeli LBJ jednak zostałby w Cavs, za rok już może nie być dla niego tak fajnie. Nie zdziwię się, że właśnie rosnący potencjał Celtics będzie jednym z argumentów na rzecz przenosin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobra. Dziecki doświadczenia nalapały, przeżyły fajną przygodę, teraz trzeba wrócić do domu i pomyśleć kogo da się jeszcze nauczyć rzucać, a kogo przehandlować na innego gracza, który umie rzucać. Bo jednak te mecze wyjazdowe i niektóre mecze u siebie to był dramat jeśli chodzi o shooting %. Gratulacje dla Cavs, cieszcie się póki LBJ jeszcze nie odszedł. Stevens GOAT, bez niego byśmy odpadli znacznie wcześniej. LBJ GOAT? Nie wiem, nie pamiętam tak dobrze ery MJ23. Na pewno GOAT XXI w. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka plusów tego meczu dla Celtics... Zdobyli właśnie mnóstwo doświadczenia, które się przyda w następnych latach. Chyba już nikt nie wpadnie na pomysł, że Kyrie czy Hayward są niepotrzebni - są potrzebni i nie mogę się doczekać ich powrotu.

 

Tatum to jest kot. Rookie, game 7 przeciwko LBJ, a ten gra bardzo dobrze. Niesamowity gość.

 

Jakby ktoś mi powiedział, że przed playoffs powiedział, że Celtics będą w tym miejscu, to bym to brał w ciemno. To czego dokonali jest naprawdę godne podziwu, ale tak czy siak czuję teraz żal, apetyt rośnie w miarę jedzenia...

 

Mam nadzieję, że finał będzie inny niż ostatnio, bo ile można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.