Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - ECF (2) Celtics vs (4) Cavaliers


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

Złe podejście. Al nie jest lepszy od Kyrie. Mają zupełnie inne zadania. Al daje dużo zespołowi ale nie ma tego czegoś. Kyrie da sygnał do ataku, ogarnie towarzystwo.

Rozier to jeszcze nie jest poziom Irvinga, ale jako zmiennik to super sprawa.

Smart to nie jest CY. Po prostu w wakacje poćwiczył rzut, zrzucił parę kilo. A bullterrierem był zawsze. PO to próba odkupienia po sytuacji z rozciętą ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie smiejesz, ze ja nie doceniam Kyriego, ja smieje z tych fanow Bostonu, ktorzy nie doceniaja tego co moze robic Rozier po obu stronach parkietu i juz tylko czekaja na Irvinga i licza ze 1+2=4

Ze Stevensem to ja nawet liczę na 1+2=5 ;)

 

C'mon, my tylko przypuszczamy i myślimy pozytywnie. Podobnie jak np. Ty, z tą różnicą, że Ty myślisz negatywnie.

 

Po prostu fajnie jest myśleć o tym jak silni mogą (nie muszą!) być Celtics ze zdrowym Irvingiem i Haywardem. Niektórzy tutaj zakładają, że np. Tatum czy Brown wylecą z s5, a oni byli w s5 w pierwszym meczu sezonu, więc teraz tym bardziej będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Durant, Dirk Nowitzki, James Harden, Russell Westbrook, Dwane Wade mają łącznie 7 40-punktowych meczów w playoffs w swoich karierach

 

Lebron ma 7 w 2018 roku

 

Zdarzyło sie kiedyś ze MVP dostał ktoś kto nie zagrał w wielkim finale?

MVP FINAŁÓW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron ma więcej 40pts games w playoffach niż Kobe i Shaq razem wzięci, rozgrywając 200 meczów mniej w playoffach. Dużo takich statystyk można znaleźć obecnie. :) 

 

Jordan Clarkson to chyba najgorszy zawodnik, jakiego kiedykolwiek widziałem w rotacji zespołu, który może zrobić finały.

 

LeBron w G7 albo Boston u siebie, tough call.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Not even close, Clarkson robi 5ppg na 38%ts i ujemnym WS/48. ;]

 

Dokładnie. Shumpert chociaż raz na jakiś czas odpalał parę celnych trójek. Clarkson to chodzący żart. NBA wypluwało lepszych zawodników.

 

Btw: czy jakiś forumowy ekspert od cyferek może mi powiedzieć coś o defensywie J.R Smitha? Ja jestem laikiem i może nie widzę, że to elitarny obrońca, który swoją indolencję ofensywną rekompensuje po drugiej stronie parkietu. On gra minuty prawie jak Lebron i kolejny mecz nie rzuca kompletnie nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR gra 2 najgorsza defensywę w CLE obok prawie niegrajacego Hooda i ma 5,2 PTS na TS33% w serii z Bostonem.

Co ciekawe Clarkson jest obok Nanca najlepszym obrońcą w ECF i maja jako jedyni dodatni NetRtg (jeszcze Green delikatnie na plusie, S5 jest na minusie) z tych którzy grają w rotacji więcej niż 3,5 minuty z BOS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paluszek i główka, to Kevinka wymówka. Co się stało z tym kolesiem, to nie mam pytań. 

 

LeBron to taki wampir energetyczny, czy jakoś inaczej to nazwać?

 

Oglądam właśnie powtórkę i w drugiej połowie do tej pory ani razu nie miałem wrażenia, żeby c's mieli się zbliżyć.

 

Mocno liczyłem, że LeBron wygra już poprzedni mecz w Bostonie, więc nie nastawiam się na wiele żeby nie czuć rozczarowania, ale mógłby w końcu coś im wyrwać na wyjeździe. Byłoby szkoda, żeby nie wszedł do finału po takich PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione:

Lebron's stats in his last 7 games facing elimination:

 

* 45 points, 8 rebs, 7 assists

* 41 points, 13 rebs, 8 assists

* 31 points, 10 rebs, 11 assists

* 27 ponts, 11 rebs, 11 assists

* 41 points, 8 rebs, 11 assists

* 41 points, 16 rebs, 7 assists

* 32 points, 18 rebs, 9 assists

 

https://twitter.com/DoctorNBA/status/1000115396387753984?s=19

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.