Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - ECF (2) Celtics vs (4) Cavaliers


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zakładam tylko dlatego, aby ktoś nie wymyślił kolejnego SWOJEGO sposobu nazywania tematu serii, ogólnie mam takie skryte marzenie, że jakiś mod/admin to znormalizuje, bo dostaję szału. xd No i druga sprawa, zakładanie super interesującej ankiety, którą każdy i tak ma dupie. Od ankiet jest typer Ravena, on nawet tam wrzuca takie łądnie pie charty, także gorąco polecam, Moi Drodzy Panowie.

 

Jedno jest pewne, Lebrony są mocnym faworytem w tej serii, ale z tak grajcym Jamesem to dzisiaj postawiłbym tylko GSW w roli faworytów. Rox niech najpierw pokażą z czego są ulepieni w serii na zachodzie.

 

Celtics są zdziesiątkowani, brakuje talentu, ale chyba wszyscy mamy wrażenie, że mogą się mocniej postawić, niż rok temu (nawet z Thomasem). Dla Raptors Cavs są fatalnym matchupem, a łącząc to z ich pełnymi gaciami, gdy tylko widzą Króla to mamy to, co mamy. Pacers pokazali, że z sensownym gameplanem i mindsetem można grać z Lebronami jak równy z równym. Boston ma ciała na Lebrona. Brown, Tatum, Smart, Morris, Horford to są ludzie, którzy okazyjnie go pobronić i sprawić, zeby jednak wybrał fadeaway. Z drugiej zaś strony seria z Sixers pokazała, że korzystanie z Bellinelich (Korverów) będzie karane przez Stevensa i już czekam na crossovery Tatuma na nim. Inne pomysły, takie jak Kevin Love na centrze to również szansa, że ten atak nie będzie taki kulawy.

 

Dużo leży w głowach graczy Bostonu i jeśli wyjdą w gazie, jak przez wiekszość tych PO, to mogą urwać kilka meczów (u siebie). Jeśli zaś ostygną to może skończyć się szybkim 4-1. Ja jednak licze na ten pierwszy scenariusz i spodziewam się długiej, ciekawej serii. ;)

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez emocji podszedłem do serii z Pacers, bez emocji podszedłem do serii z Raptors, bez emocji podchodzę do serii z Celtics i bez emocji podejdę do serii z Warriors.

 

Gdyby zamienić czasy, ten post nadawałby się na komentarz aż dwóch PO z rzędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te nazwy wydzielonych tematów to złoto dla mnie!

Chodzi mi o to, że nazwy serii playoffowych sa zawsze nazywane w inny sposób, runda: ecf/east finals/finały wschodu, seedy (1)/[1]/1, nazwy drużyn skrótowe/nieskrótowe, uderza to w moje poczucie harmonii. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzeniowo Boston 4-3. Przewaga parkietu plus brak kupy w majtkach i można powalczyć z Jamesem bez kompleksów.

 

Celtics to ekipa konkretnych gangusów. Niby skazani na pożarcie, ale to nieprzyjemny underdog, który kąsa i nie pieści się z nikim.

 

Love, Clarkson, Korver, Hill to miętusy, nikt przed nimi nie klęknie.

 

Bostońskie bullterriery kontra kosmita James.

 

Oby to była długa, pasjonująca seria. Prawdziwa uczta. To jest w końcu to, co Wschód ma najlepszego w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo jeśli James dostanie od tej zbieraniny jakiekolwiek solidne wsparcie, to Cavs w 5-6. LBJ to nie jest nabijanie statów a'la Westbrook. Ten człowiek sam wygrywa całe serie, określenie "lebronto" nie wzięło się znikąd. Jedyne co można zrobić, to postawić przy nim Ojejeje, żeby ograniczył jego wjazdy, bo za 3 jest ostatnio cienki jak sik węża. Ale kto wie, może dzieciaki się zepną, Horford trochę pogwałci w post i spotkamy się w okolicach g7? Umysł mówi Cavs, serce wiadomo ;).

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Love & Co zagrają swoje, to wiadomo jak to się skończy, może być ciekawie jak Boston będzie mógł ignorować open looki Greena czy JRa wzorem Indiany.

 

Boston ma gorszy zestaw do bronienia LeBrona niż Pacers/Raptrs, więc przynajmniej Bron sobie ponabija statsy. :] Brak rim protectora i Morris z Horfordem przez większość czasu na LeBronie? That's brutal.

 

Bez emocji podszedłem do serii z Pacers, bez emocji podszedłem do serii z Raptors, bez emocji podchodzę do serii z Celtics i bez emocji podejdę do serii z Warriors.

No, niech odejdzie z tych Cavs. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że po kontuzji Haya a potem jeszcze Irvinga ten sezon miał być sezonem straconym, to chyba każdy kibic Celtów jest zadowolony z tego, co ta  drużyna osiągnęła. Oni już nic nie muszą, co nie znaczy, że na luzie podejdą do serii z Cavs. Mam nadzieję, że nie będzie sytuacji, że za bardzo chcąc, kompletnie się spalą.

 

Odnośnie typowania - wiadomo, czego chciałoby serce, wiadomo, co podpowiada rozum. Zwłaszcza pamiętając ubiegłoroczne playoffs.

 

Bardzo ważny w mojej ocenie dla przebiegu tej serii będzie pierwszy mecz. Mam nadzieję, że nie będzie sytuacji, że pod koniec drugiej kwarty będzie -20-kilka i balonik pęknie. Jeśli udałoby się wygrać g1, wtedy otwarłaby się szansa na dłuższą serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.