Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - ECF (2) Celtics vs (4) Cavaliers


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kojarzę tego fragmentu z tym, że wszystko go boli, no ale nawet w tym sezonie faktycznie LeBron mówił, że nie przeszkadzają mu te minuty. Te G1 to parodia. :D

 

Zresztą on w tych playoffach gra i tak tylko 40mpg + seria z Raptors to był sweep, nie ma dramatu, gdzie te czasy gdy Iverson grał 47 minut na mecz. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale RS i PO to zupelnie rozne rzeczy, moze sobie i "chodzil" w RS, ale chyba nikt nie powie ze w serii z Pacers mial chociaz chwile wytchnienia

mial, bo chociazby w g6 z pacers recznik zostal rzucony na parkiet calkiem szybko.

1q PO to w wiekszosci Lebron sprawdza co reszta prezentuje. rok temu bylo np masywne granie na Love'a w 1q's, byl ich g2g'em jako 3cia opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super była ta wstawka od Microsoftu gdzie w zależności od miejsca na parkiecie pokazywał się % na zdobycie punktów.

jeden problem, pokazali chyba possession JR'a, ktoremu procenty wzrastaly jak sie zblizal do kosza, bardzo mnie to rozbawilo : ) kazdy wie jak jest z Jrem odpalajacym jumperki hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczylo ze pomagierzy dzisiaj rzucali ok, na poziomie low 10's, lebron fakt, zagral 37min ale duzo w chodzonego i dawal takie podania ze czapki z glow, nawet tristan mogl wsadzic z bliska. Nance solidnie.

 

 

nie widziałem G3, ale w G1 czy G2, nie pamiętam, miał ze 2 czy 3 takie podania na all time level, na pierwszy rzut oka niezbyt flashy ale jak pokazali powtórkę to chapeau bas, dość niesamowite

 

 

jedno z tych podań tutaj:

 
 
drugie chyba było z G1, już nie chce mi się szukać. Ogólnie to nie wiem, jak obejrzeć te highlighty to ogólnie sporo jest zagrań imponujących, do tego że czołg i że fadeawa'a czasem trafi chyba się już przyzwyczailiśmy, więc chyba te podania na mnie największe wrażenie robio. Połączenie Magica ze Stevem Nashem normalnie
Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest ofensywa Brada ?

druga sprawa, 18TO Cavs, 9TO C's - Celtics nalapali tych TO's z ciutka pozniej. w pewnym momencie to bylo jakos tak 14-4 a Cavs byli grubo ponad 10. Love <10pts. Jedno z tych spotkan LBJa gdzie klepnal 44pts i sie zastanawiasz, jak i kiedy (1/3 3pt, tylko 3 asysty) : )

RIP Hood

taka odslona zolnierzy Lebrona (jak wczoraj) nie powinna wypasc tak beznadziejnie z GSW jak rok temu.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest ofensywa Brada ?

druga sprawa, 18TO Cavs, 9TO C's - Celtics nalapali tych TO's z ciutka pozniej. w pewnym momencie to bylo jakos tak 14-4 a Cavs byli grubo ponad 10. Love <10pts. Jedno z tych spotkan LBJa gdzie klepnal 44pts i sie zastanawiasz, jak i kiedy (1/3 3pt, tylko 3 asysty) : )

RIP Hood

taka odslona zolnierzy Lebrona (jak wczoraj) nie powinna wypasc tak beznadziejnie z GSW jak rok temu.

 

W TD Garden ją zobaczysz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtowie nie trafili 5 wsadów.

 

10 punktów.

 

Oczywisty błąd sędziego przy rzucie za 3.

 

3 punkty.

 

Gwizdki na styku dla cavs.

 

Na samym tatumie brak 3 oczywistych.

 

Pierwsze 4 trójki korvera.

 

Oj mogło być inaczej w rubryce wynik gdzie Boston nie okazał błysku jak u siebie.

 

Plus horford grał jakby na kacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła młodość? Brak doświadczenia? Zbyt duży stres?

 

Chyba w tym sezonie nie widziałem jeszcze tylu spudłowanych layupow, wsadów u Zielonych. 

 

Brad będzie musiał coś wymyśleć na te switche na Roziera, bo chłopak nie ma w nich żadnych szans. Szybka zmiana krycia udała się tylko kilka razy, a tak to łatwe punkty dla Cavs. Bez podwajania chyba się nie obejdzie.

 

Odnośnie faulu Morrisa na Love przy rzucie za 3 - mam nadzieję, że pasiaki będą także "latające nogi" gwizdać Cavsom w Ogródku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtowie nie trafili 5 wsadów.

 

10 punktów.

 

Oczywisty błąd sędziego przy rzucie za 3.

 

3 punkty.

 

Gwizdki na styku dla cavs.

 

Na samym tatumie brak 3 oczywistych.

 

Pierwsze 4 trójki korvera.

 

Oj mogło być inaczej w rubryce wynik gdzie Boston nie okazał błysku jak u siebie.

 

Plus horford grał jakby na kacu.

 

Love 3/12

Smith 3/10

18 TO

 

Tylko po co się tak licytować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka była tutaj postawiona teza. Brak finału to idzie do 76. Jak awansuje to zostaje.

Inna sprawa. Tłumaczono Philę, że przegrała z Celtics brakiem doświadczenia w PO, a matek stwierdził, że ile można tłumaczyć Boston brakiem Irvinga i Haywarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.