Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - ECF (2) Celtics vs (4) Cavaliers


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

LBJ jest MVP tych playoffs.

Takich Judów Buchlerów  nonameów nawet MJ nie wprowadzał do Finałów.

 

Jeszcze jeden mecz i Okaro White będzie w Finale NBA (podobnie jak rok temu inny zwolniony podczas sezonu gracz Heat - Derrick Williams).

 

Celtics fantastycznie walczą, ale chyba z wyjątkiem fanów Zielonych nikt nie ma wątpliwości, jak g7 na Wschodzie się zakończy. 

 

Z jednej strony niesamowite playoffs LeBrona, z drugiej wstyd, że ta konferencja jest tak beznadziejnie słaba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ jest MVP tych playoffs.

Takich Judów Buchlerów nonameów nawet MJ nie wprowadzał do Finałów.

 

Jeszcze jeden mecz i Okaro White będzie w Finale NBA (podobnie jak rok temu inny zwolniony podczas sezonu gracz Heat - Derrick Williams).

 

Celtics fantastycznie walczą, ale chyba z wyjątkiem fanów Zielonych nikt nie ma wątpliwości, jak g7 na Wschodzie się zakończy.

 

Z jednej strony niesamowite playoffs LeBrona, z drugiej wstyd, że ta konferencja jest tak beznadziejnie słaba.

Nie jestem fanem Celtow a mam watpliwosci (dla mnie g7 to 50/50).

 

Niby ta konferencja slaba ale jej finaly nie odstaja poziomem od tego co Warriors i Rockets pokazuja na zachodzie.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Celtow a mam watpliwosci (dla mnie g7 to 50/50).

 

Niby ta konferencja slaba ale jej finaly nie odstaja poziomem od tego co Warriors i Rockets pokazuja na zachodzie.

 

 

Jestem fanbojem LeBrona, a mam spore wątpliwości. Na razie jeszcze nikt w tych playoffach nie wygrał w Bostonie...

Bez urazy dla Celtics - gdyż są świetni, ale..

Elimination Game

Oglądając LeBrona grę  nie mam złudzeń.

Zaciągnie te kaszaloty do Finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że tak będzie, ale dla mnie to również typ w okolicach 50/50. Prawdopodobnie będzie musiał zagrać jeszcze lepiej niż wczoraj bo Boston zagra lepiej, jak zwykle u siebie. A przecież wczorajszy mecz to nie był jakiś blowout.

 

Love raczej nie zagra, ciekawe na ile możliwa jest jakaś eksplozja ofensywa JR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cavaliers nie wygrali w bostonie zadnego spotkania w tych playoffs i nie wiem czemu mieliby wygrac g7, bez love'a czy z nim.

 

zeby wygrac w bostonie cavs potrzebuja przede wszystkim wsparcia dla lebrona. do tej pory jedynym, ktory to wsparcie w miare dawal byl love. bez niego, bedzie ciezko, by ktokolwiek inny pociagnel gre. JR? c'mon. clarksona w tej serii nie ma, nance??? george hill i korver to chyba jedyne opcje ale ciezko oczekiwac, by wystrzelili.

 

celtics u siebie to zupelnie inna bestia. jezeli mlodziez sie nie obsra i nie pozwoli przejac lebronowi meczu od pierwszych minut, to nie widze cavs w finale. maja duzo wiecej argumentow, tu wielu grajkow punktuje.

 

generalnie bardzo fajnie, ze bedzie g7!:) to zawsze sa spore emocje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko idzie zgodnie z planem - w domu zwycięstwa, na wyjeździe porażki.

Teraz Celtics muszą zrobić swoje - wyjść agresywnie od samego początku. Będą u siebie wsparci dopingiem wlasnych kibicow- szansa na uciszenie ostatnich niedowiarków i odesłanie Jamesa na wakacje jest naprawdę spora, aż grzech z tego nie skorzystać :rugby:

Uznanie dla LeBrona za kosmiczną postawę naprawdę, ale wierzę. że w tym przypadku wygra sila kolektywu niż siła jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym supportem? 

 

 

Z tego co pamiętam to w Game 7 w 2016 pierwsza piątka od tej obecnie różni się tym że nie ma Kyriego a jest Hill. Więc bez przesady.

??????????????????????????????????

 

Ej ty tak na poważnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że tak będzie, ale dla mnie to również typ w okolicach 50/50. Prawdopodobnie będzie musiał zagrać jeszcze lepiej niż wczoraj bo Boston zagra lepiej, jak zwykle u siebie. A przecież wczorajszy mecz to nie był jakiś blowout.

 

Love raczej nie zagra, ciekawe na ile możliwa jest jakaś eksplozja ofensywa JR...

Rzeczywiście zaprowadzenie tegorocznych CC do finału byłoby bardzo podobne do 2007 roku.

CC zagrało póki co trzy słabsze mecze w Bostonie więc obawa jest duża o ich awans, ale przy game 7 mecz będzie raczej bardziej wyrównany. Doświadczenie i wyrachowanie może przeważyć. Ale nie jestem pewny. 50/50 ze wskazaniem na CC.

Na zachodzie natomiast szkoda mi Rockets, bo mieli szanse i znów kontuzja Paula.

Mimo, że game 7 w Houston to daje 70/30 na korzyść GSW a z nimi będzie trudniej wygrać 4 mistrzostwo Jamesowi.

Z Rockets przy połamanym Paulu James miałby dużo większe szanse na swoje drugie mistrzostwo dla Cleveland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spoko. Przynajmniej nie będzie kusiło, żeby grać ten kretyński smallball z Lovem na C. Kevin i tak oprócz game2 był tragiczny w serii z Bostonem.

ale co by o nim nie mówić, to był jednym cawalerzystą oprócz LJ, który regularnie dorzucał te kilkanaście punktów w bostonie. teraz nie dość, że cleveland musi się spiąć w D, to też liczyć na to, iż własciwie każdy roles powtórzy swój najlepszy mecz wyjazdowy z tej serii, aby razem z tymi ~40 pts LeBrona starczyło:

 

GRACZ	G	PTS
Korver	2	11
Hood	1	11
Clarkson1	10
Green	5	8
Thompson1	8
Hill	5	7
JR	1	4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do zeszłego sezonu nie ma KI, nie ma KL, kto jeszcze ma odpaść by uznać ze cavsi maja śladowe szanse?

Małolaty z bostonu nawet jak narobia w gacie to wciaz jednak maja 20 lat a nie 30 i moga to wyszarpac po prostu, dla nich te dwa dni odpoczynku to full czasu, dla 30 latków czas biegnie inaczej i dla nich dwa dni to mało szczególnie ze nie zagraja u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.